Jump to content
Viper

West Ham United - Manchester United

Препоръчани публикации

Задължитена почивка за основните играчи.Надявам се да бием !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз искам тая година да се представим на ниво в тоя турнир. Купата не е задължителна, ама едно 1/2- финалче няма да откажа. И то с уговорката, че ще играем с по-резервен състав, за да имаме макс сили във ВЛ и ШЛ. Дано видим Бютнер, Пауел, РУУНИ. РВП и Карик с почивка!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-вероятно в този мач ще се заложи на Линдегаард, поне така си мисля, защото направи силен мач срещу Уест Хем във ВЛ /вкл.суха мрежа/. Надявам се да се даде възможност на Бютнер и Пауъл. И дано този път не е отново гол в първата минута и после 90 минути разигравания и опити. :mood (20): Уест Хем ще се хвърлят сериозно в този мач и се съмнявам, че ще допуснем грешката да ги подценим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано видим Рууни в игра,заедно с Пауъл,Щинджито,Сашко,Уелбек и защо не и Линдегард на вратата.Честно казано хич не ми дреме за тая купа,и да паднем няма да е кой знае какво чудо,предвид факта,че преди 2 години май ни бяха разкатали с 4:0 доколкото помня.Да си спечелим Вл и дай боже ШЛ,другото майната му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е истина кво ви е отношението към най-стария футболен турнир. Желая ФА къп не по-малко от ВЛ. Очаквам тежък двубой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам против някои играчи да получат почивка, но не искам и да излезем с 90% от резервите. Не сме печелили ФА къп от 2004, така че е крайно време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Martin Atkinson will officiate the F.A Cup clash between West Ham United vs Manchester United on Saturday evening.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не за първи път виждам да се бърка това в този форум ... навремето , Батков нарече така Майк Райли , не Аткинсън :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може да не го бърка пича, просто да изказва мнение за Аткинсън :) и те си приличат доста, грозниците :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
спокооо , за мача с лузарите ще се реваншират - Уеб или Клатънбърг (ако всичко е наред с тоя , скоро не съм се интересувал) .. в краен случай Фой. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

спокооо , за мача с лузарите ще се реваншират - Уеб или Клатънбърг (ако всичко е наред с тоя , скоро не съм се интересувал) .. в краен случай Фой. :mood (36):

Клатънбърг е свирил вчера Уест Хям-Норич и миналата седмица още един мач, но не се сещам кой точно беше... :mood (36):

Уеб скоро не ни е ръководил мач и вероятно ще е той... Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не мисля , че има такова нещо като "вероятно" , доколкото знам те чисто и просто теглят жребий , а не да слагат даден рефер на който мач им скимне .. май нещо такова бях чел преди време , ама може да съм се заблудил

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не мисля , че има такова нещо като "вероятно" , доколкото знам те чисто и просто теглят жребий , а не да слагат даден рефер на който мач им скимне .. май нещо такова бях чел преди време , ама може да съм се заблудил

Бах тоз жребии, Уеб 80% са му взе мега дербита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е истина кво ви е отношението към най-стария футболен турнир. Желая ФА къп не по-малко от ВЛ.

Очаквам тежък двубой.

Абсолютно съгласен. Тъкмо съм започвал да разбирам от футбол, когато последно спечелихме FA cup.. по снимки и клипчета ми идват някакви мътни спомени, но все пак съм бил на 8-9.. както и да е

Балансиран състав и победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена