Jump to content
Viper

Manchester United - West Ham United

Препоръчани публикации

ДЕ ХЕА РАФАЕЛ -ФИЛ ДЖОУНС-КРИС СМОЛИНГ-ПАТРИС ЕВРА НАНИ-АНДЕРСОН-ПОЛ СКОУЛС-АНТОНИО ВАЛЕНСИЯ УЕЙН РУНИ-ХАВИЕР ЕРНАНДЕС Това е състава според мен скойто требва да излезел :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ДЕ ХЕА

РАФАЕЛ -ФИЛ ДЖОУНС-КРИС СМОЛИНГ-ПАТРИС ЕВРА

НАНИ-АНДЕРСОН-ПОЛ СКОУЛС-АНТОНИО ВАЛЕНСИЯ

УЕЙН РУНИ-ХАВИЕР ЕРНАНДЕС

Това е състава според мен скойто требва да излезел :)

ДОБРЕ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна почивка за Клевърли, Евра, Видич, Карик и Перси. По възможност персиеца да е поне на пейката, че видяхме какво се случи в първия мач. :mood (17):

Публикувано изображение

Надявам се, че Нани ще се появи в игра. Това е добра възможност да го видим в какво състояние е. За Рууни не съм сигурен - от една страна ще е хубаво да поиграе малко и да навлезе в игрови ритъм, но от друга - ще е далеч по - важен за гостуването на щорите. Абе най - добре сякаш да влезе за 20,30 минути и толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руни не е играл толкова време, не вярвам че ако изиграе 2 мача за 3-4 ще е чак толкова фаталано.Тука спокойно Бютнер,Смолин, Фил,Нани ,Андерсон,Флетч,Чичи могат да изкарат мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма го в програмите на Диема или НС, щото няма да го дават, според мен. А-нал играят със Суонзи от 9 и 30, а нашия мач е от 22.05, не помня някога да са давали 2 мача засичащи се от ФА, а може и да нямат право, както е със съботните мачове в 5 следобяда. Все тая, ще има хубави стриймове в нета, 100 %. Иначе очаквам Андерсон да започне титуляр, Рууни също, Нани да е минимум на пейката. Перси също ще е на пейката, ако нещо се закучи. В центъра Смо и Филката, отпред Чичагол, вероятно Гигси отляво, Скоулс също очаквам да поиграе. Със сигурност състава ще е достатъчно силен, за да си вземем мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали само на мен ми се е сторило,но Видич,когато си удари главата,се държеше и за коляното,сякаш се приземи кофти.Надявам се да ми се е сторило,иначе нищо добро не ни чака. Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам дали само на мен ми се е сторило,но Видич,когато си удари главата,се държеше и за коляното,сякаш се приземи кофти.Надявам се да ми се е сторило,иначе нищо добро не ни чака.

и аз го видях, за съжаление не ти се е сторило..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за съжаление сте прави , в гардиан пише , че заради проблем в коляното го е извадил ... дано не е нещо сериозно , че вече наистина почвам да се притеснявам дали тоя човек някога ще бъде същия и ще може да си играе почти всеки мач , цял сезон ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тва ако е сериозна контузия в коляното просто забравяме вече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В колената са едни от най-гадните контузии.Така че ако го е извадил,наистина можем да забравим за него вече... Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не си ме разбрал , не е "извадил коляното си" , Съра го е извадил от игра заради проблем в коляното а и той реално травмата я получи 10-ина мин. преди да го смени , не би трябвало да е нещо сериозно щом продължава да играе след това .. дано само тези минути игра не са "спомогнали" за някакво усложнение Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубавото е, че Вида поигра още известно време след онзи инцидент. Това малко или много за мен говори, че травмата едва ли е толкова сериозна.

Колкото до Йънг - ами как да му завиди човек. Това е поредната му контузия в интервал 2,3 месеца. Таман навлиза в някакъв ритъм и оп - контузия. Несъмнено е най - доброто ни крило към настоящ момент. Сега вероятно ще гледаме Уелбек и експерименти с Кагава на фланга.

ПП. Мача ще се предава пряко по Диема!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни 100% в игра. И без това му трябват 3-4 мача за да стигне поне едно приемливо ниво след контузия. За играч като Рууни почивката е супер пагубна за формата му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз първо скъсах минискус а после и връзки на едно коляно в рамките на 6 месеца и това е една от най-лошите контузии. Възтановяването е дълго, а и има психически момент, затова и Вида го е страх да влезне в единоборство както трябва. Лошото за него е, че играе на такъв пост, че постоянно има сблъсъци на втория етаж, а преземяванията са мн опасни...! Дано не сериозно, че вече...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първия мач го подценихме, но мисля че този път няма да има изненади и ще го вземем мача лежебно с 1,2-0 така си мисля поне ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука искам Руни,Нани,Андерсон,Чичарито и Гигс да им разкажат играта на тези.Без никакво подценяване от наша страна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена