Jump to content
Viper

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

И аз днеска го сънувах мача, разпиляхме ги с 5-0 до 60', Рууни и Рафаел избухнаха и се бяхме надъхали да им го върнем за онова 1-6.С нетърпение чакам неделя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък искам повторение на ей тва

http://www.youtube.com/v/g90i2tlUip4

Нашия фен е ебати пичагата :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия пропуска дербито

Сър Алекс Фъргюсън заяви, че Антонио Валенсия няма да играе срещу Манчестър Сити, тъй като крилото ще бъде извън игра за "няколко седмици".

Мениджърът също така разкри, че дербито идва твърде рано за капитана Неманя Видич и Шинджи Кагава, които се очаква да се завърнат следващия уикенд срещу Съндърланд, докато Нани все още не е възстановен.

Том Клевърли ще премине през скенер днес, за да се види колко сериозна е контузията му в прасеца, която получи по време на двубоя с Клуж в сряда, и съответно няма да бъде на разположение за двубоя на Етихад.

"Относно контузиите, Том ще премине през скенер, за да видим каква точно е травмата му. Той имаеше болки в прасеца, което винаги е притеснително, но ще видим", коментира Сър Алекс на петъчната пресконференция.

"Кагава няма да бъде на разположение, като евентуално ще се завърне в игра срещу Съндърланд. Видич тренира добре, но неделния двубой идва твърде рано за него. Той също може да се завърне срещу Черните Котки."

"Знам, че имаме известни проблеми с контузии в момента, но имаме голям и силен състав. Нани и Валенсия все още не са възстановени и ще бъдат извън игра за няколко седмици."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ме съмнява точно в този мач Уелбек да почне титуляр... Освен ако сър-а не иска да играе с човек по-малко

А кого да пусне? Ернандес или Йънг? Не мисля, че ефекта би бил по - различен. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мале как искам да ги пречукаме тия измисленяци!!! Надявам се да бием 2:1 , няма начин да не допуснем гол според мен, но важното е да вкараме един повече oт тях :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърги не може да разчита на Валенсия, който е аут за няколко седмици

Отново и отново едно и също.. уж беше аут за 2 седмици преди 2 седмици, сега още няколко седмици :mood (17):
Така като гледам колко сме осакатени.. РВП и Рууни трябва да направят голям мач :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А кого да пусне? Ернандес или Йънг? Не мисля, че ефекта би бил по - различен. :mood (17):

Ами да ти кажа щъркела Йънг е доста по-възможно да е титуляр отколкото Уелбек, ама и ти си прав, че ефекта ще е един и същ :D И все пак Йънг повече би бил полезен в защита... Как ми се иска сър-а да матира всички с едно включване на Кагава и Видич титуляри

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клевърли сигуртно няма да играе 1-2 месеца..

Минимум... отначало ще са само няколко седмици

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клевърли тъй или иначе е на скамейката некъде от октомври насам с изключение на 2-3 мача, повечето от ШЛ когато вече се бяхме класирали. А и едва ли е нещо сериозно и пак ще е на скамейката след седмица :mood (17): Кофтито е, че Андо дори не се споменава, което значи че минимум около Коледа ще се върне. Иначе - Рууни и Перси ще трябва да го вадят тоя мач, особено ако пак започнем с Гигс или Скоулс в средата. Но пък и шити са слабички в последно време. Трудно ще е да ги бием, но не е невъзможно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/sjgPKFz7iKQ

Едно е ясно , мача ще е много труден. Късмет на момчетата и нека покажем , че Манчестър е ЧЕРВЕН!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми при това положение нещата са следните....наситена халфова линия (Флеч, Карик, Скоулс) и тройка напред (Ашли, Руни, РВП)...защитата е ясна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали е предувствие или просто, защото така ми се иска, но все си мисля, че накрая ще има неприятна изненада за Манчини в стратовия ни състав. Някой ще се завърне и си мисля, че ще е или Нани, или Валенсия, но да видим. Дано се окаже предчувствие, а не внушение. :mood (17): Очаквам ещо подобно: Де Хеа - Рафаел Евънс Рио Евра - Йънг Карик Флетчър Гигс* - Рууни РВП * В случай, че нито един измежду Нани и Валенсия не се завърне, както и се очаква засега. Иначе предполагам, че Джоунс по някое време ще се включи, ако на Рафаел отвново му прикипи /дано не се налага!/ или, ако решим да заложим на повечко хора в центъра. Но тук Скоулс би бил първи избор. Според мен, Хави по-добре да си стои резерва, защото е типично за него да влезе на един по-късен етап и да помогне да си решим мача. Надявам се, че поне с Ник всичко ще е наред и ще бъде сред резервите. А на Лингард му изтича договарът за наем в Лестър и може също да е сред резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен оптималното за тоя мач би било: Де Хеа Рафаел-Смолинг-Евънс-Евра Карик-Флеч Йънг Перси Рууни Чичаро Рио не е във форма, не бих искал да почва титуляр, също така и вариант с Уелбек отляво и Рууни зад Перси не ми харесва особено. При горната схема Рууни и Перси редовно могат да си сменят местата, защото и двамата са играли доста често и отляво на атаката, както и зад нападателя. Скоулси може да влезе за 30тина минутки второто, за да има достатъчно свежест да се противопостави на халфовете им в центъра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само бой и гнясане за тия.Ако трябва,САФ да вкарва Видич,да ги респектира малко тия сини гноми отпреде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
I have a bad feeling... С тия шибани контузии, състоянието на защитата, липсата на бързина в халфовата съм песимистично настроен... Един Х ако можем да измъкнем добре ще е... Ернандес, Рио, Уелбек и Гигс на пейката. Карик + Флетчър и Скоулс евентуално в центъра или пък Джоунс, много ми се иска да видя Пауъл титуляр... Изобщо много тежко дерби ще е... И отново ще има поне една изненада в стартовия състав от Старчето... Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майната му на факта, че Рио ми е любимец ... не е в най-добрата си форма, определено. Но не мисля, че е правилно точно в този мач да бъде резерва. Защото формата и опитът са две различни неща, а ние ще имаме нужда точно от неговия опит срещу "шумните". Реално от централните ни защитници, само Евънс е в добра форма, Смолинг все още не на обичайното си ниво. Позоционирането и разчитането на играта - все качества, които Рио притежава и ще са ни много полезни. Не съм съвсем сигурна дали Смолинг и Евънс биха се справили като двойка централни защитници в този мач. Лошото е, че и партьорството на Рио и Евънс този сезон далеч не е толкова добро, колкото е било преди. А относно Гигс ... да разбирам ли, че според тези, които не искат той да е титуляр, то трябва да започнем едва ли не без изявени крила, т.е. разчитаме на центъра основно. Нещо ме плаши тази идея, но пък то и крила не останаха. :mood (20): Аз си мисля, че Йънг и Гигс ще започнат, а на по-късен етап може да се заложи на другия вариант или пък обратното. Все пак, винаги имаме план А и план Б. :mood (17): Оф, не знам. Много ми е интересно какво е измислил сър Алекс. И най-важното: дано планът сработи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Минимум... отначало ще са само няколко седмици

Това няма смисъл и да се коментира това е ФАКТ :mood (17):
Имам силното предчувствие че в неделя ще има яка изненада от САФ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано изненадите/ако ги има/са приятни,както и крайния резултат.Не знам дали ще ми издържат нервите в неделя.Успех на отбора и приятни преживявания на по-голямата червена част на Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен оптималното за тоя мач би било:

Де Хеа
Рафаел-Смолинг-Евънс-Евра
Карик-Флеч
Йънг Перси Рууни
Чичаро

Рио не е във форма, не бих искал да почва титуляр, също така и вариант с Уелбек отляво и Рууни зад Перси не ми харесва особено. При горната схема Рууни и Перси редовно могат да си сменят местата, защото и двамата са играли доста често и отляво на атаката, както и зад нападателя. Скоулси може да влезе за 30тина минутки второто, за да има достатъчно свежест да се противопостави на халфовете им в центъра.

Без Чичаро в стартовите....трябва да имаме един backup играч дето да влезне и да знам че е вероятно да вкара...в този мач РВП и Руни като титуляри ще стигат....по-скоро на неговото място да пусне халф да насити центъра...там ще е трудно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на: ДДХ Рафа-Смо-Рио-Евра Карик-Флеч-Скоулс Йънг-Перси-Рууни Очаквам САФ да пусне: ДДХ Рафа-Жони-Рио-Евра Дани-Карик-Скоулс-Йънг Рууни РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По цял ден мисля за тоя мач :D. Не знам първия 8ми декември ли чакам повече или мача:D. Иначе ми се въртят 2 схеми в главата. Де Хеа ( СИЛНО СЕ НАДЯВАМ) Рафа - Джони - Рио- Евра Скоулс- Флетч - Карик Йънг Руни Перси Де Хеа Рафа - Джони - Рио - Евра Флетч-Карик Йънг Руни Уелбек Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек се представи доста добре когато гостувахме за ФАкъп януари месец...очаквано се Сабалета (или Насташич) да е на левия бек...и там смятам че ще е по-добре за атаки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да бием, ако ще и Бебе да е бил титуляр!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена