Jump to content
Viper

Real Madrid - Manchester United

Препоръчани публикации

Според мен не Роналдо е главната заплаха, а Йозил. Опазим ли го, ще имаме големи шансове за положителен резултат. Паса му срещу Германия - БОГ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен не Роналдо е главната заплаха, а Йозил. Опазим ли го, ще имаме големи шансове за положителен резултат. Паса му срещу Германия - БОГ!

Тъпо ! Йозил е толко слаб тоя сезон, че нема накъде поече ! Всичко идва от Роналдо спрем ли го спираме Мадрид !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
'Начи Скоулс титуляр и троши краката на Роналдо. Мислете останалите 10! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъпо ! Йозил е толко слаб тоя сезон, че нема накъде поече ! Всичко идва от Роналдо спрем ли го спираме Мадрид !

В началото беше слаб, но последните месеци си подобри доста формата. Не случайно е мотора на Реал. А и ако го оставим ей така да си цъка..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/ILaKtq2Heik

Вярно не се съди по една асистенция, но трябва да имаме едно наум за него, по всяко време може да измисли нещо голямо. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ще говорим за опасни играчи на Реал, то трябва да изброим всеки един.Също както и при нас.Всички очи са насочени към Роналдо, обаче мача е Реал - Юнайтед,и освен португалеца испанци имат Бензема,Игуаин,Йозил,Чаби,ди Мария,Кака и още поне 5-6 човека, дето са световна класа.Този сезон съм им гледал към 5-6 мача и от там видях, че при контраатаки почти не бъркат, адски бързо изнасят топката и в 90% от случаите е гол.Мисля си, че ще излезнем с дефанзивна схема, 4-3-2-1 или нещо такова, даже не изключвам възможността да се остави на пейката Уейн, но едва ли чак толкова отбранителен отбор ще избере Съра. де Хеа Рафаел Рио Видич Евра Валенсия Карик Джоунс Скоулс Нани/Рууни РВП Аз лично така виждам отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ще говорим за опасни играчи на Реал, то трябва да изброим всеки един.Също както и при нас.Всички очи са насочени към Роналдо, обаче мача е Реал - Юнайтед,и освен португалеца испанци имат Бензема,Игуаин,Йозил,Чаби,ди Мария,Кака и още поне 5-6 човека, дето са световна класа.Този сезон съм им гледал към 5-6 мача и от там видях, че при контраатаки почти не бъркат, адски бързо изнасят топката и в 90% от случаите е гол.Мисля си, че ще излезнем с дефанзивна схема, 4-3-2-1 или нещо такова, даже не изключвам възможността да се остави на пейката Уейн, но едва ли чак толкова отбранителен отбор ще избере Съра.

де Хеа

Рафаел
Рио
Видич
Евра

Валенсия
Карик
Джоунс
Скоулс
Нани/Рууни

РВП

Аз лично така виждам отбора.

Скоулс е контузен... И да не беше определено няма място в титулярния състав...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До кога ще се възстановява? Скоулси ВИНАГИ има място в състава...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс срещу РМ на Бернабеу, надявам се, че се шегуваш :mood (17): Дори да беше здрав, а той е и контузен и се съмнявам да пътува за Мадрид въобще, би било налудничаво в такъв мач да играе титуляр. Би могъл да влезне за 10-15 минути, но нищо повече. Аз очаквам нещо от сорта на: ----------------Де Хеа-------------- Рафаел- Видич- Евънс- Евра---- ----------Карик- Андерсон-------- Нани----------Рууни---------Кагава ---------------Перси-------------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голямото шоу наближава. Вярвам, че ще се получи здрави битка и красив футбол между двата отбора, но разбира се накрая важното е да излезем крайни победители от сблъсъка. Добре се получи, че гостуваме в първия мач, защото реваншът ще е на Олд Трафорд, където се надявам публиката да ни помогне, защото ще е трудно. Иска ми се да имаме аванс, ала е малко вероятно и се надявам се на добър турнирен резултат. Дано не се подведем по играта на Реал, защото могат да бъдат много опасни, ала вярвам, че Фърги ще направи нужното. Перси и Рууни са във форма, Ернандес може да се включи от скамейката... имаме добри изпълнители в нападението. Притеснява ме защитата да не се пропука, ала напоследък намаляха грешките и играем по-добре в тази фаза на играта. Крилата малко ги позабравихме и сега не са ни едно от най-силните ни оръжия, така че в центъра ще трябва да сме на ниво и да не отстъпваме във владеенето на топката. Имаме много добра преднина в първенство и следват на пръв поглед лесни мачове и затова можем да концентрираме всичко към ШЛ. Двата мача са непредсказуеми, ала вярвам в крайният успех над мадридчани, така че да се стягаме и да покажем на какво сме способни. :glory (28): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам повечето забравят Клевърли, да не би да е контузен нещо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая тема ще стигне 100 страници до мача. Ако успеем да неутрализираме Роналдо сме постигнали целта си на 50%.Рафаел и Фил залепени до него.В средата освен Джоунд да пускаме Клев и Карик.Напред Руни ,Перси и Кагава.Не са толкова страшни, можем да ги елиминираме. --------------Де Хеа-------------------- Рафаел---Видич-----Джонни-----Евра ---------------Джоунс------------------- ----------Карик-------Клев------------- Кагава-----------------------------Руни ----------------Перси--------------------- Редактирано на от FinaL

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам повечето забравят Клевърли, да не би да е контузен нещо?

Ако играе, това ще му е трети мач в рамките на 1 седмица. Може да се рискува с Андерсон или 3ма в халфовата линия. Карик-Андерсон-Клевърли или Джоунс-Карик-Клевърли/Андерсон. Валенсия дано даже не се качва в самолета за Мадрид..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако играе, това ще му е трети мач в рамките на 1 седмица. Може да се рискува с Андерсон или 3ма в халфовата линия. Карик-Андерсон-Клевърли или Джоунс-Карик-Клевърли/Андерсон. Валенсия дано даже не се качва в самолета за Мадрид..

Да не забравяме, че е млад. Не мисля, че чисто физически ще му е проблем да изиграе 3 мача за седмица. Но дори и да не е на 100%, е по - добър вариант, от колкото Андерсон, който я е на ниво, я не. Това е проблема на Андо - качества си ги има, но е непостоянен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какъв ще е състава в крайна сметка ще реши САФ. Важното е да изиграем умно мача и да вкараме задължително гол. Независимо дали ще загубим, трябва да им вкараме. Трябва и да се сложи персонален пазач на Роналдо, някой, който да му диша във врата нон-стоп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реал не са кой знае колко стабилни отзад, така че няма да е лошо и повече от 1 гол да вкараме :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ще говорим за опасни играчи на Реал, то трябва да изброим всеки един.Също както и при нас.Всички очи са насочени към Роналдо, обаче мача е Реал - Юнайтед,и освен португалеца испанци имат Бензема,Игуаин,Йозил,Чаби,ди Мария,Кака и още поне 5-6 човека, дето са световна класа.Този сезон съм им гледал към 5-6 мача и от там видях, че при контраатаки почти не бъркат, адски бързо изнасят топката и в 90% от случаите е гол.Мисля си, че ще излезнем с дефанзивна схема, 4-3-2-1 или нещо такова, даже не изключвам възможността да се остави на пейката Уейн, но едва ли чак толкова отбранителен отбор ще избере Съра.

де Хеа

Рафаел
Рио
Видич
Евра

Валенсия
Карик
Джоунс
Скоулс
Нани/Рууни

РВП

Аз лично така виждам отбора.

Абсурд! Ако оставим Рууни на пейката, значи не заслужаваме да ги победим тия. Юнайтед не ги е страх от никой.
Това е футбол, не балет - КУР ЗА РЕАЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От колко часа ( Бг време ) утре е пресконференцията на САФ на Бернабеу ?

Xabi Alonso & Sergio Ramos are both on yellow cards & will miss the return leg at Old Trafford, if they get booked in the first leg vs Man Utd.

За нас има ли висящи ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От колко часа ( Бг време ) утре е пресконференцията на САФ на Бернабеу ?

За нас има ли висящи ?

Не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фил Джоунс, Джони Евънс, Пол Скоулс и Ашли Йънг вземат участие в тренировката днес в Керингтън. Малко по-късно отбора ще отлети за Мадрид и около 20ч. наше време ще е пресконференцията на Фърги.

Ian Irving ‏@ianirvingtv
Paul Scholes now working separate from the group with a fitness coach. He has had a knee injury #MUFC

Marca on Rooney: "A freckled demon, built like a barrel packed with gunpowder is on its way to Madrid to try to blow up the Bernabeu." Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Групата която лети за Мадрид: De Gea, Lindegaard; Büttner, Evans, Evra, Ferdinand, Jones, Rafael, Smalling, Vidic; Anderson, Carrick, Cleverley, Giggs, Nani, Valencia, Young; Hernandez, Kagawa, Rooney, van Persie, Welbeck.

Сколс не е включен заради проблем в коляното, което е била и причината да не участва в последните няколко мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена