Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Дано поне не се налага да влиза Карик както се случи предния път, когато беше оставен резерва. И на мен ми се искаше да видя някой от резервите, но това е положението. Няма да поемаме рискове, а евентуално срещу КПР може и да им се даде шанс на момчетата. Много странно, че Линдегаард не е сред резервите. Контузен ли е? Аз поне нямам спомен да съм видяла подобна информация, а може и да съм забравила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Старчето оправда все пак очакванията ни на някои, че 3 точки днеска са задължителни и излизаме с повечко титуляри... Сега остава да си вземем мача просто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава на карамелите няма ли го?исках да видя дали интересния ще играе.бе и да играе,и да не играе,дано си вземем мача без особени трудности

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Everton: Howard, Neville, Baines, Jagielka, Distin, Osman, Fellaini, Pienaar, Anichebe, Mirallas, Gibson. Subs: Mucha, Heitinga, Jelavic, Oviedo, Naismith, Hitzlsperger, Stones.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не излизаме с най-доброто, но се надявам това да ни стигне за трите точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Кагава? :waiting:

Е играл е в Япония, тоя път и малко време за възстановяване е нормално да го няма. А и се си мисля че срещу отбор като Реал ще е по-полезен отколкото срещу коравите Карамели.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да видя Ник,ама какво да се прави..

Беше контузен по едно време...
Иначе състава ми харесва. Валенсия вкара за Еквадор през седмицата и дано му е дошла музата. Джоунс явно ще бъде човека, който ще пази Фелайни. Рууни и Робин да загреят за Реал, най-вече Робин. Напред и дано дръпнем с 12т. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава е играл 90минути мисля за Япония, а сигурно се е върнал вчера от там :mood (17): . Нани и Кагава явно ще ги пазим за Мадрид :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съставът е чук, само Карик липсва. Ще е труден мач, но победата няма алтернатива. Един от най-важните ни мачове за сезона, излизаме и бием, всичко друго е провал. Отивам го гледам в късметлийското барче, тъй че от моя страна магията е свършена :mood (17): Палете свещите и ги мачкаме тия скаузъри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра команда е събрал шотландския боец... ще ги сплескаме. Редактирано на от d0b1t0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Phil McNulty ‏@philmcnulty
Jose Mouriho has taken his seat in Old Trafford's directors' box

Mark Froggatt ‏@Mark_Froggatt
Late change: John Heitinga has replaced Sylvain Distin for Everton.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, че Дистен няма да игра, доста голям стабиляга е.Това според мен е един от мачовете, който ще реши титлата.Трети точки тук ще ни осигурят огромно спокойствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена