Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Ашли здрав ли е?

Май не, Скоулс също е контузен.

Джоунс?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде ги виждате тези информации не ми е ясно. :mood (17): Нито в RedCafe пише нещо подобно, нито пък в SkySports.

http://www1.skysports.com/football/live/match/280458

Ashley Young returns to the Manchester United squad after a five-match absence for the visit of Everton.

Young has been sidelined by a knee injury but bolsters the Red Devils' wide options ahead of the UEFA Champions League showdown with Real Madrid next week.

Phil Jones (shingles) and Michael Carrick (hip) have both recovered from the problems which prevented them reporting for international duty.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо всички смятате, че евентуален ход от страна на Фъргюсън с изваждането на част от основните футболисти ще е с цел те да са свежи за Сряда срещу Реал? Това са играчи, които са свикнали да играят в подобен сгъстен период, а и дори някои специалисти смятат, че един такъв период се отразява положително на големите отбори, от колкото да играят само в Събота/Неделя. Идеята е друга, а именно да се избегне евентуална контузия на ключов играч. В момента в състава сме зависими от двама - Карик и Ван Перси. И ако приемем, че без Ван Перси ще се справим, макар и трудно, то не виждам как бихме го направили без Карик. Така че стига сте се чудели - 'как нямало да могат да изиграят два тежки мача за 3 дни'. Те могат, това е ясно. За гостуването в Мадрид очаквам със сигурност на терена да са Де Хеа, Еванс, Евра, Карик, Клевърли, Нани, Рууни и Ван Перси. И ако изключим Де Хеа, то всички останали може би няма да започнат днес. Или поне със сигурност играчите с номера 16 и 20 ще почиват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След този мач програмата във ВЛ за нас: КПР (г) Норич (д) Уест Хям (г) Рединг (д) Съндърланд (г) Сити (д) Стоук (г) Астън Вила (д) Арсенал (г) Челси (д) Суонзи (д) УБА (г) Мачкай всичко е тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
P Jones Illness no return date M Carrick Hip/Thigh Injury 10th Feb 13 D Fletcher Chronic Bowel Condition no return date A Young Knee Injury 10th Feb 13 Това е според физиоруум-а.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам титлата да я вземем на стадиона на Арсенал.Мерси. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
до мача с Вила само победи и да ни дават титлата на Олда :) Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо не на ОТ 8ми април :mood (17): :mood (17):

:mood (35): :mood (17):

Джоунс май е здрав?

Доколкото прочетох предната седмица има кожен проблем,който аз разбирам,като шарка и щял да пропусне мача с Реал Мадрид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е това е старо, после старчето каза, че заболяването му не е сериозно и ще е готов по-рано, ама колко рано не се знае.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реал Мадрид играха с титулярен състав снощи , не знам защо ние трябва да пускаме резервите срещу Евертън . Ще има ротации , но според мен ще са най-много 3. Честно казано по-добре сега да бием и сряда да паднем с гол разлика .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реал Мадрид играха с титулярен състав снощи , не знам защо ние трябва да пускаме резервите срещу Евертън . Ще има ротации , но според мен ще са най-много 3. Честно казано по-добре сега да бием и сряда да паднем с гол разлика .

Йозил, Кедира и Алонсо не играха, тва са титулярните им вътрешни халфове, Пепе влиза резерва..тва ако им е титулярния отбор ок..Рамос, Роналдо и Бензема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе Реал снощи като ги гледах не се пазиха чак толкова за сряда... Така, че днеска да взимаме пример и да си взимаме мача!

Ротациите са част от философията на Фърги, но ако сглупим да излезем със състав тип Карлинг и загубим точки ще се чувствам адски тъпо, без значение кво ще се случи в ШЛ.

+236247823682 Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------Линдегард Рафа---Видич---Рио---Бютнер Нани---Скоулс---Андо---Кагава --------Чича----Уелбек---- Така ги виждам нещата за довечера. И на равен съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

----------Линдегард
Рафа---Видич---Рио---Бютнер
Нани---Скоулс---Андо---Кагава
--------Чича----Уелбек----
Така ги виждам нещата за довечера. И на равен съм доволен.

Никакъв шанс да сме с 3 мата титоляра в защита и срещу реал Роналдо да ги прави на луди и без това Рио е на възраст :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам само да вземем 3-те точки от тия дървета.Предпочитах разгром,но предвид обстоятелствата съм доволен и на минимална победа,дори и с не чак толкова добра игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#MUFC; De Gea, Rafael, Evra, Vidic, Evans, Jones, Cleverley, Valencia, Giggs, Rooney, van Persie.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А така! Никакви резерви! Да приключваме мача още първото полувреме и да почиваме през второто :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не лош "резервен план". Хитрата лисица в действие. :mood (17): Няма да има почивка с тия второто, дори и с три гола разлика да ги водим на почивката пак ще ни тормозят до последната минута ... не е като да не е било и преди. Мойс, все пак. Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена