Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

И кво като е той?

i'dont get it.

беше ни дал една дузпа аванта навремето и почнаха колажите с тениска на Юнайтед и такива глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СR7, нищо против Джони нямам, знаеш колко съм ги защитавала с Карик. Просто ми се иска да видя Вида и Рио в този мач. :blush:

Публикувано изображение

Може и да ги втриса вече при този спомен. :D

Шегата настрана, за мен това си е най-добрият рефер не само във ВЛ, а изобщо в Европа от три сезона насам. Дано да не ме разочарова, все пак. Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не се залъгваме , че мача ще е лесен.Но ако излезнем максимално мотивирани няма да имаме проблем.Надявам се Рунката да е на линия.Ако не е според мен по-добре ще е да играем с 1 нападател(РВП) и Кагава зад него или нещо подобно.Много хора го упрекват , но според мен е гениален футболист.Много му е ясна играта :mood (17): А Чичарито да излиза от скамейката , тва му е силата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се казваше в една приказка....нека да плачат...и майка си да търсят, бла бла :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уебчо ли бре :mood (17): :mood (17): :mood (17): Пак ще има gangbang и скаузърски плач.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хах туко що разбрах кой ще свири дербито Хауърд Уеб е сега вече е сигурно че при всяко едно нарушение в наша полза ще бъде много коментирано :manutdd:

Да не се залъгваме , че мача ще е лесен.Но ако излезнем максимално мотивирани няма да имаме проблем.Надявам се Рунката да е на линия.Ако не е според мен по-добре ще е да играем с 1 нападател(РВП) и Кагава зад него или нещо подобно.Много хора го упрекват , но според мен е гениален футболист.Много му е ясна играта :mood (17): А Чичарито да излиза от скамейката , тва му е силата.

А защо не Ернандес и Ван Перси ако Рууни не е на линия Ернандес не веднъж е вкарвал на Ливърпул замисли сеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Уеб си е добър рефер, ами преди време го насраха с оня колаж и оттогава е наш човек, уж. А човека в наши мачове наскоро не се сещам да е правил някакви дискусионни решения. Ама нека ги е яд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Помня последно като свири гостуването на Нюкасъл...раздаваше бая смешни жълти картони на наще, пък на тях нищо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен най - важно е състава ни да бъде изпълнен от хладнокръвни глави. Който както иска да го интрепетира. :) Относно Уеб. Всички съдии в Англия са под всякаква критика. Това не зависи от тях, а от прекалено бързите развития на нещата, но това така или иначе си е факт - в почти всеки мач има спорни, а дори и скандални отсъждания. За мен Уеб рязко свали качеството си последните сезони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека да е Уеб, нека да се жалват, нека да охкат, нека да ги боли, нека избиват комплеки. 20-тата е все по-близо... :anti (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хауърд :mood (35): :mood (35): Пуля как се жалват..

Ернандес не веднъж е вкарвал на Ливърпул замисли сеПубликувано изображение

Аз само за един гол се сещам.. :mood (36):
Иначе е добра идея да излезем с РвП и Хави ако Руни наистина е контузен, което силно ме съмнява. На мексиканецът му върви срещу противните отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Luis Suarez ignored a young boy outside Mansfield’s stadium when he asked for an autograph.

Че и Торес бе голяма ***** в Ливърпул е ясно, ама че този зъбат нещастник няма равен, голяма утрепка..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Суарес според мен е много прехвален нападател. Колкото вкарва, толкова и пропуска. Да не говорим, че като човек е пълен боклук. Ама нищо, да му се кефят лузърите, та да им е още по-гадно след като ги заебе след 1-2 сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Luis Suarez ignored a young boy outside Mansfield's stadium when he asked for an autograph.

Че и Торес бе голяма ***** в Ливърпул е ясно, ама че този зъбат нещастник няма равен, голяма утрепка..

Ебати къв нещастник трябва да си, че да подминеш детето като пътен знак...долна отрепка, която олицетворява целият им жалък отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам да започнем без 1 крило с 3ма в средата Карик Клев и Скоулс , помна миналата година когато точно той се завърна показа на Стиви как се раздава игра в средата на терена , Рууни и РвП в нападение , аааа забравих да се изкажа за крилото мисля , че ще започнем само с Йънг който ще се мести от ляво в дясно и от дясно в ляво ... п.п Може и да е Кагава вместо Скоулс , но след тоя слаб мач който направи ме съмнява малко КОЛКО ИСКАМ ДА ГИ БИЕМ ТЕЯ ПРОТИВНИТЕ :devil3: Забати , симуланти , онкоболни (оня гадния забрайх му името) , долни , мръсни хора само събрани там . А те победа над нас я приемат като трофей , така че бой по противния им отбор :46170a95483b1b7f: ... Да не им даваме поводи за радост :mood (17): Редактирано на от Select

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поприпнцип Тонката яко ги разминава, срещу Ливърпул яко му връзва всеки път... я дузпа, я пробив.И за Чича имат абонамент, така че като резерва ще ги ***** със сигурност.Трите точки тука, Сити бъркат и ни дават титлата в 29 кръг!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гореща новина: От Ливърпул обявиха че ще обжалват червения картон, който техен футболист ще получи в неделя! :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Last five head-to-head fixtures
6 March 2011 Liverpool 3–1 Manchester United
15 October 2011 Liverpool 1–1 Manchester United
28 January 2012 Liverpool 2–1 Manchester United
11 February 2012 Manchester United 2–1 Liverpool
23 September 2012 Liverpool 1–2 Manchester United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове