Jump to content
Viper

Manchester United - Sunderland

Препоръчани публикации

Чак пък Стърлинг,аре ся.... И без тва не му е мястото да се спекулира тука с него.Темата е друга. Конкретно за мача-ако тея не ги отнесем просто,ще е срам.След инерцията,натрупана в мача със сините ботаци,не можем да си позволим грешна стъпка.Пък и "котките" са в много слаба форма,така че очаквам да си нямаме проблеми с тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Темата е за преди мача със Съндърланд. Има си отделна тема за трансфери, така че ще ви помоля да спрете с това до тук, излишните коментари ще бъдат преместени в Трансферни спекулации.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мамицата и мръсна на тия фенове дето имат тия Съндерланд искам да ги накажем,все още помня дето са правеха на много големи миналия сезон :@ :@ И сега дето толкова много говорим ,за маитапа да на бият :mood (33): Иначе искам да видя Видич във игра вече :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
що бе , Крис Фой се води от нашите .. :mood (17): миналата година за ФА с/у шитните изгони Компани , даде ни дузпа .. май други мачове ни беше свирил , които завършиха добре за нас :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Крис Фой единственото сигурно е, че е анти-Чукотка. Рязал ги е сериозно 2-3 пъти и затова ме кефи :mood (17): Оня мач с КПР на Лофтъс Роуд си беше класика :mood (35): Иначе много лесно свири дузпи принципно, така че Янг е задължителен като титуляр :mood (17): Пък и без това напипа формата си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фой е стабилен... поне досега от това, което съм гледал... Яко анти-челси. Само да не свърши някоя глупост...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Крис Фой единственото сигурно е, че е анти-Чукотка. Рязал ги е сериозно 2-3 пъти и затова ме кефи :mood (17): Оня мач с КПР на Лофтъс Роуд си беше класика :mood (35): Иначе много лесно свири дузпи принципно, така че Янг е задължителен като титуляр :mood (17): Пък и без това напипа формата си.

О'Шейката ще помогне :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега е момента да направим поредица от стабилни мачове с които най-малкото да запазим преднината пред шитните,а кой знае дори и да я увеличим. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rooney in his book 'my decade in premier league'

"If there is one team that i want to beat this season it will be Sunderland"

Смърт.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Shinji Kagawa, Luis Nani and Nemanja Vidic are all passed fit to play against Sunderland on Saturday !

От няк'ва малоумна група от фейса , ама все пак паля свещи .. особено за Нани. Вярно , че Йънг взе да вдига малко нивото последните 2 мача , ама малко промяна по лявото крило няма да се отрази зле.. ред е на португалчето да ни поизпили малко нерви :mood (17): , пък току-виж и се разиграл .. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич 100 % ще играе, Съра още миналата седмица го каза. Ако новината за Шинджи, че тренира също е вярна, то той би бил поне резерва. Остава Наниньо, но там хич си нямам на представа кво се случва. Но тая троица ако се завърне и контузията на Джони е нещо от сорта на седмица/две, то даваме сериозна заявка за 1вото място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли събота да е работен беее :facepalm: Аре още един мач дето няма да хвана. От последните 5 гледах само тоя с шити... ...поне си струваше :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни, Нани и Шинджи да изригват! Отзад Смоул и Вида да запазят чиста мрежа! Накрая феновете на Съндърланд ги искам пак обърнати с гръб към игрището, ама от срам! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Татко Андерс отново е на разположение

Сър Алекс Фъргюсън ще може да разчита на Давид Де Хеа и Андерс Линдегоор този уикенд, когато Манчестър Юнайтед приема Съндърланд на Олд Трафорд в събота следобед.

Датският национал пропусна дербито на Манчестър през миналия уикенд, за да присъства на раждането на първото си дете, момче. 28-годишният вратар разкри, че не се е сдържал и е следял развитието на срещата на Етихад.

"Телефонът ми беше у мен и постоянно следях резултата и събитията в мача," каза той. "Не можах да се откъсна напълно."

Линдегоор описа първите си стъпки в бащинството като "фантастично преживяване" и каза, че неделя е бил "най-хубавият ден в живота ми".

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена