Jump to content
Viper

West Ham United - Manchester United

Препоръчани публикации

Рафа ще да е.. :) Иначе тряа мъчим Рафа или Еванс отляво.

Иначе мнението ми за мача е това :mood (17):

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То по тая логика дай и да не тренират преди мача с Пуля. Излизаш с най-доброто и биеш. Това е Купата на Англия по дяволите, не некакъв маловажен турнир. НИе сме най-добрият отбор в Англия. Връзка правите ли?

Наистина ли не правиш разлика от тренировка и официален мач?

Изключително интересен състав!

Де Хеа

Смолинг - Видич - Еванс - Бютнер

Скоулс - Клевърли

Рафаел - Кагава - Уелбек

Ернандес

За мен това ще е схемата. Има и други варианти, като например 3-5-2, но едва ли ще излезем с нещо подобно. По - скоро Рафа ще е типично дясно крило. Макар схемата да е изключително гъвкава, което е хубаво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:facepalm: Айде сега се върни, прочети кво съм ти написал и се опитай да го анализираш на ниво над 2 клас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------------------ДДХ---------------- Смолинг---Евънс----Видич----Бютнер Рафаел---Клевърли---Скоулс--Уелбек -----------------Кагава------------- ---------------Чичарито-------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Схема стил Милан/Ювентус ще играем май, което според мен ще е интересно да го видим как ще изглежда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Юнайтед: De Gea, Rafael, Evans, Vidic, Smalling, Buttner, Scholes, Cleverley, Kagawa, Welbeck & Chicharito

На мен това ми изглежда като 3-5-2 с халф-бекове (Рафа и Бютнер). Не помня кога за последно сме играли с подобна постройка, ще ми е интересно какво ще се получи. Може да е и 4-2-3-1, като Рафа е дясно крило, Смолинг десен бек, а Уелбек и Кагава да се менкат зад Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:facepalm:

Айде сега се върни, прочети кво съм ти написал и се опитай да го анализираш на ниво над 2 клас.

И какво като е купата на Англия? Давай да излизаме с най - доброто, както правят Челси. И при една контузия на Перси и увисваме. Това е място, където да играят резервите. Ще е далеч по - тъпо да използваме основни играчи тук, от колкото да използваме резерви.

Изобщо не ми дреме за тази купа, ама изобщо! Факт е, че от доста време не сме я печелили, но не сме отбор, който да се задоволява с престижа, че е носител на ФА. На първо място сме във Англия, а все още и сме в борбата за ШЛ, така че ФА си остава назад в плановете.

И не виждам защо да се връщам назад. Просто сравнението ти не е на място. Аз ти говоря за официален мач, а ти за тренировка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3-5-2 го виждам и аз този състав, но е малко вероятно според мен да играем точно така... По-скоро Смолинг и Бютнер на двата бека с Евънс и Видич между тях, Клевърли и Скоулс в центъра, Рафаел и Уелбек по крилата и Кагава зад Ернандез. Интерен и същевременно балансиран състав. Пейката също не е никак зле. Само Аткинсън да реши да ни резне по-сериозно... Излизаме, играем си играта и дано бием...! GGMU ;) Какво става с Флетчър и Джоунс, но най-вече Дарън?! :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен не ми пука за тая купа,ама като гледам Челси ми се иска да биеме за да не им даваме да се надъхват допълнително в борбата за титлата. Иначе този сезон за мен приоритетите ни са Висша лига,с малко пред ШЛ и останалото е бонус. Бях го отписал тоя мач,но като гледам състава и пейката май ще си го вземем,макар че в тоя турнир стават всякакви изненади.Тайно се надявах поне Андерсон да се завърне,било то и като резерва. Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Споко бе! Състава е доста оптимален. Чичарито ще вкара типичен негов гол и сме напред. Не го мислите! ;) Мен ми стана леко на сърцето, като видях Клев, Кагава и най важното, Рафата с опция да играе на крилото. Айде наистина дано така се пробва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Macheda..

Остава да падаме и Старчето да пусне него да обръщаме вместо Ван Перси... :mood (35): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МАКЕДААААААААААА!!! С тоя състав ще е грях ако не ги биеме ! искам я тая купа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена