Jump to content
МUFC

Manchester United - Southampton

Препоръчани публикации

Трябва да им напълним кошницата.Победа с 3 гола разлика очаквам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харесвам светците, но сряда вечер ще плачат....искам играта с/у фулъм 2рото и поне 5.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много бързате с прогнозите е аз,ще съм по скромен и ще кажа,че ще победим с 2:0 с голове на Руни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз го виждам победа с 1-2 гола разлика, направиха добри няколко последни мача (особено с челси) и късмета не е вечен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вкарваме ранен гол и ги отнасяме с още 3-4. Иска ми се да излезем с РВП, Рууни и Ернандес като титуляри, но се съмнявам да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон май нямаме победа с над 4 гола, въпреки много вкараните голове.. време е. 6-1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да започнем нова победна серия. Нани задължителен, вместо Валенсия. Гигс на другото крило за 1 полувреме поне. Напред РВП, Рууни и Кагава си знаят работата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смърт за тия бедняци, обратно в Чемпиъншипа. Ще ги бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С оглед на тяхната слаба защита и нашето атомно нападение( с изключение с/у тотнъм, за който мач още ме е яд и то адски много), трябва да ги биеме с 3,4 гола разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е Почетино да запише първа загуба с новия си отбор.. Вида,Рио,Перси,Клевърли,Кагава,Рууни... Може да даде най-сетне почивка на Карик дъртия..Евра и той не е лошо да почине малко ,че много мачове му станаха..все пак идва и Реал след 3 седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахах по съшото време почва Ел Класико. Поне мача ще си го гледаме само наши фенове. А хейтърчетата ще гледат испанската оргия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мнение е съм, че трябва да стартираме нова победна серия след Х-а с Тотнъм. Да направим 3-4 убедителни победи за самочувствие преди решаващите битки с Мадрид! Нека няма подценяване от наша страна...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да ги згазиме тия мишоци. Където 1-я мач ни се правиха на много силни. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач няма какво да се коментира победа с 3 гола минумум и да се надяваме на чиста мрежа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Clean sheet?! :mood (36):

7 гола за 29 минути предния път като играхме с тях. Вчера бият 4:0 като гост.
Не че ги възхвалявам - и без това ще отпаднат края на сезона ама тва 3,4 на 0 не ми изглежда правдоподобно. А и мача е след гостуването на Бернабеу, та ще излезем със резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

7 гола за 29 минути предния път като играхме с тях. Вчера бият 4:0 като гост.
Не че ги възхвалявам - и без това ще отпаднат края на сезона ама тва 3,4 на 0 не ми изглежда правдоподобно. А и мача е след гостуването на Бернабеу, та ще излезем със резервите.

Ъъъм...абе май обърка темите :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ъъъм...абе май обърка темите :mood (17):

Хахахахах така е. Тъй, който учи по нощите за изпит и се разсейва с форумО.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена