Jump to content
Viper

Manchester United - West Ham United

Препоръчани публикации

В атака Руни е задължителен. Очаквам не особено труден мач. Предишният мач Уест Хям бяха кажи речи равностойни, но това до голяма степен се дължеше на подценяване от страна на Юнайтед и факта, че чуковете бяха домакини. Олд Трафорд дава на отбора голямо предимство и съм убеден в класирането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кое му е задължителното? Да отсъства 2 седмици и да го пусне срещу Уест Хям за ФА Къп, при положение, че уикенда играе срещу Тотнъм? Съмнявам се.Кагава, пред него Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа Джоунс Рио Смолинг Бютнер Нани Андерсон Скоулс Гигс Кагава/Уелбек Чичарито Ей тва е. Бием с 1:0 и чакаме Блякпул. :mood (36): Рууни по-добре да го запазим за щорите, че имаме да си връщаме. Редактирано на от united.till.i.die

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кое му е задължителното? Да отсъства 2 седмици и да го пусне срещу Уест Хям за ФА Къп, при положение, че уикенда играе срещу Тотнъм? Съмнявам се.Кагава, пред него Чичарито.

По-горе са ти отговорили. Първият мач на играч завърнал се от контузия никога не е особено добър. Затова да поцъка срещу чуковете, и да влезе във форма за Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът ще го дават по Диема. Има го в акцентите на Нова.

как ще го дават там като в програмата им не пише че ще го дават ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Injury update from SAF. Rooney and Nani will feature. Vidic suffered concussion but is fit. Evans, Young out v West Ham

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Босът: Позитивни новини около контузиите

Сър Алекс Фъргюсън заяви, че новините около травмите на Неманя Видич и Ашли Йънг са позитивни, след като дуото бе заменено при победата над Ливърпул.

Йънг бе заменен на почивката, след тежък сблъсък с Даниел Агер, докато Видич е получил удар в главата.

Междувременно, Сър Алекс Фъргюсън информира MUTV, че Уейн Рууни и Нани ще вземат участие в преиграването на мача от ФА Къп срещу Уест Хем в сряда, докато няма да се рискува с включването на Джони Евънс в състава, като се има предвид предстоящото гостуване на Тотнъм.

Въпреки информации, че Йънг е напуснал Олд Трафорд на патерици, а Видич има проблеми с коляното, Сър Алекс няма притеснения около тяхното състояние, макар че крилото ще пропусне двубоя в сряда и пътуването до Уайт Харт Лейн в неделя.

"Всъщност, коляното на Вида е добре", разкри мениджърът в интервюто си за клубната телевизия. "Става въпрос за комоции, но вече е добре. Вчера тренира и всичко беше наред."

"Няма други сериозни контузии. Очевидно е, че Йънг получи удар, има лек оток на коляното, но нищо по-сериозно."

"Мисля, че ще бъде готов следващата седмица, може би няма да е на разположение за двубоя с Тотнъм, но седмица след това ще бъде наред."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми ние цял сезон без крила играем та баш за Тотнъм ли ще имаме. Направо е изумително как я караме без крила и без защита и сме спечелили 18 от 22 мача. Добре че са РВП, Карик и Клевърли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВСИЧКО Е В МАНТАЛИТЕТА НА ШАМПИОНИ и СЪР АЛЕКС ! :champs (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволно!!! За тотнъме всички ще са готови (без Ашли, но мисля ще го преживееем :mood (17): :mood (17): Eнрикез е титуляр за Уигън тая вечер...дано се отчете с добра игра :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В diema.bg пише, че в 22:00 ще дават "Битката на кучките" - драма :mood (17): . Дано да им е грешна програмата :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
22:05 "Манчестър Юнайтед : Уест Хям Юнайтед" - преиграване от 3-тия кръг за Купата на ФА, директно (Diema) 21:45 Челси : Саутхямптън - мач от английската Висша Лига, директно (Nova Sport) Това е програмата за довечера!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тамън се бяж отчаял че няма да го дават...а аз днеска станах с тази мисъл да гледам отборУ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз на сопкаста ще го гледам, че като доскучае... :mood (17): Дано биеме, щото се по някакви калитарски начини отпадаме от ФА Къп... дузпи от Евертън,Лийдс ни биха на ОТ... миналата година даже не помна кво стана, Сити май? Да се стягат резервите и да вкараме 2-3 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещо за Ник знае ли се ? Много ми се иска да поиграе заедно с Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво всички сте се надъхали с тоя Нани аз не мога да разбера? Тука като играеше поне 90% искаха да го продадем януари, а сега "супер, че нани ще играе"... Нани с нищо не е по-добре от Йънг или Вальо в момента, особено след като се завръща от контузия, затва не разбирам ква е тая истерия? Важното е Рууни да играе, Перси и Карик да починат, да ги бием, по възможност с разлика и да си продължаваме напред в турнира и дай Боже най-накрая да го спечелим тоя пуст турнир....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Важното е Рууни да играе, Перси и Карик да починат, да ги бием, по възможност с разлика и да си продължаваме напред в турнира и дай Боже най-накрая да го спечелим тоя пуст турнир....

:mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена