Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

е по-слабички сме, друго си беше с Роналдо 2008 и Вида и Рио като бетон в защита и Евра беше БОГ тогава. Скоулс и Гигс бяха по-млади, онзи отбор беше един от най-добрите ни които съм гледал, сега сме по-добри спрямо последните 2 сезона, но 2008>2012/13 . Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е, оня отбор беше страхотен. Лично за мен отбора от 08 беше по-добър от оня 99та, въпреки требъла на втория. Имахме нереалния състав 08ма, плюс резервите. На повечето позиции и така наречените резерви бяха ебати стабилягите. Но и сега не сме лоши, особено ако затегнем защитата и Кагава се впише по някое време и пасне- направо ни чака супер бъдеще.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя път по възможност Евънс и Вида в центъра, Суарезчо разминаваше Рио като конус. де Хеа Рафа Видич Евънс Евра Валенсия Скоулс Том Йънг/Дани Рууни РВП и ги смачкваме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя път по възможност Евънс и Вида в центъра, Суарезчо разминаваше Рио като конус.

Ако смяташ, че Рио го разминават като конус...то Видич ще е още по-зле. Не знам дали си гледал въобще последните мачове...почти всеки противник го надбягва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усещате ли как изключително критикувания и оплюван едно време Еванс, се превърна в най - стабилния ни защитник? За мен Рио е по - добрия изобор от Вида за партньор на Джони в Неделя. Може да е бавен, но поне не му липсва игрова практика, за разлика от капитана. Тъжното е, че ще трябва да се мисли за постоянен заместник, който да зафорим тандем с Джони в центъра. В настоящия състав имаме Смолинг, но с тези контузии не съм до край убеден, че е точния избор. Колкото до носталгичните предходни години. Аз също съм на мнение, че онзи състав от 2008 ни беше най - добрия, дори и по - добър от 99-та. Факт е, че статистиката сочи друго, но за мен и през 2008 щяхме да направим требъл, ако не бяха ни ощетели по толкова абсурден начин срещу Помпи на 1/4-лите във ФА. А тогава помните ли кои отбори бяха на 1/2-лите? Освен Помпи всички останали бяха от долните девезии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи искам да ги бием тия, никога не съм се интересувал как и по какъв начин точно в тоя мач. Искам победа на всяка цена, искам несъществуващи дузпи, искам несъществуващи червени картони за тях, искам стабилна съдийска подкрепа, искам дузпи чрез симулации и всички най-мръсно, което можете да се сетите в тоя мач. Само да ги бием, ако ги бием с чиста игра пък още по-добре, но в крайна сметка важното е да умрат. Проблемът е, че Рууни няма да го има, което прави задачата ни с 5-6 идеи по-трудна. Дано Изкуфелия намери правилната схема и тактика и да нямаме ядове, дано и Арсенал измъкне нещо от Сити. Смърт за лузърите. Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя само да не вкара пак от фал между стената че ще ми дойде в повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жерард ни вкарва доста последните мачове аз си спомням само 4-5 последните 5-6 мача.

Ето тук е моментът, в който евентуално се намесва Уеб. :mood (17): Справка!-Post#77
Шегувам се, разбира се. Ще се оправим и с расиста и с капитана. Трябва да имаме повечко вяра в отбора, особено пък в мачове с подобен заряд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако смяташ, че Рио го разминават като конус...то Видич ще е още по-зле. Не знам дали си гледал въобще последните мачове...почти всеки противник го надбягва...

Абе точно срещу повратливия Суарез в наказателното не мисля, че Рио би бил най-удачния избор, но наистина сигурно ще започне мача.Последните мачове ако не се лъжа срещу Пуул точно Рио правеше доста грешки в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Рио има 1 свястен мач тоя сезон и тва беше на Анфийлд, той беше основната причина да допуснем само 1 гол въпреки слабата игра през по-голямата част на мача. Той винаги играе добре срещу тях. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тайничко си се надявам утре , на пресконференцията , Съро да изскочи с някоя положителна новина за Нани .. или направо в неделя да го извади от ръкава , пък утре традиционно да си замълчи иначе , единствената друга въпросителна освен кои ще са крилата , е дали блъфира относно Рунката или действително няма да е готов .. останалите , които ще започнат са ясни като бял ден Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щях да напиша същото, тва е уникално. *** за тия бе!

Ега ги бием много мазно неделята с гол в 88*-та, специален поздрав за Суарез. Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво се надявате на Нани, като Нани няма игровия ритъм за този мач, отделно не се знае във форма ли, не е ли ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
прав си , не се знае .. докато за Валенсия се знае - в трагична форма е в момента

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започнал е да тренира днес , поне по думите на Фърги , Нани и Андерсон готови , както и Джоунс , но не е сигурно дали ще играе . Руни щял да вземе участие през седмицата в реванша за ФА . Не знам защо , но този път му вярвам на дъртия .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе глупости! Рууни си почва срещу пулята още. Сигурно е! А, след като и Нани е готов, дано да измести Валенсия отдясно, въпреки че не е играл от толкова много време! Колко по-лошо може да се представи?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена