Jump to content
Viper

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

Фъргюсън: Ако ни даваха дузпи колкото на Сити, щеше да има разследване в парламента

В последните два сезона „гражданите“ получиха 21 дузпи, което се превърна в сериозна дискусия сред футболните фенове на Острова. В последните си 3 мача Сити получи 4 наказателни удари – два срещу Астън Вила и по един при равенствата с Реал Мадрид и Евертън.

Естествено, в навечерието на дербито Фърги използва хитро този факт, за да постави под напрежение съдиите на двубоя.

„Броят на дузпите, които те получават – 21 през последната година или нещо такова“, сподели Сър Алекс. „Ако ние имахме толкова дузпи, „Камарата на Общините“ (б.р. долната камара на парламента) ще започне разследване. Би имало протест.“

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Де Хеа Рафаел Рио Евънс Евра Рууни Карик Скоулс Уелбек Гигс РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това няма смисъл и да се коментира това е ФАКТ :mood (17):
Имам силното предчувствие че в неделя ще има яка изненада от САФ

Абе да де ама... :D В интерес на истината и аз съм почти сигурен, че ще има някакъв гръм от ясно небе в стартовия състав... Искам да дадат физиономията на оня гнусен жабар Манчини, ако в състава изскочат я Видич, я Нани :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
утре ще се разбере групата за мача и ще се види дали ще има няква изненада..и ако някой от контузените присъства в групата, най-нормалното, което човек би си помислил е, че ще играе..кви изненади, кви фокуси, тея хора не се занимават с футбол от вчера

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ДДХ Рафа Рио Джони Евра Карик Флеч Фил Руни Дани РВП Филката е кораво к....е, а на центъра ще става въргал. Гледам, че повечето колеги предпочитат Ашли в компанията на Руни и РВП, но Данчо е по-борбен... повече гони когато загуби топката, пък и понякога му се обаждат доста нестандартни отигравания. Ашли никой няма да го чака да седи на границата на наказателното и да се опитва да си я наглася на десния крак. Редактирано на от d0b1t0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ДДХ

Рафа
Рио
Джони
Евра

Карик
Флеч
Фил

Руни
Дани
РВП

Ама пиши ги с пълните им имена, особено Рафаел няма начин да няма 5-6 фамилии :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ъъъъ... кои са тези Манчестър Сити ????? :unsure:

единствения смислен пост по темата! :mood (17):

като почнете да ги пишете тия състави всеки път ме изумявате :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото Сити тоя сезон нямат нито една загуба в ПЛ, така че ще е още по-сладко да е от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сити нямат загуба 50 и кусур мача на Етихад, мисля, че ако ги бием тва ще е по-сладко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/Xlu8fvQ3Bds

You think that your moustache is trendy
You think your Kickers boots are too
With your Kangol and your fleece
Ben Sherman on for weeks
We know that you are a fuckin blue.. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям мач ще е! С тези контузии едва ли някои може да прогнозира с какъв състав ще излезем. За мен лично това е голяма загадка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 часа до дербито .. търпение нямам вече ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искрено се надявам Скоулс да започне в центъра на халфовата ни линия подпомаган от други 2ма от 2те му страни (Флетч и Карик) Искрено се надявам Руни да не зазпочва в центъра.. Дано Саф измисли как да си построи състава в схема 4-5-1 без да връща Руни на мястото на Скоулс. Мисля ,че ще ги победим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клевърли тъй или иначе е на скамейката некъде от октомври насам с изключение на 2-3 мача, повечето от ШЛ когато вече се бяхме класирали. А и едва ли е нещо сериозно и пак ще е на скамейката след седмица :mood (17):

Кофтито е, че Андо дори не се споменава, което значи че минимум около Коледа ще се върне.

Иначе - Рууни и Перси ще трябва да го вадят тоя мач, особено ако пак започнем с Гигс или Скоулс в средата. Но пък и шити са слабички в последно време. Трудно ще е да ги бием, но не е невъзможно.

Да! Защото Гигс и Скоулс не са ни вадили стотици мачове..
Сигурно най - сладката ни победа с/у Сити я спечели именно Скоулс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз си мечтая да започнем с два твърди нападателя - РВП и Рууни, които да не се връщат толкова назад, а само да консумират, ама скоро не виждам как ще стане. За тая цел ни трябват 2 стабилни и във форма крила, както и свежа, бърза халфова линия. Затова много ми липсват Нани и Валенсия във форма. Затова ме е яд, че Кагава, Андо и Клев се контузиха. Сега останахме само с играчи с по-дефанзивни функции и иронично допускаме по 1,2 гола на мач от нищото. :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пич, покрай Скоулс и Гигс станах фен на тоя отбор. Но всяко нещо си има и край. В центъра трябва енергия, особено срещу енергичните халфове на шити. Скоулс пак може да върши чудесна работа около едно полувреме, но Гигс просто не му е там мястото. За мен оптимума е Скоулс да влиза след 60-та минута или да е в центъра заедно с Карик и още някой. Иначе - Рууни ще избухне тоя мач, просто роден е за такива дербита. Надявам се на грозна победа с един гол. Очаквам резултатен хикс - 1-1, 2-2. ПП Кур за Сити

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари туитна преди малко, че ще коментира мача, така че знаете - SkySports. 8)

http://www.mypremium.tv/stream/?id=1450&1308938893

http://coolsport.tv/stream2.html

По-късно ще обновя линковете. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Antonio Valencia could be a surprise inclusion in Manchester United's squad for their derby clash against Manchester City at the Etihad Stadium on Sunday. Source : Goal.com AaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaA.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бием ги с любимия им резултат 2:3 ,а ако е обрат от 2 на 0 ще е нещо божествено къмон ДЯВОЛИИИИИИИИИИИИ :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена