Jump to content
Viper

Manchester United - Sunderland

Препоръчани публикации

Новини от пресконференцията:
Неманя Видич се завръща и може да бъде титуляр срещу Съндърланд.
Шинджи Кагава вече тренира и се "справя добре".
Джони Евънс обаче няма да бъде на разположение за двубоя в събота, също както и Нани.

Съра е казал, че е останал много доволен от играта на Смолинг в неделя, а за липсата на Нани....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съра е казал, че е останал много доволен от играта на Смолинг в неделя, а за липсата на Нани....

Работата не върви никак добре за Нани... Толкова дълго отсъствие от една уж лека контузия и почти никакви новини в продължение на дълъг период от време... Голяма глупост ще е да бъде продаден Януари, както имаме много крила в момента и то в какви форма са всички... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за мое огромно съжаление , един от най-качествените ни играчи очевидно е пътник ... не може Съра абсолютно всеки път да минава с репликата "Nani is still out", като му е толкова сериозна контузията .. що не обяви още в началото след прегледа , че ще отсъства месец и половина или два ? или дори повече?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Funny day at training today... Pity the weather didn't reflect our mood! Gloomy!

На Рио времето не му пречи на настроението :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ах този Фърги :) - миналата седмица за Кагава "having a chance to be on the bench against City", а сега от понеделник щял да почва тренировки с първия отбор.Просто няма такъв :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие не можете ли да разберете, че "усложнението" на контузията на Нани се дължи на факта, че той е пътник... За януари месец контузията му ще отшумее не се бойте ;) Няма как да е здрав и сър-а да не го пуска, защото тогава на цялата футболна общественост ще й стане ясно каква е съдбата му...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
17:00, Диема, Манчестър ю - Съндърланд, Коментатор: Георги Драгоев Пак ли тоя плужек бе?Това е някаква подигравка. В нета ще се гледа явно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Драгове ще се пръсне да съска и тая седмица.Толкова да не прикрива омразата си...поне от хорски срам и професионализъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

MUBG
Да не забравяме защо днешния мач е с малко по-голям заряд от обикновено.
Да не забравяме радостта на отбор на който дадохме Уелбек, Еванс и Симпсън за да се изкачат до висшата лига.
Да не забравяме падението на отбор с традиции като Съндерланд, да се радва че сме загубили титлата в последната секунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клев и Скоулси са задължителни тука.Гигс също очаквам, да започне мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съндерланд имат 6 титли на Англия и са 6 или 7-ми по успехи в историята на английския футбол, така че тоя мач може и да се окаже с по-голям заряд от обикновените мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Premier League top 10 dribblers this season: 1. Ben Arfa - 64 successful dribbles 2. Suarez - 50 3. Sterling - 38 4. Cazorla - 37 5. Diame - 33 6. Adel Taraabt - 32 7. Samba Diakite - 30 8. Davide Santon - 30 9. Dembele - 29 10. Hazard - 25 нещо ми липсва тука..а, да няма никой наш..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Premier League top 10 dribblers this season:

1. Ben Arfa - 64 successful dribbles
2. Suarez - 50
3. Sterling - 38
4. Cazorla - 37
5. Diame - 33
6. Adel Taraabt - 32
7. Samba Diakite - 30
8. Davide Santon - 30
9. Dembele - 29
10. Hazard - 25

нещо ми липсва тука..а, да няма никой наш..

Това е за индивидуалистите аз предпочитам нашия отбор да има добра игра ката отбор а не всеки с индивидуалните си качества да изкарва мача :) такаче много им здраве на тия 10 финтаджии или каквито са там

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами без головете на Ван Перси щяхме да сме на 10-то място от всички отбори, не сме зависими от отделни играчи явно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е за индивидуалистите аз предпочитам нашия отбор да има добра игра ката отбор а не всеки с индивидуалните си качества да изкарва мача :) такаче много им здраве на тия 10 финтаджии или каквито са там

пълни глупости говориш..по скоро нямаме 1 футболист, който да може, чрез дрибъл да премине през противников играч..няма я техниката в отбора и всеки трябва да го вижда..крилата ни бутат топката и тичат, тва ни е играта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно това се опитах да кажа в темата за Нани, но всеки си помисли, че храня Ашли. Имаме 1 "житен бегач" в лицето на Ашли и изкаме още един (Тио Уолкът - upgrade на Ашли с малко по-добра техника).А и гоним Нани ..... Абсолютно съм съгласен с ko3mo :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боже, само се чудите как да си правите живота труден. Първи сме, убиваме конкуренцията, а вие сте недоволни, че нямаме "дрибльор" дето да навързва някой по крилото... :mood (17): Много време отделяте на глупави статистики ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то освен крилата, нямаме и хора в центъра, които да напреднат с топка и да преодолеят играч, а половината от тази класация са играчи, които играят в средата на терена..дано с Кагава, Андерсон и евентуално Нани тва да се промени Стрийт Солджър: просто ми попадна статискита..и не виждам нищо лошо, като човек вижда слабите места в обора да ги коментира, дори да сме 23 точки пред 2рия..тва, че сме 1ви значи, че сме перфектни..стига.. Редактирано на от ko3mo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слабите места може да си ги изтъкваме до края на сезона, понеже са доста. Но при положение, че една слабост се компенсира доста добре с промяна на тактиката, не мисля че има нужда от притеснения. Все пак имаме най-добрият тактически подготвен треньор в първенството.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена