Jump to content
H17MAN

Форумна Купа 2012-13

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Така след голямо закъснение ето и обещаната ФОРУМНА КУПА 2012-13.

В нея вземат участие топ 16 от Футболната игра с прогнози за сезон 2012-2013 считано към 15 кръг.
Формата е директна елиминация в два кръга. При равен резултат след двата "мача" ще се гледат "голове на чужд терен"(тук се приемат предложения, предвид че има поне още 2 седмици до края на първата фаза) Може примерно играчът имащ повече точки от Точен резултат/1Х2 да продължава или нещо др. което предложите.

Правилата и точкуването са идентични с другата игра(няма нужда да се пишат и тук). Прогнозите давани тук нямат нищо общо с тези давани в другата игра. Но в Купата отново важи правилото за забрана да се използват отбори играни в предния кръг. (Може да се направи това ограничение да е само в двата мача от една фаза. Така всеки преминал в следващата фаза - осмина финал >четвъртфинал да може да ползва в първия си мач отбори ползвани в реванша от предната фаза) Отново за това има време да си дадете мнението и да се реши окончателно.

Ако участник не пусне своя прогноза то се пише служебна победа(само за този мач не за самата фаза) от 10:0 точки(ако другия играч е изкарал повече от 10 се пишат тях)

Топ 16 след 15 кръг са както следва:
H17MAN
Ивайло
Todorov_
rusnaka
StreedSoldier
SAF_1986
f0rgy
adr
nikcho
Антонио
SoLskJa3r
RoNaLDoBG
scroollMUFC
Manchester7
TILIOS
Exitence

Използван е сайта Challonge.com за построяване на схемата и разбъркването на участниците. Реших че random draw е по-удачен от колкото 1v16, 2vs15 и т.н.
Публикувано изображение

Тук е линка от който може да следите Развитието на Турнира. В темата също ще бъде публикувано след всеки кръг.

Поради закъснението ми, а и нуждата от изясняването на някой детайли кръга от който ще стартира ФОРУМНА КУПА 2012-13 ще е кръг 17.
15 Dec Newcastle v Man City
15 Dec Liverpool v Aston Villa
15 Dec Man Utd v Sunderland
15 Dec Norwich v Wigan
15 Dec QPR v Fulham
15 Dec Stoke City v Everton
16 Dec Tottenham v Swansea
16 Dec West Brom v West Ham
17 Dec Reading v Arsenal

Прогнози се приемат до 2 часа преди началото на всеки кръг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи тука се играе по същия начин като в другата игра " Футболна игра с прогнози" ? :mood (17): И Който има повече точки продължава напред? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, но повече точки от двата мача. От жребия май на оспорвано изглежда да е между Todorov_ и StreetSoldier, които са 3-ти и 5-ти. Първия и втория пък имат шанс да се срещнат още на Четвърт финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
От жребия май на оспорвано изглежда да е между Todorov_ и StreetSoldier, които са 3-ти и 5-ти.

Публикувано изображение
Challenge accepted! Нашият поток във втората половина е железен! :mood (35): :mood (36): :mood (17): Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да се участва със същите "фишове" от основната игра или може с нови ? Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да се участва със същите "фишове" от основната игра или може с нови ?

"Прогнозите давани тук нямат нищо общо с тези давани в другата игра." Редактирано на от nikcho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В горния поток само forgy ме притеснява... :mood (17):

...как може да се притеснявам от тая кифла :mood (17):

It's personallllllllllllllllllllllllllllllll :mood (17): Ти ше видиш как ше те притесня аз теб :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не глътнете водичка и двамата преди да се срещнете :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекалено заети сме с mind games :mood (17): :mood (17): :mood (17): Но накрая :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар - Бегович (Стоук) Защитник - Гала (Тотнъм) Полузащитник - Я.Туре (М.Сити) Нападател - В.Перси (Манчестър Юнайтед) Ливърпул 3-0 Астън Вила

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар: Хауърд (Евъртън) Защитник: Агер (Ливърпул) Полузащитник: Демпси (Тотнъм) Нападател: Рууни (Юнайтед) Newcastle - Man City 1:2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар - Хауърд (Евъртън) Защитник - Агер (Пуул) Полузащитник - Силва (Шити) Нападател - Перси (Юнайтед) Стоук Сити 1-2 Евертън Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Челси 3-1 Саутхамптън

Този мач няма да се играе... Сините играят за Световното клубно първенство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм в сектора за гости и ви наблюдавам. :mood (17): Там ке си стоя дълго, с оглед на постиженията ми. :mood (33): Но минавам само за морална подкрепа, а именно: Давааааай, майнааааа! :mood (35): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар: Хауърд ( Евертън ) Защитник: Щъркел ( Пуул ) Халф: Силва ( Сити ) Нападател: РВП ( Юнайтед ) Юнайтед 4-1 Сън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм в сектора за гости и ви наблюдавам. :mood (17): Там ке си стоя дълго, с оглед на постиженията ми. :mood (33):
Но минавам само за морална подкрепа, а именно: Давааааай, майнааааа! :mood (35): :mood (17):

forgy подкрепяш аа....не е честно :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рейна - пуул Бейнс - Евертън Уолкът - Арсенал РВП - Юнайтед Юнайтед 2 - 0 Съндърланд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар: Бън (Норич) Защитник: Aгер (Пуул) Халф: Бейл (Спърс) Нападател: Рууни (Юнайтед) Спърс 2-0 Слонзи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратар: Шварцер (Фулъм) Защитник: Г.Джонсън (Ливърпул) Халф: Силва (Ман сити) Нападател: Рууни (Ман юнайтед) Ман юнайтед 4-1 Съндърланд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове