Jump to content
Viper

Tottenham Hotspur - Manchester United

Препоръчани публикации

Отборите на Вилаш Боаш до сега ни вкарват по 3 гола на мач.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа Рафаел Рио Евънс Евра Валенсия Карик Скоулс Нани Рууни РВП И ги смачкваме.Само Рафата да се справи с Бейл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='Exitence' post='481634' date='Jan 19 2013, 09:02 PM']

Колко пъти да казвам че еванс е контузен не знам и че на Нани няма да му гласува доверие веднага 100%

Сложи на мястото на Еванс Видич ,а на Нани върни Руни и пусни Чичарито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани е задължителен. Валенсия пейка, по-добре Уелбек/Рууни на крилото от него в момента. К/К в центъра, Рио и Видич в центъра на защитата при отсъствието на Евънс. Де Хеа, Рафаел, Евра и Ван Перси. Единствено ми е интересно дали Кагава ще играе титуляр. Ако играе нека е зад Ван Перси, а не на крилото щото се губи целия смисъл. Рууни на крилото при това положение и евентуално някакви ротации по време на мача със смяна на местата. Другият вариант е Рууни да си е зад Ван Перси, а Кагава на пейката. Труден мач ще е, разликата вече е стопена до 4 точки. Няма да се учудя ако загубим точки. Тотнъм са без Сандро, Адебайор и Галас и идват след 0-0 с КПР. Излизаме и играем играта си, останалото е в Божи ръце!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
особено , ако Гомез варди .. :mood (15): шегата настрана , просто се сетих за онзи епичен гол .. :mood (17): и на мен ми се иска да го видим в игра , но ми се струва , че ще стане по-скоро като резерва , 2-рото .. ако се налага. Предполагам , че ще започнем с РВП , Рууни , Уелбек и Кагава в атака , които по време на мача ще си сменят местата , но най-вече последните 2ма ще се задържат по фланговете .. да видим де , дано Съра все пак изненада с нещо. Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава няма смисъл да бъде пускан да играе ако ще се върти и по фланга... Не му е там силата. И все още някак си не се вписва... :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Втората позиция на Кагава е фланга, тъй че не му е непозната. Доста мачове за Дортмунд игра там. Освен това с тия слаби крила, нищо не губим, ако са пробва. Техниката си я има, паса, скоростта. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Втората позиция на Кагава е фланга, тъй че не му е непозната. Доста мачове за Дортмунд игра там. Освен това с тия слаби крила, нищо не губим, ако са пробва. Техниката си я има, паса, скоростта.

Проблемът е, че все още не се е вписал оптимално в центъра и да го ротираме така някак си няма логика на този етап... Но ще видим де. Само времето ще покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука победата е от изключително значение.Ако успеем да си запазим разликата от 7 точки,това ще е още една крачка към титлата.Мача ще е по-труден от този миналата седмица,при всички положения.Затова моля ви се без X-ве , излизаме за победа пък квото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сандро ще им липсва, най-вероятно Паркър ще го замести.

Честно казано имам неприятно чувство за този мач и си мисля, че ще загубим точки. Дано греша.
Нани задълже.

Карик можеби е във най-добрата си форма ;) мисля че няма да има проблеми с Паркър

а и да не забравяме че имаме RVP

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел и Евра днес доста ще трябва да внимават с включванията си напред и покриването на зоните им. Силата на Тотнъм в момента е в Ленън и Бейл и оттам очаквам да дойдат главните проблеми за защитата евентуално. Мачът ще е труден, но все пак си мисля, че ще успеем да го спечелим. Сега чакаме състава...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафата се е справял с Роналдиньо и Рибери, ама с тая извънезмна скорост не стои ли в защита нашия сме отекли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра има достатъчно опит да се справи , а на Рафаел ще му трябва повече късмет ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена