Jump to content
Viper

Real Madrid - Manchester United

Препоръчани публикации

Трябваше Клевърли да е на мястото на Джоунс според мен.Иначе Вида може да е имал някакви проблеми и за това да го няма.Айде бегам аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва с Уелбек го предчуствах просто :mood (17): САФ винаги има с какво да ни изненада,но вярваме в ДЯВОЛИТЕ :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста офанзивен състав, не го очаквах. Щях да бъда супер доволен вместо Уелбек да играе Клев, ама явно ще влиза като скрито оръжие по-нататък. Голов Х ще е идеален, но искам да ги бие, ако трябва и с половин гол..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
защото уелбек ще се скъса да бяга, иначе и аз не го харесвам. Нз с Вивида кво се е случило

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баах мааму Уелбек дано направи добър мач ,че иначе лошо. Донякъде разбирам САФ щото Уелбек се раздава много.. Дано дано дано днао

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек си го храните обилно, ама момчето си върши полезна работа. Друг е въпроса, че това е ШЛ, но да видим, то на всички ще е напрегнато, а той натрупа бая дербита, та е претръпнал. Не е лош състава! Карик и Джоунс много ще помагат на защитата. Вида беше очаквано да не играе. Изненадва ме липсата на Нани единствено, ама се тая. Хайде, стискам палци за Х или в най-лошия случай загуба с 1 гол разлика. Хайде момчета!!!! :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Vidic: has played back-to-back games only once since his knee operation (and had an 8-day gap in between). This time: 3 days only. Нормално..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудете се, възмущавайте се за Уелбек ... нямам нищо против. Нали знаете какво става обикновено, когато се мрънка или дори гледа негативно на нечие присъствие в стратовия състав? Обикновено ни сипва с големия черпак. :mood (35): Така че, моля, мооооля, предизвиквайте съдбата мощно! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за вас ама винаги при такива мачове на Дяволите, тръпки ме побиват от вълнение, нз при вас как е :ДДД

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач Кагава ще трябва да се доказва! Иначе съставът е чук, ако имаме ден можем да бием. Редактирано на от dbrm

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам спокоен мач и победа с 3:2 :mood (6): :glory (31):

[attachment=4096:16329_56...554211_n.jpg]

Цяла Испания е с нас бе, недейте така. Всички мразят РМ в Щпаньолско :mood (17):

Състава е леко биткаджийски, но няма лошо. Аз лично съм доволен. Само Уелбек малко ме съмнява, ма дано има ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така че, моля, мооооля, предизвиквайте съдбата мощно! :mood (17):

Чакам я цял сезон тая съдба ама все се покрива и Уелбек не играе кой знае колко... Тая вечер едва ли ще е нещо по-различно, освен ако не вкара някой хеттрик, което граничи може би със сферата на фантастиката... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чакам я цял сезон тая съдба ама все се покрива и Уелбек не играе кой знае колко... Тая вечер едва ли ще е нещо по-различно, освен ако не вкара някой хеттрик, което граничи може би със сферата на фантастиката... :mood (36):

Е, от този мач очаквам всичко, но едно не бих искала и няма да мога да приема ... дано не ми се и налага. :blush:

Нещо любимо и много специално за мен преди подобни мачове.

http://www.youtube.com/v/yk9d1X7NYR0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек да ги гони до дупка и да не им дава да дишат,пък головете има кой да ги вкарва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, от този мач очаквам всичко, но едно не бих искала и няма да мога да приема ... дано не ми се и налага. :blush:

Каквато такава ще да става... Или по-скоро какво е писано...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена