Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Едва ли ще имаме нужда от съдията за да го вземем тоя мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С този ракиен час половин България ще е пред телевизора и ще цъка с език и ще се надява Бербата да ни изхвърли. Аз пък не мога да си представя тия дърводелци да ни вкарат гол... А Бербо откакто отиде при тях е станал доста слаб ,много по тромав е и е загубил остротата си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
5 гола да ни вкара Бербатов не искате ли? Излизаме с резервите и си вземаме резонно мача, ако ще и с 1-0 да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига сте говорили за тоя бе! Всяко второ мнение берба, берба, берба, писна ми на оная работа.. Мощно с Андо и Нани, заедно с Рууни.. 3-0 на полувремето и после доиграваме! Редактирано на от iRelentless

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам да биеме пък слабо ме вълнува представянето на Фулъм и въпросния футболист. Но пък съм 100 % сигурен ,че тука има известна порция хора дето ако паднеме и въпросния вкара ще са много по доволни от наша победа.Направо не е истина колко е извратено всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фулъм са много зле, така че не мисля да имаме проблеми в срещата. Иска ми се да вдигнем купата този сезон и за целта не трябва да подценяваме нито един отбор, защото сме си патили от това. Очаквам промени и дано видим Нани, че му забравих физиономията. :mood (17): Хубаво ще е да видим Бербатов отново на Олд Трафорд макар и не с нашата фланелка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли жадува успех във ФА Къп

Манчестър Юнайтед има спечелени пет трофея ФА Къп в живота на Том Клевърли, но нито един откакто той е професионален футболист.

Младият полузащитник на Юнайтед иска да поправи това, като вече направи чудесно начало, отбелязвайки първия гол за Червените Дяволи в тазгодишния турнир срещу Уест Хем на Ъптън Парк. Клевърли каза, че усилието, което Юнайтед направи, за да спечели преиграването, показва колко важна е тази купа за играчите.

"Имаме отбор пълен с победители и определено не искахме да загубим този мач", заяви Том, връщайки се към начина по който бе отпразнуван късният изравнителен гол на Робин ван Перси.

"Юнайтед не е печелил ФА Къп от доста време", добави той. "Последно през 2004, а аз определено искам да спечеля този трофей. Той означава много. В отбора има няколко момчета, които не са печелили нещо голямо все още, включително и аз, така че имам огромно желание да спечеля всеки турнир, в който участваме."

Клевърли помогна на Юнайтед да спечели Къмюнити Шийлд през 2011 в единственото му клубно участие на Уембли. Но наскоро подвизавайки с екипа на Англия, той усети вкуса на така известния стадион - този, който би го вдъхновил в следващия мач от ФА Къп срещу Фулъм този уикенд.

"Чувството да играя на Уембли беше невероятно", заяви Клев пред United Review. "Късметлия съм, че записах вече пет или шест мача там, но искам още."

Ако Клевърли успее да помогне на Юнайтед до елиминира Фулъм и да достигне до финал след още три кръга, то той ще подражава на играчите, които е наблюдавал като момче, а сега играе заедно с тях.

"Това, което си спомням от ФА Къп, когато бях малък, е голът на Райън Гигс срещу Арсенал", казва Том. "Не мога да си спомням за цялата кампания в турнира през 1999, защото бяха само на девет години, но този мач си го спомням много добре. Юнайтед играеше с 10 човек, Бекъм беше вкарал, а след това Гигси отбеляза изключитело победно попадение."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена