Jump to content
МUFC

Manchester United - Southampton

Препоръчани публикации

Победа, но има голяма вероятност Рики Ламбърт да увеличи головия си актив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак, че поне не е Драгоев. Боби май 1 мач ни е коментирал до сега, а е най-свестен от всичките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак, че поне не е Драгоев. Боби май 1 мач ни е коментирал до сега, а е най-свестен от всичките.

май с Арсенал той го коментира

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам некво кофти чувство за тоя мач... неква загуба ми се върти в главата, не знам що :mood (17): Последните кръгове така доста голчета вкараха, а и ние с тая защита... дано вземем трите точки, щото си мисля, че КПР ще спънат Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хм , вчера нямаше пресконференция , днеска пак .. странно .. не си спомням за друг път преди официален мач (без значение уикенда или през седмицата) да е нямало

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А кой е съдия за този мач? Anyway... Изнасилване за тия... Време е пак за една голяма победа и ако може суха мрежа... Едно 4-5 гола ще дойдат много добре! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тия разгроми,трябва ни просто победа. Ей ги Челси 1 кръг громят с разлика,другия се осират. Предпочитам кротко с по 1-2 на нула всеки кръг,отколкото 1 път петица,а в следващия момент да не можеме гол да вкараме.. С оглед грешката на Сити тази вечер,е много важно да си вземем мача... Няам претенции за резултат и т.н.,просто победа,по шампионски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некой да си спомня предишния мач? Супер игра на Сътън и само глупостите на Адкинс, който извади Лалана, Пънчън и Ламбърт + гения на Перси ни спасиха. Оттогава до сега изтече доста вода, да, ама не мисля, че ще бием лесно. Нямам идеи тоя новия им треньор що за стока е, но срещу Евертън изглеждаха доста добре в защита, което основно им куцаше при Адкинс. Лалана също се връща, макар че очаквам да е на бенча. Победа и тва е, ако ще с гол в 92-та на Чичо с лявата буза на задника. Задължително е да сме отново пред шити на 7 и да не им даваме да дишат след провала вчера. Но очаквам и труден мач. Надявам се да не поведем рано, че ще вземем се пазим за гостуването на Фулъм, Ламбърт ще ни бодне един и после ще гоним дивото. Искам да изорат терена, че тоя мач просто се вписва перфектно в портфолиото на издънките на Юнайтед тоя и миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам убедителна победа. Нека да подобрим головата разлика. РвП, Рууни, Кагава, Нани ми се ще да стартират.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отнасяме ги тия ! Не трябва да даваме надежди на Сити, че могат да се върнат в играта ! :msg-50-1328309945:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е междинен кръг - в Събота ни предстои гостуване на ''Крейвън Котидж'', едва ли ще покажем кой знае какво представяне тази вечер. Очаквам да подходим рутинно към тази среща и да я спечелим без знае колко голове. Най - важни са 3-те точки - резултата към този момент не толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хм , вчера нямаше пресконференция , днеска пак .. странно .. не си спомням за друг път преди официален мач (без значение уикенда или през седмицата) да е нямало

По принцип за мачовете от ВЛ през седмицата няма пресконференции, само за тези през уикенда. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ясно , той Киро ми отговори в MUBG , заблудил съм се с мачовете от ШЛ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какви оспорвани мачове, тия ще ги бием с поне 2 гола разлика. Даже минус 2 може да се пробва, за победа с 3 гола разлика, коеф. е добър. Ако не можем тия да ги бием комфортно на ОТ, къде сме тръгнали. А и головата разлика ни е само + 1 пред Шити ( реално плюс 2, щото имаме и доста повече вкарани голове от тях) и днеска е удобен момент да я качим с още 2-3 гола в наша полза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко дъжд в Манчестър.Терена пишеше ,че е наводнен.Дано нямаме проблеми :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кога за последно играхме мач при нормални атмосферни условия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кога за последно играхме мач при нормални атмосферни условия

Есента :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какви оспорвани мачове, тия ще ги бием с поне 2 гола разлика. Даже минус 2 може да се пробва, за победа с 3 гола разлика, коеф. е добър. Ако не можем тия да ги бием комфортно на ОТ, къде сме тръгнали. А и головата разлика ни е само + 1 пред Шити ( реално плюс 2, щото имаме и доста повече вкарани голове от тях) и днеска е удобен момент да я качим с още 2-3 гола в наша полза.

На същото мнение съм и аз... Време е просто!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена