Jump to content
Viper

Real Madrid - Manchester United

Препоръчани публикации

Как ще преживея до Сряда??? :mood (17): :mood (17): :mood (17): Честно, не знам какво да очаквам от тоя мач. Много неща могат да се случат. В крайна сметка, нека се получи хубав, зрелищен мач .... и аз ще се надявам на един Х. Възможен е, имаме потенциала дори за победа, но нека не пресилваме нещата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да постигнем добър турнирен резултат.Нищо,че Реал не са във форма.В такива мачове формата не е от значение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-------------Де Хеа-------------- -Рафаел Рио Вида/Еванс Евра- ---------------Карик------------------ -------Клевърли Андерсон------- ---------Нани РВП Рууни----------- или -------------Де Хеа-------------- -Рафаел Еванс Вида Евра-- ---------Карик Клевърли------ ------Нани Кагава Рууни------ ---------------РВП------------------ Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудя се дали САФ няма да пусне Джоунс до Карик ,за да бъде сянка на Роналдо. Днес много добре се справи с косата ,напълно го изолира от мача.Хубавата новина за нас е ,че защитата ни се стабилизира. Дано да играем така задружно и в сряда,мисля си че няма да им е толкова лесно да ни вкарат гол. Видич ,Евра , Рафаел , Евънс + Джоунс пред тях днеска бяха бетон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че сме равностойни отбори в момента - и ние и Реал имаме страхотни атакуващи играчи, но отзад сме трагедия в повечето случаи.Не знам какво да очаквам, но съм оптимист и смятам, че ще успеем да отидем до 1/4 финали (поне). Ранното изкарване на Джоунс ми подсказва, че има вероятност да започне като опорен халф в сряда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Близо 2 месеца слушам футболни капацитети,всякакви фенчета да говорят,че Осминареал ще продължат без напрежение.Така К*р за тях,2 за Реал.Като видях САФ в продължението на мача с Евертън ,видях в него че има едно на ум старчето за сряда.ГГМЮ и дано постигнем положително циничен резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да давам каквито и да е прогнози,просто ще пожелая късмет на наще и дано имат щастието да покажат най-доброто на което са способни. A broken heart, A broken dream, A broken plane, A broken team, No words said, A silent vow, We loved you then, We love you now. Manchester United Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с това не сме били стабилни отзад. Какво повтаряте клишета от преди 2 месеца. В последните мачове наистина затегнахме редиците в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стигнем ли до добър резултат в Испания ще сме една идея по-близо до 1/4 финалите. Надявам се Роналдо да няма ден, другите двама смешници не ме интересуват, те така или иначе са трагични този сезон. Накратко очавам Х 1;1, а дори може да не допуснем гол. Защитата ни е много стабилна в последно време.

Стига с това не сме били стабилни отзад. Какво повтаряте клишета от преди 2 месеца. В последните мачове наистина затегнахме редиците в защита.

+

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам много предпазлив мач с максимум един гол в него.

Ники, интересна мисъл.... трудно да повярвам, но не е изключено. Дано голът е за нас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В крайна сметка имаме и мач на ОТ, така че квото и да стане интригата няма да приключи на 13.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на мнение, че ако загубим максимум с 1 гол разлика, то шансовете ни не са никак лоши. И най - вече е задължително да се разпишем в Мадрид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ранното изкарване на Джоунс ми подсказва, че има вероятност да започне като опорен халф в сряда.

Според мен го извадиха рано, защото в края на първото се контузи и може нещата да са се усложнили. Дано греша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен го извадиха рано, защото в края на първото се контузи и може нещата да са се усложнили. Дано греша.

Никакви контузии повече! САФ да го заключва в някоя тъмна стаичка със снимка на Роналдо и да го храни само със сурово месо до сряда вечер. :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярвам, че можем! И вярвам на Фърги, че ще ги мотивира до краен предел! Мачкайте !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам много предпазлив мач с максимум един гол в него.

Отдавна смятам нещо подобно. Чак максимум 1 не знам, възможно е да има и 2 гола. Ще е супер едно 1-1, макар че най-логично е 1-0 за тях. Което ще е много кофти резултат де. Всеки случай, очаквам съвсем различен мач от тези в съответните шампионати, с доста мисъл за защитата, и е доста вероятно един ъндър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена