Jump to content
МUFC

Manchester United - Southampton

Препоръчани публикации

И състава ееееееееее...............................................

След половин час

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@MarkSulliTV: #MUFC XI: De Gea, Jones, Smalling, Vidic, Evra, Carrick, Anderson, Welbeck, Rooney, Kagawa, RVP. Subs: Lindegaard, Rafael, Rio, Nani, Valencia, Cleverley. Buttner Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
CONFIRMED MUFC XI: de Gea Smalling Jones Vidic Evra Welbeck Carrick Anderson Kagawa Rooney van Persie SUBS: Lindegaard, Rafael, Buttner, Ferdinand, Cleverley, Valencia, Nani. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@MarkSulliTV: #MUFC XI: De Gea, Jones, Smalling, Vidic, Evra, Carrick, Anderson, Welbeck, Rooney, Kagawa, RVP.

Subs: Lindegaard, Rafael, Rio, Nani, Valencia, Cleverley. Buttner

МОЩНОООООООО

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек? След като Нани се съдра да играе в последния мач? Пф.

Съдра се да се лакоми....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Върти ми се някво мощно 4:1 за нас,като РВП вкарва нови 3,и Рууни добавя един,а за тях вкарва Ламбърт.Дано си вземем мача.Иначе мен състава ми харесва,само дето Нани не е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-добре да не се изсилваме с някакви голови разлики. Това не са КПР (дори и те изненадват) Вила или някой друг безобразно представящ се отбор. Напротив - без значение къде са били миналия сезон или са сега в класирането, светците играят с характер срещу всеки един отбор. Вярвам, че щи си вземем точките, но също така съм сигурна, че те ще ни затруднят максимално. Но да видим и новият им "треньор" доколко ще е адекватен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
К'во става с Чичаро не е на пейката дори?В една част от мача с Фулъм ми се стори,че изпитва болка,но пък игра цял мач...дано да му е дадена просто почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Типично 4-2-3-1, евала! С тая схема ще се играе от следващия сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Типично 4-2-3-1, евала! С тая схема ще се играе от следващия сезон!

как пък го разбра това?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак тия диаманти ромбове п*тки майни... Нани трябваше да си е титуляр... Кагава няма смисъл да играе ако пак ще го мъчат на крилото... Няма работа там. Клевърли и Ернандез ги няма дори и на пейката... Дано няма нещо с тях. 3+ и да си заминават! Едит: Да, вярно е там... Нещо ми се е изгубил от погледа... Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На пейката е Клев п.п. Изпревари ме :) Ай ся една чистичка победа без напрежение и 7 точки аванс! Редактирано на от AnTo_14

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе явно изпускате момента, че имаме мач в събота и то като гост....Нани и Валенсия са на крилата тогава. Състава е супер!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена