Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

admin failed..lol why valencia play at first eleven then be a subs player at the same time..lol go home admin ur drunk...

АХХАХАХ :owen1: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
всичко хубаво ама тоя Welbeck за какво ми го пуска... има 1 гол ако не се лъжа през сезона.... , ми пусни чича бееее... Пууууу... Айде успех и Glory Glory Man.Utd

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да ядат големия боклуците, все едно с кой.Съра си знае работата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

всичко хубаво ама тоя Welbeck за какво ми го пуска... има 1 гол ако не се лъжа през сезона.... , ми пусни чича бееее... Пууууу... Айде успех и Glory Glory Man.Utd

Шото Чичи си е златна резерва. Така е екстра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък се радвам,че Уелбек стартира.При всички положения местното момче ще е с пъти по-нахъсано за победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво мрънкате за Уелбек, в момента 10 пъти по-добре той да играе от колкото Валенсия. Защитата е екстра, очаквах Еванс на мястото на Вида, но е получил лека контузия днеска, иначе сигурно той щеше да стартира, но от една страна така има повече опит в състава. Дано Кагава направи силен мач, Нани дори не е на скамейката, а уж беше готов.. дано поне играе срещи чуковете. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано довечера да сме на 10 точки от Сити :) Има напълно реални шансове това да се случи! ПС Дано Уелбек да е по крилото , а Кагава зад Перси, че като знам какви са завършващите удари на Дани ми призлява. Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано довечера да сме на 10 точки от Сити :) Има напълно реални шансове това да се случи!

А може и на 4 точки...

Ван Перси с хеттрик и дай Боже 3 точки за нас! Но ще е трудно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
по-възможност със английски коментатор, нещо скайспорт-че :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик и Клевс в центъра. :mood (28): Сладури, имайте малко повечко вяра в Рио и Вида въпреки проблемите, които напоследък имахме Опитът ще е от изключително значение в този мач. Аз вярвам, че ще се справят, но е много важно и хората около тях да си вършат работата, и симпатягите до тях да помагат, а не да си оголват зоните. Ще се справим! Жалко, че Рууни и Нани не са поне сред резервите. Иначе Робин, Кагава и Клевс ще вършеят ми се струва. Уелбек сега не се вписва на много от феновете в плановете, но може и да ни зарадва точно днес. Да пожелаем успех на момчетата и да се почва, че това чакане ни побърка вече. :mood (17): :glory (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена