Jump to content
Viper

Manchester United - Sunderland

Препоръчани публикации

Набираме скорост.. Декември по принцип нямаме спирачки така че тия ще го изядат според мен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно сега е момента да сме постоянни във ВЛ, до 13 януари имаме общо взето леки мачове.Съндърланд,Суонзи,Нюкасъл,Уест Бром,Уигън, Уест Хам... от тия 6 мача имаме право на грешка само при свраките, но дано не.Като нищо до средата на януари ще сме 10-тина точки напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съндърланд са кораво отборче на техен терен. Не би трябвало да имаме проблеми на Олд-а. Дано емоцията от мача със сити ни помогне за по-изразителна игра и суха мрежа! А шитните гостуват на Нюкясъл преди нашия мач и ако сгафят там, още по-добре за нас. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач ще е за нас, защото имаме възможност да вкараме повече голове и дано не допуснем в нашата врата. Рууни да продължи с головете!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Those Sunderland fans were cheering for city .. Remember the day! We'll never forget that! I'm tellin'you .. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси направиха първа стъпка за изпадане на Съндърланд....ние ще направим 2ра и искам да ги изнасилим!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че Фъргюсън е достатъчно опитен треньор, за да успее да използва максимално набраната инерция от последните мачове. В крайна сметка, за всички е ясно, че едно подценяване и евентуална загуба на точки в този двубой би обезсмисло победата ни над Сити на ,,Етихад'', така че победа и нищо друго. И дори си мисля, че ще е със чиста мрежа. Мисля, че е крайно време вече, ако допуснем и от нападението на ,,черните котки'' гол, ебах му майката тогава! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия пък на екипите им пишело "Invest in Africa" :mood (17): Предлагам да им помогнеме да изпаднат,фалират и да инвестират средствата вместо във футбол,в бедните и гладни африканчета!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гола вода са тия последните 2 месеца, ако не ги разчекнеме стабилно на Олд-а, ще се учудя много. Малко ми е жал за МОН, щото е пичага и ми харесва като мениджър, но пък гнусните им фенове ме изнервиха с простотията си в последния кръг на миналия сезон. Затова- разгром !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия в момента верно играят като средняк от чемпиъншип. Ще им се посъберат и доста мачове, че сега и вторник имат преиграване с Рединг. НЗ кво е състоянието на Флетчър, но като цяло и с него, пак би трябвало да ги бием с резултат. Казано всичко това, няма да се учудя тия да направят мача на сезона си, а ние да се лендзим. Все пак всичко друго освен победа с разлика ще е в графата "адски нелогично"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Набираме скорост.. Декември по принцип нямаме спирачки така че тия ще го изядат според мен :)

Декември моят месец и месецът на Юнайтед :wub: обичам Декември :mood (5):

Яко мечене ги очаква котките тоя мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач ще има подценяване както редовно става :mood (17): Ама очаквам обръщане и победа :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе вие тука много се точите като гледам, ама Съндърланд са отбор с/у когото традиционно играем много трудно... Но все пак след победата над шитните и предвид фактора домакинство би трябвало да ги бием... Но мачовете със Суонси, Нюкасъл, УБА, Уиган ще са всичко друго но не и лесни... Суонси с този бърз и комбинативен футбол големи ядове могат да ни създадат, УБА имат много стабилна защита и не случайно са в топ-а, Нюкасъл имат доста играчи в лазарета и са в доста слаба форма въпреки последната победа над Уиган и нищо чудно точно срещу нас да се надигнат ;) Всеки мач от тук до края е важен и никой по-добре от нас не трябва да знае до какво води подценяването... затова се надявам сега по най-сгъстения цикъл по Коледа да вземем максимум точки и да се възползваме от инерцията от шитните Редактирано на от IHristov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как сме с контузените? Състоянието на Джони след вчерашната ОГРОМНА победа? Надявам се, да нямаме нови контузени. Може би вече Кагава и Вида ще са на линия, Валенсия също е ОК. Нашият момент е сага, набрали сме скорост, трябва да я поддържаме. Ако не е победа, язък за вчера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена