Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

И аз си мислех РВП да вземе да почине малко на скамейката...Чича и Руни могат да се справят! Същото важи и за Наньо...ще ни трябват свежи бързи футболисти в Мадрид. Евертън хич не са слаби, но смятам че можем да ги бием. Интересно ми е в защита какви ротации ще се направят. Очаквам Рафа да почива също. Да дойде петък и да каже Фърги каква ще я мисли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко,че тия дървари идват на Олд Трафорд точно преди адския важния ни мач с Реал.Най-вероятно няма да излезем с оптималния състав и трудно ще ги отнесем.Дано вземем 3-те точки,пък ако имаме ден да им набутаме повечко голове.Ей така за кеф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик е задължителен, няма как просто. Ако излезем с пенсиите го губим тоя мач. Върти ми се някъв Х или трудна победа с 1-0, едно от двете ще да е.. за мен тоя мач е по-важен от мача с Реал и често казано го чакам с по-голям интерес. Титлата е приоритет. Дори и да бием Реал, после ще дойдат Барца или Байерн и трудно ще продължим по-напред. Де Хеа-Джоунс-Смолинг-Видич-Евра-Карик-Андерсон-Нани-Уелбек-Рууни-РВП/Чича. или Де Хеа-Джоунс-Смолинг-Видич-Бютнер-Карик-Андерсон-Нани-Уелбек-Кагава-РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик го боли трибуквието, споко :mood (17): Фил не знам вече, може и наистина да има нещо, макар че вероятно и той клинчи. Рууни и Дани ще запишат със сигурност доста минути, може би и Смолинг, макар че него го виждам евентуално резерва, предвид, че му липсва игрови ритъм и Ходжсън едва ли ще го пусне титуляр. Ако играе дано не прави глупости като с Хунтелаар пролетта. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Който очаква да играем едва ли не с половината резерви, щото сме имали мач с РМ, трябва да е в някаква жестока заблуда. Тая година огромната цел е титлата. Едва ли на Фърги изобщо до неделя вечер ще му пука, че имаме мач в Мадрид. Излизаме с най-доброто, естествено. Плюс това Евертън наистина тая сезон са много силен отбор ( не че и предните години не са били, но тая година наистина са страшно балансирани) и ще е много тежък мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тука 1:0 няма как да бием, нема кой да спре Фелайни да ни тресне 1 гол..тряа да се напънеме, за да ги бием, като със Светците и Фулъм няма да стане

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очаквам да започнем с някои титуляри и ако мача се реши до 50-60тата минута да влязат резервите.А това че сме били концентрирани само за първенството са пълни глупости. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва ще е единия от най-трудните мачове до края на сезона, поне на хартия. Не знам как ги мислите тия резерви, ама видяхме кво стана в първия мач. Ония с бухчата само нас чака, всеки сезон само в 2 мача се надъхва, 2та срещу нас. Както и да е, дано излезем с най-доброто и ги бием. Няма място за отпускане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да сигурно Фелайни играе само срещу нас, затова има 11 гола тоя сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Твърдо трябва да играем с резервите срещу ЕвИртън, все пак вече сме 9 точки пред Шити и имаме право на още 3 загуви в премиърлийг , а в ШЛ с Реал задължително ни трябват 2 гола на чужд терен !

:mood (28): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да започнем с някои титуляри и ако мача се реши до 50-60тата минута да влязат резервите.А това че сме били концентрирани само за първенството са пълни глупости.

Никой не е писал САМО в първенството. Но главната цел е лигата. Ако мислиш, че на Фърги му пука за мача с Мадрид преди да мине Евертън и видиш ли, затова с Евертън ще играят Янужай, Марек Вермийл и т.н. едва ли не ( в кръга на шегата, разбира се) и ще пестим сили, си в огромна грешка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако успеем да опазим антенестия,си печелим мача.Много са зависими от него,и ако успее да бъде неутрализиран,този мач доголяма степен ще бъде спечелен от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да сигурно Фелайни играе само срещу нас, затова има 11 гола тоя сезон

Не е въпроса изобщо до голове, а до тва по какъв начин играе... не знам по какъв начин головете са релевантни с тва колко играе един играч...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е въпроса изобщо до голове, а до тва по какъв начин играе... не знам по какъв начин головете са релевантни с тва колко играе един играч...

еми до някаква степен са релевантни, но както и да е и да не са, Фелайни прай ебати сезона за сега и е тъпо някой играч като изиграе 1-2 мача силни срещу нас, да се говори, че играе само срещу нас и на живот и смърт, не сичко се върти около нашия отбор..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя откак е дошъл в Англия слаб мач срещу нас е нямал, тва искам да кажа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това че сме с 9 точки на пред не трябва да ни успокоява тоя мач трябва да го вземем на всяка цена :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая ситуация ми е зверска позната, дип че не е април :mood (17): Кур за ШЛ, титлата е важна. А и без тва играем с Реал, така че и да ни бият, това няма значение, защото Роналдо играе при тях :mood (17): Тоя къдравия имам чувството, че като ни види и откача. Не, че не е добър играч, използва добре физиката си, а и за габаритите си има учудваща техника и акъл. Ма срещу нас просто откача. Може па да се натиска пред Фърги :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И миналата година водихме с 8 точки ако не се бъркам и вече някой почнаха да постват снимки как вече сме вдигнали купата. Много е рено за такива заключения .. Има още доста мачове до края, нищо не е решено. Много е важен мача на Сити. Ако направят някъв Х, дори според мен е възможно и загуба, защото светците са в добра форма, тогава може да си позволим и ние да не се напъваме толкова среще Евертън. И на Х ще съм доволен. И не знам, но имам чувството, че само аз искам да спечелим ШЛ. Вярно е, че първенството си е цел ама стига не може отбори като Ливерпул,Аякс да имат повече ШЛ от нас, вярно едно време са били големи отбори, но сега ние сме и трябва да се докажем в Европа. Аз искам да се борим за ШЛ и то още повече, че ще играем срещу Реал и ако евентуално ги отстраним, което смятам, че е напълно възможно, защо да не се надъхаме и да не я вземем тая шампионска лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул и Аякс са велики отбори. Вторите са в тъпо първенство и комерсиализацията ги изяде, но си намериха своята ниша и са една от люпилните на таланти в Европа. Ливърпул пък след серия от тъпи решения и мениджъри успяха да се съсипят до голяма степен. Но това щеше да е ок, ако не беше дебилното им вторачване в миналото и отричане на настоящето + тоталния отказ да признаят, че просто вече не са онова величие от миналото. Ма не виждам какъв е проблема, че имаме по-малко КЕШ/ШЛ. То Юнайтед реално е пионер сред английските отбори да играе в Европа, като изключим май един отбор на Лондон за купата на панаирните. 58 буквално се е борил с ФА да участва в Европа и точно поради сгъстения график е имало и напрежение преди връщането от Белград и една, но не единствената причина за Мюнхен. Та ако Англия не беше толкова арогантна към европейските турнири + нелепата трагедия 58, то и Юнайтед щяха да имат поне 1-2 титли отгоре. Съдба, и за разлика от Пуля, никой не ни е виновен. И аз със сигурност ценя ШЛ еднакво с ВЛ. Принципно. Но тоя сезон, искам си го върнем на сити повече от всичко друго. А и в ШЛ има доста по-добри отбори от нас, така че Реал е преодолим съперник, макар и трудно. Но след това вече ще става супер тегаво, освен ако нямаме некакъв луд късмет. За тва - бой над карамелите. Казах! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А и в ШЛ има доста по-добри отбори от нас, така че Реал е преодолим съперник, макар и трудно. Но след това вече ще става супер тегаво, освен ако нямаме некакъв луд късмет.

Да кажем 1 идея по-добри, но при всички положения - преодолими с добра, нахъсана и концентрирана игра. И това са може би само Барса и Байерн. Другите по-сериозни са Реал и Борусия, като първите до скоро бяха в доста неубедителна форма.
И все пак Челси минаха през Барса и Байерн и си взеха купата. А сегашния ни отбор в никакъв случай не е по-лош от техния през миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Откога почнахме да се надяваме чуждите футболисти да са контузени....я се стегнете малко !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да ви напомня, че това е тема за предстоящият ни мач с Евртън. Ще има и тема за мача ни с Реал, потърпете още малко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена