Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Всички си знаем , че утре ни чака много тегав мач , ма ся след издънката на тия си имам още едно наум .. особено за състава , който ще пусне нашия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
уААААААААААААААААА Саухемптън еб*ха яко Шитнята насранааааа с 3-1 :mood (35): :mood (35): :mood (35): :mood (35): и утре мача не е от значение , САФ да пуска резервите и младежите и ги ебем мощно тия грозните с 8-0 :mood (5): :mood (5): :mood (5): :mood (22): ПС: Бари Президент ! :mood (28): :mood (28): :mood (28): ПС 2: Базикам се , разбира се , че мача е от значение :Д , не тряя да се подценява мача , но САФ знае най-добре и ще видим утре :) Най-важното е ,че не сме под никакво напрежение и спокойно може да си играем наща си игра , пък дори и да не бием, се пак да се пазим за Реал :) Редактирано на от Robin van Persieee

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-глупавото нещо,което може да се каже е,че утрешния мач е без значение ! Тия Сити пък да са толкова жалки ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурен съм, че утре ще излезнем с почти най-доброто и ще имаме мотивация след загувата на Сити да дръпнем с още три точки.Очаквам бързи 2-3 гола до 60-тата минута и после почивка за дербито с Реал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, вече със сигурност очаквам утре изцяло резервен състав срещу 'карамелите'. И естествено на пейката тежката артилерия. Въпреки състава, с който ще излезем обаче, съм абсолютно сигурен в едно, а именно, че играчите на терена, които и да са те, ще се борят 100% за успеха. А и има и нещо друго - далеч по - добре е да пуснем хора, които да мислят само за един двубой - този с Евертън, от колкото такива, които ще трябва да мислят и за Реал, т.е. да не си дават много зор. Тъй че... 1-1 90-тата минута, дават се 4 минути продължения и Чича вкарва след като е извършил нарушение, бил е в засада и е докоснал топката с ръка в 96-тата минута. Амин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, но за мен дори и резервите да са, трябва не 100 а 150% да хвърлят в тоя мач, за да го вземат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен утре състава трябва да е ... ДЕ ХЕЯ фил джоунс-Смолинг-Еванс-Бютнер Валенсия-Сколс-Андерсон-Кагава Чичарит-Данчо Това и второто зависи от развоя може смени в атака и по крила :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хич не ми дреме, че след няколко дни сме имали мач с Реал... На Старчето предполагам също и си мисля, че е време да им го върнем на тия за миналия сезон... Доста ни се насъбра от тях, не само феновете, и затова една хубава победа тук ще е много добре дошла. След това до Април нямаме чак такива големи мачове и дербита.

It's payback time!

Предпочитам да видя утре резервите и да се запазят титулярите! Ти какво би предпочел ...да изкараме Х/или да загубим в мач без особено значение, но да се справим отлично с Мадрид- да ги отстраним!
---------------Де Хеа----------------
Джоунс--Смоулинг-Евънс-Бютнер

----Уелбек-Скоулс-Гигс-Нани----
----------Кагава------------
Чичиричи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предпочитам да видя утре резервите и да се запазят титулярите! Ти какво би предпочел ...да изкараме Х/или да загубим в мач без особено значение, но да се справим отлично с Мадрид- да ги отстраним!
---------------Де Хеа----------------
Джоунс--Смоулинг-Евънс-Бютнер

----Уелбек-Скоулс-Гигс-Нани----
----------Кагава------------
Чичиричи

Гигс може да е нужен за РЕАЛ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много, много, много повече ще боли ако дадем някакви мижави надеждички на жабарчето и му го набутаме точно на края на сезона. Забравяте, че Дъртия е много злопаметно к*пеленце, а цирка от миналата година много нарани егото му :mood (17): . Няма по- добър развой на нещата от този да вземем титлата и Манчинката да остане начело на шитнята. Тука не става на въпрос, че след дни играем с осминареал, че да се пазим. Нека да влачат карамелените, ако си заслужат естествено. Мощно и безотговорно резервите, пък да си е*ават майката тия скаузъри! Мача с тия утре е само в наш плюс от където и да го погледнем. Обиграване на резервите, без много излишно напрежение предвид преднината в точките и то срещу силен съперник. Ако пък бием- тогава победата ще е двойна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мен пък ще ми е по-яко да спечелим титлата с 15 точки пред съседската измет.. след мача от миналия сезон тия искам да страдат, какво влачене, какъв мач без значение, какви са тия безумни неща дето пишете, ужас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кви резерви бе?! Ебал съм ти и мача с Реал... Утре мощно с повечко титуляри, Старчето много добре знае, че трябва да използваме момента и да си ги бием тия хем 12 точки хем и да си го върнем. Никви тинтири-минтири. Бой по тия и тва е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли Фъргюсън е чакал да види как ще свършат Сити, за реши чак сега след загубата им да пусне резервите, както някои писахте по-горе..все си мисля, че той си е наясно със състава без значение от тва как свършиха съседите..гледаме си нас не другите! И след миналия сезон при изгубени 8 точки за 6 кръга и както и точно Евертън ни изядоха главата до голяма степен, не ми се вярва просто така да го прескочиме тоя мач !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе стига с тия резерви бе, пак ли да загубим титлата от прилична разлика за нас. Биеме до откат, никви Мадриди не ме интересуват. Фърги ако пусне резервите, заради някъв кирлив мач от 1/8 финал в ШЛ ( аре, да беше полуфинал-добре, ма за Бога, тва е едва осминафинал) и загубим 2 или 3 точки, ще ми падне в очите и ще заслужаваме пак да ни настигнат, щото сме глупаци. Бий си там, направи си 12 точки разлика, пък за Мадрид все ще се измисли нещо. Няма да умрат бе, мамка му, тва са професионални футболисти, ако не могат да изиграят 2 тежки мача за 3 дена за кво взимат по 100-150, че дори и 200 хиляди паунда на седмица някои. Бой по карамелените !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бе стига с тия резерви бе, пак ли да загубим титлата от прилична разлика за нас. Биеме до откат, никви Мадриди не ме интересуват. Фърги ако пусне резервите, заради някъв кирлив мач от 1/8 финал в ШЛ ( аре, да беше полуфинал-добре, ма за Бога, тва е едва осминафинал) и загубим 2 или 3 точки, ще ми падне в очите и ще заслужаваме пак да ни настигнат, щото сме глупаци. Бий си там, направи си 12 точки разлика, пък за Мадрид все ще се измисли нещо. Няма да умрат бе, мамка му, тва са професионални футболисти, ако не могат да изиграят 2 тежки мача за 3 дена за кво взимат по 100-150, че дори и 200 хиляди паунда на седмица някои. Бой по карамелените !

Най-точният коментар по темата! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те са професионалисти и ще издържат,но някоя евентуална контузия(Господ да не дава) на някой от основните играчи ще се отрази сериозно за мачовете с Реал. Първенството е дълго и не се решава от днешния мач,така че няма да е фатално ако не играем на сто процента.На другия полюс са мачовете в ШЛ където всичко се решава в два мача и нямаш право на грешка.Сигурен съм,че Съра ще има едно наум именно за мача с "балетистите",но това не означава,че няма да играем за победа. Ако имах възможност да избирам,бих предпочел днес да не спечелим,но да го сторим в Мадрид.Така или иначе преднината в Премиършип е значителна и имаме благоприятна програма,затова съм оптимист и за двете надпревари.Фърги си знае работата. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея коментатори от близо 4-5 години не съм ги слушал (просто не си спомням кога последно съм гледал мач у нас, особено по диема). Само едно да ви кажа, че Б.Б. е огромен капацитет и доста ги усеща нещата, нищо че е леко дебилен тип. Колкото до мача с Евертън, няма как да играем на нож срещу тях, едва ли не...'щото сме имали да им връщаме и то преди мач с Реал Мадрид. Стига глупости, всеки един от играчите го очаква т'ва гостуване в Мадрид. Колкото и да не ни се иска, просто е така. Предполагам, че или ще излезем да търсим бързи голове с повечето титуляри или с повече резерви и тактическо надиграване, което не изключва и равенството (в предвид подаръка от светците). Все пак ние сме Юнайтед и дори с 2рият ни отбор трябва да сме фаворит на собственият ни стадион, без значение срещу кого играем. Успех на момчета и дано спечелим днеска и после другият уикенд за ФА къп, пък к'во ще става сряда в Мадрид. WE ALL FOLLOW UNITED :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За днескашния мач очаквам добра игра от наша страна и победа естествено. Исками се да видя Нани и Валенсия по крилата.Според мен,ще победим или с 1:0 или с 2:1 това е моята прогноза.Определено няма да е лесен мача,но с оглед издънката на ПЕТРОЛ ШИТИ трябва да се възползваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се повечето титуляри да почнат днес,да си решат мача до към 60-тата минута и Фърги да ги изкара.То е хубаво някои от футболистите ни да почиват,обаче съм забелязал,че когато почиват твърде много губят игрови ритъм и като ги пуснат титуляри,правят слаби мачове или са доста неубедителни.След онова 3-3 миналия сезон,най-малкото трябва да бием Карамелите. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-хубавото е, че Фъргюсън не чете този форум, защото иначе би се отказал от треньорството завинаги!!!!! Водиш с 9 точки и мач по-малко, след 3 дни играеш със съперник, с който не си играл от 9 години и е голям дразнител в исторически план! По-скоро всички мишки сте се насрали, защото знаете какво "величие" в момента е Реал и дори ви е страх от изхода на този двубой! Явно повечето от вас не си спомнят последния ни сблъсък с Мадрид, и как Роналдо-феномена "разкъса" Бартез, а един от тези "интелектуалци", правещ ми забележка по-нагоре дори обожава бившия футболист на Мадрид... какъв парадокс :( Приятен неделен ден на всички:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ма се смеете на феновете на пуля и арсенал, а тук сте натворили 4-5 страници само бисери :mood (17): Излизаш с най-доброто и биеш. Профи спортисти трябва да могат да изиграят 2 мача в рамките на 3 дена. Другите глупости дори не ми се коментират. Ротациите са част от философията на Фърги, но ако сглупим да излезем със състав тип Карлинг и загубим точки ще се чувствам адски тъпо, без значение кво ще се случи в ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак се загледах в програмата ни и ... уж е по-лека от тази на Сити, но лека, лека, колко да е лека?! :mood (17): Днес играем с Евертън и не ми се иска да излизаме с голяма част от резервите и да поемаме риска да загубим ценни точки. Ще се чувствам адски глупаво, ако не се възползваме от гениалната издънка на "шумните" - ей така, за да им е още по-сладичко уикендчето, а и за да не повтаряме стари или не чак толкова стари грешки, справка - миналия сезон. Което означава, че не можем да се лишим от Де Хеа, Рио/ Вида, Евънс, Рафаел, Карик. От друга страна, ако не почиват сега няма да са свежи за сряда срещу Реал. След това пък играем с Рединг за ФА Къп - всички я искаме тази купа, и Рединг ще се хвърлят с всички сили в този мач, разбира се. И ето че пак не можем да залагаме особено на резерви, според мен. Въпреки че поне Де Хеа е много вероятно да получи почивка за мача в ФА Къп и Линдегаард да го замести. Изобщо тежък период започваме. Евентуално за гостуването на КПР може да се даде почивка на някой от гореизброените като Карик например. То е ясно, че нашите са свикнали да играят в такива натоварени периоди, но доколко ще сме 100% адекватни във всеки един мач от предстоящите ... никак не ми се иска да се дъним нито във ВЛ, нито в ШЛ или пък в ФА Къп. Вярвам, че сър Алекс за пореден път ще си свърши добре работата, но пак си го има притеснението. Дано поне с контузии да нямаме проблеми. Иначе за днес очаквам нещо подобно: Де Хеа - Рафаел Видич Евънс Бютнер - Валенсия* Скоулс Карик** Гигс - Кагава - Рууни * Мисля си, че е добре да играе днес след доброто си представяне за Еквадор, може пък това да е моментът, който всички очакваме и да се разиграе точно за мача с Реал. ** Изненадващо се завръща след национална контузия. :D А някой беше споменал, че Скоулс е контузен. Е, аз поне никъде не видях подобна информация. Очаквам и Ашли да се появи по някое време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена