Jump to content
Viper

Manchester United - Fulham

Препоръчани публикации

Тук ще бъде интересно :D Фактори много.. Надявам се на чистичка победа, без преигравания и усложнение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре дошъл Бербатов на Олд Трафор ! Ще гледаме пак по-голяма част от резервите. :) Дано да ги победим, за да не играем преигравене. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука искам чиста мрежа без някакви изненади,преигравания и тем подобни.Победа и то с чиста мрежа,ще ми е интересно Берба какво би направил в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги мачкаме то е ясно, Бербо ако иска да играе най-добрия си мач през кариерата само да не вкарва гол, че форума ще трябва да се заключва от знаете какви мнения ... Иначе 3-4 гола не им мърдат маи-маи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач чаках от доста време любимия ми отбор слещу любимия ми играч. Епично! Според мен мача ще се развие така: 3:3 Рууни, Клевърли, Кагава. Бербатов с хеттрик!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука ми се иска много да ги бием Фулъм този отбор ми е много противен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чудя се дали Йол няма да вземе да ни "даде" тоя мач,поради факта,че Фулъм са в много деликатно положение,и ако и другия кръг паднат(не знам с кого играят),ще се доближат супер много до зоната на изпадащите(не че и сега са много далеч от нея).Дори и това да не се случи,поради горния факт(демек,че са в много затруднена ситуация),очаквам безпроблемно класиране за следващия кръг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рекламата по Диема сигурно е: " Гледайте представянето на Димитър Бербатов срещу бившия му отбор Манчестър Юнайтед, дали ще успее Митко да вкара отново на Олд Траффорд и т.н...." И накрая рекламата завършва : " Манчестър Юнайтед срещу Димитър Бербатов, събота, 17 часа, по Диема!" И след тва лирическо отклонение очаквам победа срещу ФК Димитър Бербатов ака Фулъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рекламата по Диема сигурно е: " Гледайте представянето на Димитър Бербатов срещу бившия му отбор Манчестър Юнайтед, дали ще успее Митко да вкара отново на Олд Траффорд и т.н...."

И накрая рекламата завършва : " Манчестър Юнайтед срещу Димитър Бербатов, събота, 17 часа, по Диема!"

И след тва лирическо отклонение очаквам победа срещу ФК Димитър Бербатов ака Фулъм.

тва ше е акцента 100 процента :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполагам, че Йол ще остави нашия на пейката. Все пак не е усещал чувството да стои и на гостуващата резервна скамейка. Но вероятно ще започне титуляр и ще забележим традиционните му ръкомахания към съотборниците, които бъркат в отиграванията. В Юнайтед стискаше зъби, във Фулъм започна и да се кара. :mood (17): Сега сериозно - мач, който ако подценим ще берем ядове. Очаквам сравнително силен състав, също Перси и Карик да седнат на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Йол ще остави нашия на пейката. Все пак не е усещал чувството да стои и на гостуващата резервна скамейка. Но вероятно ще започне титуляр и ще забележим традиционните му ръкомахания към съотборниците, които бъркат в отиграванията. В Юнайтед стискаше зъби, във Фулъм започна и да се кара. :mood (17):

Сега сериозно - мач, който ако подценим ще берем ядове. Очаквам сравнително силен състав, също Перси и Карик да седнат на пейката.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фулъм са трагични. Стига да излезем с добър състав не мисля, че има място за съмнения в победата. Отборът не е печелил ФА къп от доста време и мисля, че е крайно време. Само нашия да не вкара, че после ще става мазало тука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И тук ще е тегав мача. Естествено дано не ги подценим,така както с/у чуковете направихме първия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена