Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Та за ЕВЕРТЪН ...

:mood (17):
Очаквам трудна победа, вероятно с минална преднина. Ако Фелейни наистина е контузен т'ва ще е огромен плюс за нас . Време е РвП да излезе от дупката , в която е влязъл според някои хора( което е смешно ест. ) Редактирано на от GiGsI

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Къдравият не играе ще е екстра. Макар че белгийчето немаше да пипне топката ако на терена беше тоя от аватара ми, хеле па Кийно. Ма цъка момчето, особено срещу нас. ПП бе РВП не играе ли една идея по-назад последните мачове, или съм се объркал. Щото те принципно с Рууни се въртят доста, но имам некви такива впечатления, че последните мачове Рууни е с по-свободната роля, а РВП е леко по-назад. Бе Фърги си знае работата, а ако РВП е в дука, ега всичките ни футболисти са в такава дупка :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия им е време да ги нае*ем като хората най-накрая! Мощно..

И аз така мисля - прекалено много взеха напоследък да дърпат на дявола опашката. Време е най-после ние да им опънем и усучем топките!

:angry: :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излишните коментари са преместени в 'Общи размисли и страсти..' . Това е темата за мача ни с Евертън, така че ще ви помоля да се придържате към нея. Ще последват наказания ако пак видим излишен оффтопик тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам хубаво да ги опукаме комшиите на Лузарпул,винаги ни скачат на макс,така че никво пестене на сили. Аз лично съм оптимист и за мача с Реал,но има време до него,сега да си бием карамелените скаузъри и евентуално светците да вземат нещо от наште съграждани..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

18:00 Манчестър Ю - Евертън Диема, Коментатор: Георги Драгоев

:facepalm:

Положителния тъпак отново ще му слушаме за 'циничните' нарушения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:facepalm:

Положителния тъпак отново ще му слушаме за 'циничните' нарушения.

Малко ми е оставало да се обадя в някой понеделник на ББ и да кажа нещо по въпроса в стил: "Положително много цинично нарушение от страна на г-н Драгоев спрямо хондурасеца." и с това да ми приключи включването. :mood (17): Да видим кой понеделник ще е. :mood (20): Така че, ако чуете нещо подобно, да знаете, че съм аз. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малко ми е оставало да се обадя в някой понеделник на ББ и да кажа нещо по въпроса в стил: "Положително много цинично нарушение от страна на г-н Драгоев спрямо хондурасеца." и с това да ми приключи включването. :mood (17): Да видим кой понеделник ще е. :mood (20): Така че, ако чуете нещо подобно, да знаете, че съм аз. :mood (33):

Ще е култово. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ТЕ, НАПРАВИ ГО! :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз даже бях писал на Боби Борисов в рубриката му да му забранят на тоя Драгоев да коментира мачове на отбора, бях му писал ,че вече прекалява и че Валенсия е еквадорец,но Бобито не го публикува :D.От друга страна се замислям, че досега колкото пъти ни е коментирал мач, май нямаме загубва, поне през тоя сезон ( сещам се за един равен със Скъмс само), така че може и да ни е на късмет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън е заявил, че ще заложи на два различни състава срещу Евертън и Реал. Макар и да не е човек, на който да се вярва на сляпо на такива изказвания преди мачовете, ако е истина, то може да очакваме Видич, Евра, Карик, Клевърли, Ван Перси и Рууни да почиват. В този ред на мисли вероятно играчи като Бютнер, Кагава и Ернандес ще са титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Принципно гледам мачовете ни на шумно място, или пък с английски коментар, но няколко пъти се случва да ги гледам и вкъщи пред тв-то и все го улучвам този питекантроп да коментира. Ебати хейтъра. Никога няма нарушение за Юнайтед, ако ще триста пъти да повторят как защитника рита Перси в прасеца примерно. В обратния случай - "съдията има идеален поглед над ситуацията, но как не видя нарушението на защитника на Юнайтед". И това всеки път, за всяка ситуация. Ма това щеше да е ок, свикнал съм всичко с коефициент на интелигентност под 15 да е срещу Юнайтед, ма като започне да слага "положително" пред всяка трета дума и вече ми иде да изключа звука, ма е тъпо да гледаш футбол без да чуваш трибуните. Бе Диема ако го разкарат ще си увеличат страшно много зрителите :mood (17): Иначе кво е тва понеделник с ББ? Некво talkshow? Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не вервам да го разкарат тоя нещастник, по моите наблюдения, след Б.Б и чат ли е пепи, той се ползва с най-много доверие..сигурно ебе боби

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хич не ми дреме, че след няколко дни сме имали мач с Реал... На Старчето предполагам също и си мисля, че е време да им го върнем на тия за миналия сезон... Доста ни се насъбра от тях, не само феновете, и затова една хубава победа тук ще е много добре дошла. След това до Април нямаме чак такива големи мачове и дербита. It's payback time!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам идея, то и наистина не ги гледам много диема. Но тоя е уникално поляризиран коментатор, което е недопустимо за професията му. ББ примерно e обективен като цяло и рядко ме дразни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Принципно гледам мачовете ни на шумно място, или пък с английски коментар, но няколко пъти се случва да ги гледам и вкъщи пред тв-то и все го улучвам този питекантроп да коментира. Ебати хейтъра. Никога няма нарушение за Юнайтед, ако ще триста пъти да повторят как защитника рита Перси в прасеца примерно. В обратния случай - "съдията има идеален поглед над ситуацията, но как не видя нарушението на защитника на Юнайтед". И това всеки път, за всяка ситуация. Ма това щеше да е ок, свикнал съм всичко с коефициент на интелигентност под 15 да е срещу Юнайтед, ма като започне да слага "положително" пред всяка трета дума и вече ми иде да изключа звука, ма е тъпо да гледаш футбол без да чуваш трибуните. Бе Диема ако го разкарат ще си увеличат страшно много зрителите :mood (17): Иначе кво е тва понеделник с ББ? Некво talkshow?

Е как няма да го улучваш?Той постоянно на нас ни коментира мачовете. :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абонирани сме към него тоя сезон, доколкото знам е фен на Арсенал и може би заради Ван Персис си излива мъката като ни храни всеки мач :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абонирани сме към него тоя сезон, доколкото знам е фен на Арсенал и може би заради Ван Персис си излива мъката като ни храни всеки мач :mood (22):

на Блекбърн е фен. И най-често той ни коментира смотаняка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на Блекбърн е фен. И най-често той ни коментира смотаняка.

Не, точно на Арсенал си е фен положителния циник. :mood (17):
На Блекбърн беше Иво Даскалов, който бе с традиционната си 24'каратова усмивка след наш провал. Почти винаги така започваше студиото.

Иначе Бобито съм го признал малко или много... ако не ме лъже паметта, именно той коментираше унижението на Арснеал с 8-2 на ,,Олд Трафорд''. :mood (17): И въпреки всичко се справи. Тука половината от нас ако бяхме на негово място сигурно щяха да лепнат червена точка на екрана +18. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, точно на Арсенал си е фен положителния циник. :mood (17):
На Блекбърн беше Иво Даскалов, който бе с традиционната си 24'каратова усмивка след наш провал. Почти винаги така започваше студиото.

Иначе Бобито съм го признал малко или много... ако не ме лъже паметта, именно той коментираше унижението на Арснеал с 8-2 на ,,Олд Трафорд''. :mood (17): И въпреки всичко се справи. Тука половината от нас ако бяхме на негово място сигурно щяха да лепнат червена точка на екрана +18. :mood (17):

положително, бате!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той си е реалист човек. Помня, че в сайта им беше дал прогноза 4-0 и на отговор "Не е ли много?", беше отговорил "Надявам се да не е малко".

Така че в общи линии може да го хранят част от феновете, но си е един от наистина най-точните коментатори и много рядко показва някакви пристрастия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена