Jump to content
Viper

Manchester United - West Ham United

Препоръчани публикации

Линдегаард ---> Рафаел - Джоунс - Смолинг - Бютнер ---> Валенсия - Андерсон - Гигс - Нани ---> Рууни ---> Чичарито Така би трябвало да е подреден. 3:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тоя състав, на пръв поглед трябва да ги отвеем, ама предвид тва, че не са се сработили, като нищо пак да е клизма... Дано греша. Едит: Такъв състав и пейка сиг от миналата година не сме имали :D Редактирано на от technoboy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е чук.Идеален шанс Рууни и Нани да понатрупат минути а се надявам и Валенсия да направи силен мач,и да понавлезе във форма... ван Перси се надявам да не се налага да го пускаме,че да си почине и той ! Бием си ги без проблеми и тва е !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много луд състав, ама ме притеснява наличието на Рууни и Рафаел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после Нани... Очаквано повечето, които го изброих са титуляри. Съставът е добър, само малко ме притеснява двойката в центъра Гигс-Андерсон. Примерно можеше да се пробва Скоулс-Андерсон с Нани и Гигс по крилата ама все тая. Трябва да ги разбием! Какво става с Флетчър?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Флетчър?!

Никва идея...нищо не са казали :( В петък, евентуално.

Публикувано изображение

Ако имате друга информация, моля да си я промените!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен състав! Най - накрая ще видя Джоунс и Смолинг като централна двойка бранители. Ще ги наблюдавам с огромен интерес. Радващо е пресъствието на Бютнер на бека. Иначе сега ще видим състоянието на Нани. Да се надяваме, че ще е на добро ниво и ще предаде нов облик по фланга. Нещото, което най - много ми харесва - на пейката имаме хора, които да обърнат този двубой дори и при лош развой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): А тва ЛиндегОр колко ме дразни не е истина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересен състав, доста хора се връщат. Централната двойка защитници малко ме притеснява, дано се справят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
супер състав, трябва да ги бием !!! кво става с Флетч и Поуъл ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани?! :blink: Андерсон?! :blink: Линдегаард?! :blink: Това всичкото накуп?! Ха! Не очаквах толкова изненади накуп. Рууни го очаквах, но и тримата гореспоменати - не. А откога не сме гледали Валенсия и Нани по крилата. Дано и двамата направят добър мач, а за Андерсон силно се надявам да си е във формата или поне близка до онази, в която си беше преди последната контузия. Изобщо съставът много ми харесва! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никва идея...нищо не са казали :( В петък, евентуално.

Публикувано изображение

Ако имате друга информация, моля да си я промените!

Момчето е чистокръвен британец бе, роден е в центъра на Лондон и говори на cockney, какво искаш не мога да те разбера :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): :mood (17): А както Тренев каза,Андерсон е разочарование,даже почти "flop"-издънка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена