Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

Победа на всяка цена срещу тия мърши иначе останалото ще е провал...! Не ми пука как ще ги бием, просто трябва да стане... Пак ще скочат и ще ни озорят, особено след последните 2 "големи" победи... Суха мрежа е пределно ясно, че шанса да стане е почти нулев. Защитата да се стегне и да си опази зъбатия пък в халфовата Карик и Клевърли ще се погрижат за мамин Стиви. В атака Рууни, Ван Перси и Ернандез по един... Рууни с една тупалка отдалеко, Ван Перси с левачката и той един голям да им бодне, а Ернандез за финал някой гол с ръка от засада. Да назначават Уеб, че и без това не ни е свирил мач скоро и да помага и той ако трябва! Ебал съм ти и лузърите, мощен К*Р за тях и жалките им фенове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В дерби мачове моментната форма (макар че при скаузърите тя отдавна не е просто моментна :mood (17):) няма значение,особено когато играят срещу нас,ако треа ше изорат и терена да направят силен мач... Но силно се надявам да ги бием и очаквам Арсенал да измъкне нещо от Сити,което да увеличи преднината ни навърха стабилно.. В Мърфис,ако ше се ходи,тоя път с противогаз - 2 в 1,хем да ме пази от хвърчащи халби,хем да не им дишам вонята на тия хоумлеси :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не ги бием тия отрепки, и то на ОТ, ще съм силно разочарован. Искам да им изнесем футболна лекция. НЕКА ! ЩЕ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
де хеа, рафаел, рио, евънс, евра, карик, клев, нани, валенсия, кагава, перси Това при положение, че Рууни е аут. Видич също може да намери място за сметка на Рио/Евънс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

де хеа, рафаел, рио, евънс, евра, карик, клев, нани, валенсия, кагава, перси

И можеш ли да ми кажеш, с кое Валенсия е по - добър от Йънг последните мачове? Просто 'хондурасеца' с еквадорски паспорт е изключително бездарен в играта си последно време. И въпреки омразата ти към Йънг, то е нелепо да казваш да бялото - черно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И можеш ли да ми кажеш, с кое Валенсия е по - добър от Йънг последните мачове? Просто 'хондурасеца' с еквадорски паспорт е изключително бездарен в играта си последно време. И въпреки омразата ти към Йънг, то е нелепо да казваш да бялото - черно.

Нани се чувства по-добре по левия фланг. Иънг не се чувства никъде добре или поне не го показва до този момент. Пейката му отива към настоящия момент.
Валенсия е в много слаба, отвратителна форма този сезон. Йънг е така от както е дошъл. Но от еквадорецът с топка в крака винаги очакваш нещо - да има момент на избухване. При Йънг няма такива моменти. Вингаи ще давам шанс на Валесния да се реабилитира, да възвърне формата си с мачове, защото е показал, че може. Йънг не е.
Нани бе не една или две срещи контузен. И Йънг с нищо не показа, че се е възползвал от шанса си, че е оправдал доверието на Фърги.
Аз не мразя нито един играч на Ман Юнайтед. Бъркаш човека. Просто не можем да бъдем коне с капаци и да казваме "на бялото - черно" Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани винаги е предпочитал да играе в дясно.Най-силния му сезон си игра точно там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Konteto

Ще ти задам въпроса отново!

И можеш ли да ми кажеш, с кое Валенсия е по - добър от Йънг последните мачове?

Това искам да разбера от теб. Играта на Ашли последните мачове е на добро ниво. Валенсия е с класи под него в това отношение. Така че към днешна дата Йънг си остава по - добрия избор, поне за мен.

И не знам какво избухване от Валенсия очакваш, след като всеки вече му разбра финта и е изключително предведим. Харесвам го, защото постига всичко с адски много труд, но не е за титуляр, а да не кажа и нещо още по - силно, но ще изчакам още малко време.

Колкото до Йънг - поне има повече от 1 финт и е малко по - разнообразен. На Валенсия единствено центрирането му бе по - добро, а вече и то не струва. Ама и каквото и да си говорим, Нани едва ли ще започне титуляр срещу Ливърпул, а най - вероятно по фланговете ще са Валенсия и Йънг. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия специално трябва да им правиме разбивация. Руни сто процента ще играе (тия номера на САФ.. :D), дано и Нани да се появи ако въобще ще играе вече. И едно 6-2 :champs (14): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Konteto

Ще ти задам въпроса отново!

Това искам да разбера от теб. Играта на Ашли последните мачове е на добро ниво. Валенсия е с класи под него в това отношение. Така че към днешна дата Йънг си остава по - добрия избор, поне за мен.

И не знам какво избухване от Валенсия очакваш, след като всеки вече му разбра финта и е изключително предведим. Харесвам го, защото постига всичко с адски много труд, но не е за титуляр, а да не кажа и нещо още по - силно, но ще изчакам още малко време.

Колкото до Йънг - поне има повече от 1 финт и е малко по - разнообразен. На Валенсия единствено центрирането му бе по - добро, а вече и то не струва. Ама и каквото и да си говорим, Нани едва ли ще започне титуляр срещу Ливърпул, а най - вероятно по фланговете ще са Валенсия и Йънг. :mood (17):

Ако съдим по моментното състояние на играчите, много хора нямаше да бъдат титуляри, нали ? Но други няма.
Не знам къде добрата игра на Ашли в последните мачове. Аз такава не съм виждал. Моят избор пада върху Валенсия и Нани, ако разбира се последният е готов и САФ му гласува доверие.
Това дали Валенсия е за Ман Юнайтед е съвсем отделен въпрос. Същият въпрос може да бъде зададен и към Йънг. На Йънг финтовете са му симулациите, нищо друго.
Иначе съм съгласен, че едва ли Нани ще започне и ще ги видим и двамата "убавци" титуляри, а реално никой от тях не го заслужава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма нищо за приказване ако не вкараме поне 1 гол ще падним аз съм сигорен че те няма да се дадат лесно дано атаката да работи ако работи резулатата е 2-1 за нас Редактирано на от Panito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Енрике е контузен и на левия им бек ще играе или Глен Джонсън или Даунинг. Така че бързината на Валенсия ще трябва повече. От ляво вече не знам Ашли или Нани...а може и няква схема 4-3-3 с Клев изнесен по-наляво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам да си заложа всичките пари в бет-а и ако наще ме подведат и този път,сменям отбора. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
чакаме утре следобяд рефера на двубоя .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След днешния подарък за тях очаквам да ги срежат сериозно с/у нас... :mood (17):

Амин.

Искам гол от засада на Чичарито, в 95-тата минута, при продължение от 2 минути, като в предишната тяхна атака Видич е счупил зъбите на Суарез и съдията не им е дал дузпа.
И пак им е малко. Макай тази сган.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз пък искам да ги разцепим, без никви подпирания !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
:mood (35): Не би им понесло. А дано, ма надали. Уеб ще да е човека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не подценявайте Ливърпул,аз по скоро си мисля че няма да ни дадът толкова лесно мача но искам да победим и не ме интересува как или защо 3 точки и нищо друго. Няма да се очудя и ако С.Джерард ни забъде някои пряк свободен......стана му навик. ПОБЕДА И ТОВА! :devil3: :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пфф... това, че пуля ще вкарат е по-сигурно от изгрева утре. Това им е последния мач за сезона и трябва да се представят добре, ама само с толкова трябва да им позволим да минат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...даже очаквам да ни бият...или поне да ни вземат точки. Просто са такива...като всеки средняк скачат на умряло срещу нас и е много вероятно да ни препънат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена