Jump to content
Viper

West Ham United - Manchester United

Препоръчани публикации

Смесица от млади и опитни стари пушки очаквам..дъртия не вярвам да отпише толкова лесно тоя мач + тва играеме с отбор от ВЛ на неговия стадион...надявам се тая година на силно представяне понеже последните години се дъним в тоя турнир.За печеленето му...апетита идва с яденето има време. Може да се даде шанс напред на Уелбек и Чичаро да видим каква ще я сътворят.Вратара Линдегар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със сигурност ще е някъв микс- 4-5 основни играча плюс още толкова, които играят по-рядко. Линегоор- Рафаел, Смолинг, Видич, Бютнер - Скоулс, Клевърли - Валенсия, Кагава, Янг - Чичаро, примерно звучи добре. И Перси на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик на всяка цена трябва да е сред тези , които ще получат почивка. Ван Перси , също. Ще ми се и Клев и Евра да са сред тях, останалите може да ги пуска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Клев, Кагава и Видич тряа трупат минути...а Вече кво става с Наниньо и Андо...1 господ знае...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Карик САФ каза след мача с Уигън, че 100 % ще получи почивка в събота. Макар че той и след УБА каза, че бил много изморен и аз очаквах още срещу Уигън да го позапази, ма сега вече няма къде да бяга Фърги :mood (17): И на мене ми се иска Евра да почине и би трябвало, той като робот последните няколко сезона човека, нека Сашето да поиграе малко. Клев ако почива, оставаме в центъра със Скоулс и Флечър, което ще е много рисково. Единия е жив роднина на Тутанкамон, другия не е играл от месец и нещо и като цяло тоя сезон рядко играе. Много рисково ще е, все пак УХ са бая корав отбор. Ако Андо беше здрав- да, ма така не виждам как Клев няма да започне. И на Уелбек му трябват мачове, ма не е във форма, по-добре Чича да почне все пак. Валенсия му е време да изригне, а и ще е свеж. Янг пък е без алтернатива вляво с оглед на тва, че Гигси игра последните 2 мача като титуляр и игра 90 минути във вторник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
до колкото знам УХ са с доста проблеми в състави и мн контузии, така, че трябва да ги биеме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали ви прави впечатление, но напоследък Карик, освен РвП, е човекът, който ни носи на гърба си! Затова заслужава почивка, задължително извън групата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам нападението на чуковете и ме хваща страх за зрителите зад вратата ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като гледам нападението на чуковете и ме хваща страх за зрителите зад вратата ни.

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам.. Дано Фърги не подцени мача. Много я искам тая купа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След малко предстои да видим . Айде пускайте състава вече ,че ми е интересно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мача е след 3 часа ... раничко е за състава :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябваше да е титуляр :/, П.П Има ли некви линкове за мача им?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И какво като мача ни с Ливърпул е след седмица? Нима някоя контузия няма да извади даден играч за мача? Това е футбол, а не балет! За мен Фъргюсън е наясно със състава, на който ще заложи срещу Ливърпул и вероятно голям % от играчите ще почиват. Надявам се, че ще видим Бютнер и Пауъл в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мача е след 3 часа ... раничко е за състава :)

не знам защо си помислих ,че е от 17:00. Баси това обърка целия ми ден :>

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каквото му дойде... особено с този съдия. Карик, Евра и Ван Перси да почиват. Всички останали да се комбинират от Старчето с тези, които играят по-рядко. Излизаме, играем играта си и каквото сабя покаже. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И какво като мача ни с Ливърпул е след седмица? Нима някоя контузия няма да извади даден играч за мача? Това е футбол, а не балет! За мен Фъргюсън е наясно със състава, на който ще заложи срещу Ливърпул и вероятно голям % от играчите ще почиват. Надявам се, че ще видим Бютнер и Пауъл в игра.

То по тая логика дай и да не тренират преди мача с Пуля. Излизаш с най-доброто и биеш. Това е Купата на Англия по дяволите, не некакъв маловажен турнир. НИе сме най-добрият отбор в Англия. Връзка правите ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед: De Gea, Rafael, Evans, Vidic, Smalling, Buttner, Scholes, Cleverley, Kagawa, Welbeck & Chicharito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена