Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

Левия им фланг е трагичен - Уиздъм и Стърлинг, общата им възраст е около годините на Гигс... Ако Рафата и Валенсия имат ден - убиваме ги. Супер хаберни са на контра, а на нас т'ва ни е силата. Има вероятност да почнат с 3ма в средата на защитата, което значи, че РВП няма да има мн мн шансове, но той от 2, поне 1 да вкара е ОК. Но не трябва да разчитаме на него само. Най-големите им проблеми с контузията на Енрике сега са им от ляво, демек Рафата и Валенсия ( или който ще е офанзивен от дясно ) трябва да изиграят страшен мач. Зъбатия не е за подценяване, но РвП ако има ден, ще ги бием 3-2, 4-3, 5-4 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия го чакат тоя мач цял сезон.И без тва ще завършат 7-8 и не им остава нищо друго освен да се хвърлят срещу нас и ако вземат някоя точка ще си усмислят сезона.Типичното поведение на средняк,чакащ да дойде мача му с Юнайтед,че да се сети да поиграе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия го чакат тоя мач цял сезон.И без тва ще завършат 7-8 и не им остава нищо друго освен да се хвърлят срещу нас и ако вземат някоя точка ще си усмислят сезона.Типичното поведение на средняк,чакащ да дойде мача му с Юнайтед,че да се сети да поиграе.

ее много им даде :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...даже очаквам да ни бият...или поне да ни вземат точки. Просто са такива...като всеки средняк скачат на умряло срещу нас и е много вероятно да ни препънат.

Честно казано и на мен нещо такова ми се върти в главата ала дано всичко е с нас и ги прецакаме, особено след днешния сервис на зъбатия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те сами ще се прецакат, то е ясно. Въпроса е да не центрират мн мн, че явно наще ги няма никак във въздуха...и честно казано много се чудя кой да застане до Джони...от една страна Видич изглежда по-силен във въздуха, но след контузията е бая бавен...нещо което срещу Суарез ще е много важно. Отделно Неманя колкото пъти играе, толкова пъти си изкарва червен...та дали не е по-добре да видим Рио и Джони. Дано Старчето вземе в предвид това, което казах и Валенсия поне 3-4 пъти да си пласира центрирането добре...и повече корнери за нас, че РВП я центрира, така че няма как да не вкараш с глава. Клев и Карик в центъра звучи страхотно, и се надявам отляво Наниньо :) п.с. Сънувах, че Андо играе и до 15тата мин е 3:0 .... :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Нани страшно много се съмнявам, ще е страшна изненада да започне мача.Определено играч за големи мачове, както и Рууни.И двата отбора са с т/д слаби защити и силни нападения, така че няма да очуда на 3-2,4-3 и т.н., надявам се да им мушнеме 5 гола и да си лягат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
де Хеа ---> Рафаел - Рио - Еванс - Евра ---> Валенсия - Карик - Клевърли - Йънг ---> Рууни ---> ван Перси
3:0 *** за Ливърпул! Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен този мач е от голямо значение,защото следващият ни мач е срещу Тотнам а там ще е мъка.Така,че очаквам победа срещу Лузарпуул.И дано няма изненади в състава единствената изненада да е Нани,защото този Валенсия доста слаби мачове му се струпаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен този мач е от голямо значение,защото следващият ни мач е срещу Тотнам а там ще е мъка.Така,че очаквам победа срещу Лузарпуул.И дано няма изненади в състава единствената изненада да е Нани,защото този Валенсия доста слаби мачове му се струпаха.

Този Валенсия и аз не го харесвам. виж онзи от предишните сезони ме кефеше :mood (17):

Нани ако се появи, САФ ще ми се издигне още повече в очите, а така или иначе вече е бая високо. Ма това ще е блъфа на годината ако изведнъж се окаже, че Нани е във форма за титуляр. Все пак, твърде малко вероятно е :mood (17):

Не знам що, ма си мисля, че ще е доста скучен мач. Рууни му е време да напомни къв звяр е :)

1-0 Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме защитата все още да запазим суха мрежа срещу тях.Де Хеа може да подобрява играта си и да има страшен рефлекс и всичко,но още е неопитен и няма как да е иначе.Вида тепърва трябва да се стяга и да навлиза във форма,Евънс играе наистина много различно от преди,ама и напрежението може да си каже думата,особено в такъв мач.Всякаква победа ще е сладка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено ще е тегаво и тежко,не съм сигурен дали искам Руни и Нани да играят понеже ме съмнява да направят силен мач,като нито ги знаем дали са в кондиция,пък камоли в някъква форма.Тва за мен е мача на 2-рия полусезон и победата е жизненоважна,а относно къртицата да му бъде счупена ръката с което да му се прекрати волейболната кариера или да бъде сритан в зъбите и злокобата от него да бъде премахната

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наситена халфова линия срещу тия орки трябва, щото са биткаджийски и дърварски отбор и там е важна зона за печелене на подобни мачове. 3ма в центъра според мен е силно препоръчително. Иска ми се нещо като ДДХ- Рафаел, Евънс, Смолинг ( да, бих бил по-сигурен ако той играе, а не Рио или Вида, но е ясно, че ще е някой от тях двамата партньор на Джонката), Евра - Карик, Клевърли, Андерсон ( ще е тренирал 7-8 дни до мача с пуля- би трябвало да може да започне мача- ДАНО!)- Янг- Перси - Валенсия ( време му е да изригне, а тия са му абонати- срещу тях винаги играе много силно). И ги гнявиме яко. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам що, ма си мисля, че ще е доста скучен мач. Рууни му е време да напомни къв звяр е :)

1-0

С наща защита скучни мачове няма :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В центъра на защитата се надявам да сме с Видич и Рио. И съм почти 100% сигурна, че Андерсон ще влезе по някое време. Очаквам нещо подобно: Де Хеа - Рафаел Видич Рио Евра - Валенсия*/Нани Карик Клевърли Йънг - Рууни РВП *в случай, че на сър Алекс не му е прекипяло вече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Howard Webb has been appointed referee for Manchester United v Liverpool on Sunday 13th January. #MUFC

Тодоров позна

едит: изпревари ме .. :mood (17): Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тодоров позна

едит: изпревари ме .. :mood (17):

Казах ви, че ще е Уеб. :mood (17): Бях 1000% сигурен в това. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В центъра на защитата се надявам да сме с Видич и Рио. И съм почти 100% сигурна, че Андерсон ще влезе по някое време.
Очаквам нещо подобно:

Де Хеа - Рафаел Видич Рио Евра - Валенсия*/Нани Карик Клевърли Йънг - Рууни РВП

*в случай, че на сър Алекс не му е прекипяло вече

от теб не съм очаквал така с лека ръка да захвърлиш Джони .. :/ , най-постоянния ни и най-добре представящ се защитник

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първата реакция във форума им:

НННННННННННННННННННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Нека им е зле. :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена