Jump to content
Viper

Tottenham Hotspur - Manchester United

Препоръчани публикации

Бейл... Фърги да го купува бързо, че играе ли срещу нас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сандро ще им липсва, най-вероятно Паркър ще го замести. Честно казано имам неприятно чувство за този мач и си мисля, че ще загубим точки. Дано греша. Нани задълже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач, но в последно време на техен стадион играем добре и си печелим мачовете. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тоя мач го виждам 2-2 или 2-3, дано да е второто :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, че Янг май няма да е готов за мача, иначе срещу Тотнъм винаги прави много силни мачове. Според мен няма да го загубим тоя мач, но не изключвам хикса. Дано обаче да ги бием и съвсем да вдигнем настроението в кампа ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ли ги,ни остават още 3 трудни мача до края на сезона-2 от които на ОТ.Имаме да им връщаме,а и точно сега не е момента да си разваляме добрата серия в която напоследък сме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач няма да е като предния с лузърите гаранция.. Дано ги подкараме още отначало да не вземе да стане някой X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани и Дани по крилата.Валенсия определено не е във форма.Хубаво ще е да видим Ван Перси и Руни . Ако вземем този мач ще е голяма крачка кам титлата.Но на мен ми се струва,че ще загубим точки.Относно техния отбор-Адебайор е кам Африка,въпреки,че не съм сигурен дали това е + или - за нас :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе всичко опира до защитата, тоя сезон само на Евертън не вкарахме гол, иначе средно по 2.5 гола на мач във ВЛ вкарваме.Свършиме ли работата отзад трите точки няма къде да ходят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Oт тяхните, Амебата, Сандро и Кабул със сигурност пропускат. Галас го дават че до 20ти щял да е готов. И все пак Тотнъм са доста колебливи последните седмици...сега ни е момента да ги бием! Освен това те ни бият веднъж на 20-25 мача...и след като вече ни взеха точки смятам, че 3-4 години не би трябвало да се притесняваме :mood (36):

Абе всичко опира до защитата, тоя сезон само на Евертън не вкарахме гол, иначе средно по 2.5 гола на мач във ВЛ вкарваме.Свършиме ли работата отзад трите точки няма къде да ходят.

И Норич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Относно техния отбор-Адебайор е кам Африка,въпреки,че не съм сигурен дали това е + или - за нас :mood (17):

Определено е минус.Така ще наситят центъра си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обръщаме резултата от първия мач в наша полза. Те са в някаква дупка, щом не можаха на КПР да вкарат, сега е нашият момент.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз мисля, че тука го зимаме мача, най-много някой х... нямат победа над Юнайтед от 2001 насам, макар че и така беше на Олда и кво стана... и все пак ги зимаме :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач, но трябва да се хвърлиме, няма за къде да се пазим и имаме да им връщаме !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Видич - Евра

Карик - Клевърли

? - Рууни - ?

Ван Перси

Това са мен е 99% състава за Неделя. Единствено се чудя кои ще бъдат по - фланговите. Всички са трагични и може би ще трябва да избираме по - малкото разочарование. Двама измежду Нани, Кагава и Уелбек трябва да бъдат. Валенсия? Да се връща в 'Хондурас' на почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
според мен Дани и Кагава по крилата. По-късно ще пусне евентуално Нани и Гигс естествено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена