Jump to content
H17MAN

Форумна Купа 2012-13

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Вратар: Рейна(Ливърпул) Защитник: Вермален(Арсенал) Халф: Дембеле(Тотнъм) Нападател: Рууни(Юнайтед) Манчестър Юн. - Съндърланд - 2:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар:Бегович(Стоук) Защитник:Вертонген(Тотнъм) Халф:Джерард(Ливърпул) Нападател:Руни(МЮ) Уест Бром 2:1 Уест Хям

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар - Рейна (лузарите) Зашитник - Басонг (Норич) Халф - Касорла (Арсенал) Нападател - ван Перси (Манчестър Юнайтед) Манчестър Юнайтед - Съндърланд 4-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рейна - пуля
Рийзе - Фулям
Касорла - Арсенал
Руни - Юнайтед

Юнайтед 4:1 съндърланд

Тодоров обаче ми върти някви mind games... :mood (17): пак ще си пусне състава в последния момент :mood (35): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ти па що не му врътнеш един бан за 24 часа,да не ти прави такива номера. :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти па що не му врътнеш един бан за 24 часа,да не ти прави такива номера. :mood (15):

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

good points, good points :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): :mood (17): ---------- Вратар: Бегович ( Сток ) Защитник: Басонг ( Норич ) Полузащитник: Силва ( сити ) Нападател: РвП Сток 1-1 Евертън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лорис (Тотнъм) Джонсън (пул) Снодграс (Норич) Робин (Юнайтед) УБА - УХ 2-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар:Рейна/Луузарите/ Защитник:Басонг/Норич/ Халф:Артета/А'нал/ Нападател:Руни/Манчо/ Манчо-Съндърланд 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

good points, good points :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Да не си го баМнал верно, никакъв го няма :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рейна Басонг Касорла РВП Ман Юнайтед Черните котки 3:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не си го баМнал верно, никакъв го няма :mood (17):

И аз това се чудя, не съм го пипал (все още) :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам още двама човека не са си дали прогнозите. имат малко време още. Ако дадат след началото на първия мач ще бъдат наказани с отнемане на точките на играчът носещ най-много от избора им. Хмм как ги мисля в движение тея наказания :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рейна
Басонг
Касорла
РВП

Ман Юнайтед Черните котки 3:0

Прогнози се приемат до 2 часа преди началото на всеки кръг.

Тия правила за кво си правите изобщо труда да ги пишете, че чак удебелено :mood (17): :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук съм... :mood (26): Нали знаете, че обичам в буквално последния момент да действам... :mood (17): А и гледам нещо заговори правите срещу мен... :mood (36): :mood (15): Вратар - Рейна (Ливърпул) Защитник - Басонг (Норич) Полузащитник - Демпси (Тотнъм) Нападател - Ван Перси (Ман Юнайтед) Манчестър Юнайтед - Съндърланд - 3:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
има реванши нищо не се знае. Ама наистина голЕм късмет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

има реванши нищо не се знае.

Ама наистина голЕм късмет.

Като го знам StreetSoldier какъв е късметлия още от сега викам да хвърлям бялата кърпа... Но няма... Ще загубя с чест! :mood (17): :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и аз съм с вас :mood (35):

hah чак сега видях че съм преписал от теб, съвсем случайно. :mood (36): Само точния ни е различен(с малко)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вразация голяма с куция Касорла, който намери кога да вкарва... Дано забравите да пуснете прогнозите си за реванша. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове