Jump to content
Viper

Fulham - Manchester United

Препоръчани публикации

Трябва да излизаме от тази мини криза която ни е налегнала по-бързо и да набереме отново серия от победи.

12 мача, 9 победи и 3 Х-а на негостоприемни стадиони, се в такава криза да сме...... Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурно иска да каже че игрово последните 3-4 мача спада е виден, иначе характера на победители е на ниво както винаги под ръководството на Съра. Това е нормален спад в контекста на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те па понеже Шити и Чукотка последните мачове играят извънземен футбол и бият наред :mood (17): Бахти кризата - нямаме загуба от 2 месеца, водиме 7 точки в лигата. Ей, много разглезена работа са някои фенове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ква криза бе :mood (23): . 1 мач не играхме добре, кви 3-4.. ако броим и мача с Тотнъм 2, ама гостуване там не е като да сме играли срещу някъв слаб отбор..

http://www.sportal.bg/news.php?news=409402 Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И веднага отдолу коментар:

01 февруари 2013 | 16:03
Да ева и късмета му значи.Таман беше ясно че ще ги думнат ама сега без Бербо трудна работа.Дано пък да правят шмекери и да излезе за мача,ама не ми се вярва,за такива разтежения трябват 10-ина дни няма как.

:facepalm:

Иначе малко статистика извадена от fb :)

Premier League top-scorers :
18 - ROBIN VAN PERSIE
17 - Luis Suбrez
14 - Demba Ba
13 - Michu
11 - Theo Walcott
...
9 - WAYNE ROONEY
...
8 - JAVIER HERNБNDEZ

Leading Assists :
9 - Juan Mata
9 - Lukas Podolski
8 - Steven Gerrard
7 - WAYNE ROONEY
7 - Theo Walcott
...
6 - ROBIN VAN PERSIE
5 - PATRICE EVRA

Total passes :
1818 - MICHAEL CARRICK
1732 - Yaya Tourй
1702 - Mikel Arteta
1598 - Steven Gerrard
1592 - Santiago Cazorla

Total Crosses :
221 - Leighton Baines
182 - Jean Beausejour
181 - Gareth Bale
159 - Steven Gerrard
158 - Robert Snodgrass

Total successful dribbles :
69 - Luis Suarez
64 - Hatem Ben Arfa
53 - Adel Taarabt
44 - Raheem Sterling
38 - Eden Hazard
...
27 - ANTONIO VALENCIA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Зависи как тръгне мача,може и едвам да измъкнем 0:1 , а може и да бием с едно 3-4 на 0...Бербо е контузен,а до колкото разбрах Манолев няма работна виза все още и няма право да играе в мача. Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Новини около отборите

Бербатов ще пропусне мача, след като получи разтежение при победата над Чуковете с 3-1. Другите липсващи ще са Сидуел, Диара ( и двамата са с контузии в коленете ), Фрей и Ричардс. Емануелсон може да направи дебют, а Манолев и Еноа още чакат работните си визи.

Фъргюсън смята да направи смени в състава на Юнайтед. Фърдинанд и Евънс са на линия. Йънг е с контузия в коляното. Състава на Юнайтед ще гони победа. Ако я постигне преднината пред "Шумните съседи" ще бъде 10 точки ( преди мача на Сити с Ливърпул ).

Какво казаха треньорите

Публикувано изображение

Йол ( Фулъм ): " Имахме няколко позиции, които искахме да подсилим - в ляво и дефанзивната полузащите - и в края на краищата се получи, от което съм щастлив. Първият ми избор бе Гаго от Реал Мадрид, тъй като той е ненужен там, но все още не можем да си позволим такова качество. Добре познавам Емануелсон, който идва от Милан и се радвам, че успяхме да го привлечем. Говорих и с Хъдълстоун от бившият ми отбор Тотнъм, но до сделка не се стигна, въпреки че бяхме много близко. Тотнъм се отказаха в последния момент и се радвам, че Еноа ще го замести.

Фъргюсън ( Юнайтед ): " Мачът със Светците ни показа, че печелим по 3 точки от всички мачове, не само от отборите от топ 4. Имаме няколко такивава примера през годините. Не очаквам играчите ми да са разконцентрирани, но последният мач трябва да им е като обеца на ухото.

Факти

Публикувано изображение

В последните 6 мача между 2та отбора Юнайтед имат 5 победи, а един мач е завършил наравно.
Рууни има 4 гола в последните си 4 мача срещу Фулъм.
От последните си 7 гостувания на Лондонски отбори Юнайтед са спечелили 5 мача, а 2 са завършили наравно.
Бербатов е вкарвал в 3 от 4-те предишни мача в този сблъсък, но с екипа на Червените Дяволи.
Българинът вкара 48 гола за 108 мача за Юнайтед и се разписа при последната си визита като играч от Манчестър срещу Фулъм.
Юнайтед са загубили едва 1 мач в последните си 11 гостувания ( 8 победи, 2 равни, 1 загуба ), но имат едва две сухи мрежи.
6 от 8-те гола на Бербатов този сезон са отбелязани през първото полувреме.
Дъф има 7 асистенции този сезон. Едва 3-ма са играчите, които имат повече.
Юнайтед са спечелили 27 точки от губеща позиция. Единствено Нюкасъл са печелили повече ( до това ниво на лигата ) - 34 точки през сезон 01/02.
10 поредни мача Фулъм нямат суха мрежа. Юнайтед са вкарали минимум 1 гол в последните си 12 мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аа значи днеска е тоя мач на Митко и Стънката срещу ония от Юнайтед :mood (17): Значи да бият червените, а пък дано нашите момчета им вкарат по един хет трик, все пак, щото са наши момчета, а и Митко да натрие червения нос на Стареца :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
те няма да играят, нема да го глеам тоя мач Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ташак си правите ама точно срещу нас си мисля, че липсата на Бербатов ще е + за тях...дано греша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано ако Манолев и Бербо щях да се зарадвам ако ни отбележат...ако играеха щях да пусна едно 3:2 като головете за Фулам да са на Монолев и Бербо :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано ако Манолев и Бербо щях да се зарадвам ако ни отбележат...ако играеха щях да пусна едно 3:2 като головете за Фулам да са на Монолев и Бербо :mood (36):

Аз пък не. Дори и брат ми да играеше там, пак нямаше да искам да ни вкара :) :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми какво правиш в тоя форум тогава? Направи си един форум за българските футболисти в чужбина и викайте за тях, бая хора ще се съберете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вижте се кви сте лоши....момчето иска да бием с 3:2 ама поне си избира голмайсторите...кво лошо има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми какво правиш в тоя форум тогава? Направи си един форум за българските футболисти в чужбина и викайте за тях, бая хора ще се съберете.

Ехх,знаех си че не трябва да казвам че съм българин и преди всичко се радвам на успехи на нашенци,въпреки че изразих че искам ние да бием,ама трябваше някой да ме изгони от тука веднага :)

Недай си боже някой да говори добро за чужд играч,автоматично става нелоялен фен на отбора... Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебати великото! Господ чу молитвите ми!

Ако ще и с 15-0 да паднеме не ми дреме, важното е, че ще видим БОГЪТ на футбола на ОТ! Нямам търпение просто!

:mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (35):

:mood (2):

Излизаме с много офанзивен състав, би трябвало да ги смачкаме. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United XI: De Gea, Rafael, Ferdinand, Jones, Evra, Carrick, Cleverley, Nani, Rooney, Valencia, van Persie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена