Jump to content
Viper

Manchester United - Everton

Препоръчани публикации

Голяма мъка ще е този мач,особено,че имаме мач и с Реал 3 дни след този.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тая палава игра от нашите,не искам да идва мача с Реал.Поне от този предстоящия ме успокоява донякъде,че играем на Олд-а.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тия имаме да им връщаме за тва як бой.Време е да изригнем и да им набутаме повече голове !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам измъчена победа с 1-0 като днешната, 4-5 нови лица в титулярния състав и пестене на сили за Реал. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ние за Реал се готвим още от мача с Тотнъм. Пестелива и по-дефанзивно устроена игра. Като се има в предвид, че след тоя мач следва самия Реал, предполагам ще поднесем отново пестелива игра и няма да ме изненада един равен резултат, особено, ако утре Сити сгафят и изпуснат точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач се очертава. Ще трябва да го спечелим на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубавото е, че мача е на ОТ и може да не си даваме много зор.Трите точки са задължителни, надявам се бързо да решим мача и да дадем почивка на титулярите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач ще е но трябва да им го върнем зареди началото на сезона такаче бой и тва е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много корав и тегав мач ми се струва, че ни чака. Винаги играят докрай "карамелите", а и са жестоко в битката за зона ШЛ. Дано си го вземем мача, с една победа тука си отваряме много широко вратите към титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е доста труден двубой. Още повече, че 3 дни по - късно имаме мач и с Реал, така че очаквам доста пестелива игра и ако имаме късмет, то може и да се поздравим с победата, но в противен случай равенството, а дори и някоя изненада изобщо не е изключена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей го и Реал снощи падат у дома с 0:1 от Гранда ГРЕНАДА. С първи автогол на Роналдо в кариерата. Та се си мисля че и те нямат особено желание да играят с нас. Ние играем слабо от време на време ама поне си вземаме мачовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът е няколко дни след отбелязването на 55 години от трагедията в Мюнхен, така че ще е хубаво да почетем паметта на загиналите с победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът е няколко дни след отбелязването на 55 години от трагедията в Мюнхен, така че ще е хубаво да почетем паметта на загиналите с победа.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Твърдо трябва да играем с резервите срещу ЕвИртън, все пак вече сме 9 точки пред Шити и имаме право на още 3 загуви в премиърлийг , а в ШЛ с Реал задължително ни трябват 2 гола на чужд терен ! Редактирано на от Turboto99

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:champs (14): С Евертън очаквам някаква победа с 1-0, гол на РВП примерно.Трябва да внимаваме, че още първия мач ни съсипаха и тотално ни надиграха.Заслужено загубихме, но сега трябва да спечелим.Фелаини,Бейнс,Пиенаар,Аничебе дори - все играчи, с които трябва да внимаваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смърт за тия шибанЯ*и мамицата и толкова много сам и насабрал последните години искам победаааааааааа даже 8-2 ще им е малко,иначе според мен мача ще е доста труден дано да вземем 3те точки исками се Чичарито да започне титуляр мисля че тои ще им вкара гол на тия,някакво такова чуство имам..... ГГМЮ :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука някои хора май не мислят като пишат из темите...изкараха Евертън някакво посредствено отборче пред изпадане ,което ще смажем с третия отбор едва ли не. Реалността е следната...Евертън тази година са много силни и като нищо ако не бяха многото равни спокойно можеха да са дори трети...много ми е кеф да ги гледам пред Арсенал и Ливърпул примерно.Факта ,че имат само 3 загуби до момента(колкото имаме и ние ,а Сити са със 2) мисля говори достатъчно. Стария съм сигурен,че няма да пренебрегне мача и ще подходи сериозно към него.Спокойно може да пусне отбор съставен от титуляри и няколко резерви пък ако нещата не вървят да влизат от скамейката..примерно защо да не даде най-сетне почивката на Карик и Евра ,които просто я заслужават.Дори един РВП може да седне на скамейката за сметка на Руни и Ернандес. 10 точки след 25 кръг не означават нищо..остават 13 мача или 39 точки ,което е прекалено много за да мислим вече за отписвания на мачове и пестене на сили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена