Jump to content
Viper

Tottenham Hotspur - Manchester United

Препоръчани публикации

De Gea Rafael - Evans - Vidic - Evra Carrick - Cleverley Nani - Rooney - Kagawa Van Persie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

De Gea
Rafael - Evans - Vidic - Evra
Carrick - Cleverley
Nani - Rooney - Kagawa
Van Persie

Еванс е контузен на негово място Фърдинанд
Нани - Пълен абсурд !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за Рио, срещу бързите Бейл и Ленън може и да не се справи.. щом Еванс е контузен по-добре Джоунс/Смолинг до Вида. Кой друг вместо Нани? Да чакаме вече 9141 мача Валенсия да се разиграе ли? Йънг е контузен доколкото знам. Уелбек евентуално. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли САФ ще прибегне до този вариант точно в този мач, но ми се струва, че от Бютнер може да излезе нещо на крилото. В малкото случаи, в които имахме удоволствието да го наблюдаваме, показа доста добра техника, скорост, силен удар и като цяло усет към атаката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мене състава трябва да е : Де Хея Рафаел - Смолинг-Видич-Евра Валенсия-Клеварли-Карик-Руни РВП-Чичарито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Галас го дават че до 20ти щял да е готов.

Галас ли .. ? Дано да е готов. Тоя , ако играе , почваме с 2 гола от съблекалнята. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Галас ли .. ? Дано да е готов. Тоя , ако играе , почваме с 2 гола от съблекалнята. :mood (17):

Абе той игра предния мач ама нещо не бихме :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това беше ебати малшанса , 2-рото полувреме ги попиляхме , освен 3-ия им гол не си излязоха от половината .. и имахме положения , не е като да сме се чудили кво да я правим тая топка и да сме си разцъквали само ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То ако ставаше само с положения, щяхме вече да сме с 20ката :) Не очаквам Галас да играе....ще разчитам на Коулкър или Вертонген за грешките :) А и тия са един от малкото отбори, на който РВП още не е вкарвал :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача може да бъде отложен, както и повечето от другите мачове, заради времето у Лондон, знаем отпреди че при 3 см сняг се отлагат мачове, заради безопастност на публиката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип с Тотнъм винаги стават интересни мачове.Трудно се играе на техния стадион и дано не загубим точки.Надявам се със завръщането на контузените играчи да стоим по-добре на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек 100% ще играе след тоя мач с/у Ливърпул и факта, че дори САФ го избра за МоМ. За мен състава е: Де Хеа Рафа-Смоулинг-Фърдинанд-Евра Карик-Клевс Валенсия-Рууни-Уелбек РВП Дали Валенсия или Нани, все ми е тая, но май Фърги ще си заложи на Валенсия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джони пропуска :( , искам Видич пак в игра ,както и Нани.А ако започнем с Нани, Кагава и Руни зад Перси ще е просто чудесно :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига да не го отменят - бием! Ама като ги знам тея как за 15 см сняг отменят мачове заради "безопастност на феновете по време на придвижването им до стадиона" ... дано всичко да е наред :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Видич - Евра

Карик - Клевърли

? - Рууни - ?

Ван Перси

Това са мен е 99% състава за Неделя. Единствено се чудя кои ще бъдат по - фланговите. Всички са трагични и може би ще трябва да избираме по - малкото разочарование. Двама измежду Нани, Кагава и Уелбек трябва да бъдат. Валенсия? Да се връща в 'Хондурас' на почивка.

Само не забравяй в колко мача беше полезен миналия сезон и после го пращай в Хондурас. Човекът има моментен спад иначе неслучайно носи номер 7 ако не си забелязал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само не забравяй в колко мача беше полезен миналия сезон и после го пращай в Хондурас. Човекът има моментен спад иначе неслучайно носи номер 7 ако не си забелязал.

МИНАЛИЯ. А да не говорим че хич не е човек за 7-цата.
Моментен спад - половин сезон вече. Заслужава си критиките и докато не си подобри формата ще продължим да го критикуваме. Както и всеки друг играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Неделя, 20 януари:
18:00 Тотнъм - Манчестър Ю Диема, Коментатор: Георги Драгоев

Ай стига бе пак ли тоя... :wacko:

Сандро е аут до края на сезона, така че в неделя Паркър ще е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз мисля че не е човека 7-ца, но няма пак да го дискутираме ... имаше си тема за това и там всеки си даде мнението. Просто никога не съм виждал Юнайтед с толкова слаби крила, това никога не е било, славехме се че имахме най-добрите крила, а сега ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да си кажем честно с Сандро е по-добре. Паркър е по-борбен играч и ще е по-трудно срещу него. Онзи ден с КПР, откакто влезна до края не спря да търчи. Няма умора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

18:00 Тотнъм - Манчестър Ю Диема, Коментатор: Георги Драгоев

Ай стига, ве! Тоя Веселин Василев май си прави ташак с нас, феновете... :mood (17):

Сега отново ще има цинични нарушения от 'хондурасеца' Валенсия. :mood (17):

И естествено... зарибяване на малки момиченца в скайп по време на коментара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да си кажем честно с Сандро е по-добре. Паркър е по-борбен играч и ще е по-трудно срещу него. Онзи ден с КПР, откакто влезна до края не спря да търчи. Няма умора.

Сандро е най-добрия играч на Тотнъм тоя сезон заедно с Бейл, докато Паркър се завръща от контузия и не е играл от доста време, като цяло Сандро > Паркър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е той Драгоев поне вкарва емоция при гол :rofl3: (като Южно-Американски коментатор е ) :mood (22): Сандро,Адебайор и Галас - не съм сигурен дали е по-добре да играят или не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука и на един Х няма да се разсърдя,Тотнъм са силнички тоя сезон биха ни на олда.Трябва да излезем със възможно наи доброто и искам да видя рунни и нани във игра. Но пък от друга страна не че на Олд трафорд второто полувреме не и дадохме да преминат центъра и накарахме Фриидел да се изпоти жестоко.Но прогнозата за мача ми е 2-2 :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена