Jump to content
Viper

Real Madrid - Manchester United

Препоръчани публикации

Вярвам, че можем! И вярвам на Фърги, че ще ги мотивира до краен предел! Мачкайте !

!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че ще излезем с диаманти, ромбове, триъгълници или стандартната 4-4-1-1. Върти ми се 'класиката' на Фърги с насищането на 3-ма в средата на терена. И след като Джоунс едва ли ще бъде готов, а и да бъде, дали е правилния и точен избор е спорен момент, то може би Карик ще бъде върнат през защитната четворка. Том е другия, въпросът кой ще е третия ? Скоулс ?! Или Рууни ще бъде жертван. Тримата в предни позиции трябва да бъдат според мен - Дани, Кагава и Перси, като ако Рууни е халф, ще си сменят местата с Кагава по десния фланг. Валенсия - резерва. Йънг - вкъщи, на топло, с чаена церемония преди мача. В защита може би работата е ясна - Видич и Рио, след като Евънс май не е на 100% в кондиция. Другите са ясни. Това ми се върти в главата.. Много въпросителни, трябва и да се възстановим след днешния мач, много работа за Фърги и щаба му. Как ще спрем Роналдо ? Не знам, питаите Фърги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мисля , че ще излезем с нещо подобно на финала с/у Барса.. Може да има 2-3 разлики в изпълнителите , но мисля , че подхода и тактиката ще са същите. Примерно Робин самотен нападател , Дани на едното крило като човек , който непрестанно ги пресира , гони ги , пречи на противниковите защитници да изнасят топката и съответно на бека с/у него да се включва в атаките .. подобно на него , от другата страна сигурно Тонката , който колкото и да е зле тоя сезон , ще върши повечко работа в дефанзивен план , а същевременно скоростта му ще се използва при контра-атаките .. В Средата Кари + Фил/Том (или пък Андо) и Рунката с по-свободна роля.. Което не ме кефи , но това са си просто мои очаквания. Все пак се надявам СърО отново да изненада всички ни и за пореден път да се получи замисъла му. Само да не вземе да пусне Смо вместо Рафа на десния бек , че Роналдо/Ди Мария ще го развинтят .. Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам вяра в Рафата че ще изяде Роналдо(до колкото е възможно де) Иначе 4-5-1 както повечето казаха. Макар че Рууни игра крило днес. Може в центъра да са Карик Том и Филката/Андо. Иначе искам Нани в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги са ми били интересни коментарите преди такива важни мачове.Още малко и как се помпи топката ще споменете. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги са ми били интересни коментарите преди такива важни мачове.Още малко и как се помпи топката ще споменете. :mood (17):

Таман за това шях да кажа че последно време има голямо значение. В Испания ще си вземем буркани с английски въздух и с тях ще се помпят топките. За всичко е помислено :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма лошо. Важното е да цари сплотеност и колективизъм преди такъв важен мач, а не да се ядем едни други и да обясняваме колко не ни пука за представянето в ШЛ. Дразнителите далеч от темата, поне до четвърък! Believe!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги сме играели трудно в Испания. Ако се доберем до равен или резултатна загуба с 1 гол, мисля че ще е добре за нас.

Подкрепям...

Много важно ще е да вкараме там и да не допуснем някоя по-голяма загуба.

Де Хеа, Рафаел, Видич, Евънс, Евра, Карик, Клевърли*, Нани, Кагава, Рууни, Ван Перси

* - може и да се е понатрупала умора в Том и евентуално Джоунс на негово място. Вчера адски много ми хареса как сложи в джоба си Фелайнито.
Кагава и Нани са повече от задължителни тоя мач. Шинджи обаче не трябва да мърда от центъра и да се ротира на крилото. Да си цъка пасовете зад гърба на защитата и тва е! Ван Перси не бих искал много много да се изтегля назад щото се губи остротата му... Евентуално в някакъв краен случай с Рууни да менкат позиции, но по-добре нека си стои на върха на атаката.
В защита аз си очаквам поне гол от Роналдо, но като цяло да са нащрек... Де Хеа тук вече ще трябва да подготви нещо наистина от световна класа.

Общо взето, каквото и да стане няма да е краят на света... Все пак е 1/8 финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------------------де Хеа-------------------------- Рафаел---------Еванс-----------Видич-------------Евра --------------------------Джоунс---------------------------- -----------------Карик-------------Клевърли-------------- -----------Рууни-----------РвП------------Кагава----------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
2 : 3 залагам :) ( Кристияно 1, Бензема 1, Перси 1, Рууни 1, Клевърли 1 ) Като цяло очаквам да ги изнесем у тЕх ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука задължително трябва да се вкара гол, дори 0-0 не е добър резултат за подобни битки, да не говорим да паднем 1-0 или 2-0 примерно. Поне 1 гол напред и отзад стабилни, в последните няколко мача определено затегнахме защитата. Като цяло съм умерен оптимист за мача. Минимум голов хикс ни трябва, ако пък вземем, че бием, би било прекрасно. И загуба от сорта на 2-1 или 3-2 няма да е фатална, но все пак при подобен резултат РМ ще имат леко предимство за реванша, така че по-добре не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

---------------------------де Хеа--------------------------

Рафаел---------Еванс-----------Видич-------------Евра

--------------------------Джоунс----------------------------

-----------------Карик-------------Клевърли--------------

-----------Рууни-----------РвП------------Кагава----------

И аз така ги виждам нещата в центъра. Съвсем възможно е да играят Фил, Карик и Клевърли заедно. Вместо Кагава слагаме Валенсия, а Рууни от ляво. Нещо като 4-5-1, с което бихме Арсенал 4 пъти поред 2008 година като ще се заложи на по-дефанзивна тактика с единствен нападател Робин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е наред с тях.

За Eванс гледам в 1 сайт за контузиите че на 13 се връща ама за Джоунс нищо не пише .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво ще правим , но задължително трябва да вкараме поне 1 гол на чужд терен . А, на Олда яко мачкане!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани тоя мач не трябва да играе ! Фланговете са им силни а той изобщо не обича да се връща и да помага, Валенсия, колкото и да е слаб напред, мн помага на Рафата, отляво Руни и Кагавата зад Перси, тва е !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден много труден двубой за нас.Надявам се на добър резултат пак защо да не ги бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Германският арбитър Феликс Брих беше назначен да ръководи големия дуел от първите 1/8-финали в Шампионската лига между Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед, обявиха от УЕФА. 37-годишният адвокат е считан за един от най-добрите съдии в Европа.

Де да беше турчин поне тоя... Свирил ни е мача с Брага (1:3), а на тях последно при победата им над Тотнъм преди 2 сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа още първия мач няма какво да ги бавим.Вече имам 4 баса на по бутилка Уиски мисля да си направя купон за сметка на Реал Мадрид :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко точно , тука всички гадаем състава и си предполагаме , ама колкото и да ми се иска да сте прави .. въпреки железния мач , който изигра вчера Капитана , просто не мисля , че ще започне във 2-ри поред мач в рамките на 3 дни. За съжаление , след ужасната контузия , която не беше толкова далеч във времето , не може да играе по повече от мач за седмица .. и не е и препоръчително. Рио не случайно почива , вчера. Но аз и в него имам вяра , така че съм спокоен за представянето в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена