Jump to content
Viper

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

Сънувах го ! Гарет Бари откри в четвъртата минута, Перси изравни в 12тата и Чичи вкара 2ри гол,но не помня кога беше :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид факта колко играчи имаме в лазарета и как САФ обича гостуванията да играе дефанзивно с наситена халфова линия, нищо чудно да започнем със Сколс и Гигс в центъра... И тогава няма да ви казвам какво ще стане

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
де Хеа на вратата, Рио на пейката, Карик и Андерсон в центъра, Рууни зад ван Перси! И все пак предвиждам 1:0 или 1:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе хора вие следите ли въобще отбора?!? Какъв Андерсон ви гони като той е контузен... ако искате в центъра да го пуснем с Клевърли, а?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В неделя ще си проличи на каде сме се запътили.Защото в Шампионската лига мисля,че няма да ни бъде но ще почакаме да видим кой,ще ни се падне и тогава ще му мислим.Бих се радвал и на победа с дузпа важното е да е победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе к'ви дефанзивни схеми,к'ви работи говорите?Едва ли ще разчитаме на по-прибрана игра с тая защита.Борба през целия мач,РВП и Рууни да имат ден,Йънг да прави по-малко грешки,а пък отзаде каквото Господ даде.Бием ли ги,съвсем ще им спадне самочувсвтието.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флеч ако може да издържи чисто физически, ще е безценен. Много точно по-горе се каза, че тоя мач ще е яко битка в центъра и онова животно Яя ще ни тероризира пак ако не му се даде отпор. Флеч в каквото и форма да е бил, винаги е бил уникален черноработник и ни е спечелвал не един и два мача, макар и друг да е бил "героят на деня". Иначе Йънг му е време да избухне, имаме нужда от крило. Рууни срещу тия винаги играе на макс, а Перси също е играч за големите мачове, тъй че очаквам и от тях много. Яко бой и това е, ако тръгнем да падаме, поне да счупим 4-5 крака :mood (17): Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЯЯ-та определено не е в оная форма дето беше края на миналия сезон, но си остава ебати проблема.Ако опазим грозното чудовище и им развалим играта в центъра,откъде впрочем предимно атакуват 4-5 човека, ще е много добре.Принципно шитнярите си насищат средната зона ,3мата халфове + нападателите им ,около 5 човека + 2мата крайни защитници, стават 7 човека.Ако упсеем да си организираме контрите бързо и правилно може да се окаже много ефективна стратегия.Абе Сър-а знае какво да направи,не са непобедими.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех как поне един от Клев, Андо, Кагава не бяха здрави. Таман застават пред Карик и Флеч с Рууни и Йънг по крилата зад РВП. Или поне едно крило да бе здраво. Ташак работа Ако Гигс не бе играл цял мач щях да заложа на Гигс, Флеч, Рууни,Карик Йънг зад РВП. Може и Джоунс да видим халф пред Карик и Флеч. Едно е сигурно САФ пак ще изненада.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако упсеем да си организираме контрите бързо и правилно може да се окаже много ефективна стратегия.Абе Сър-а знае какво да направи,не са непобедими.

Кви контри, ние гол от контраатака не сме вкарвали от както Роналдо се махна :mood (17):
Троен мач от всякъде, ега ги бием мършите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вкарвали сме, вкарвали сме.Време е пак да го напрвим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички говорите за победата или Хикса,обаче на мен ми се струва че този път няма да успем да се измъкнем нито с обрат нито с нещо :mood (17): :mood (35): но дано да греша!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам що имам няяяякакво много добро чувство , че ще бием и то с хубава игра :mood (36): ти предстаааааш ли си :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дреме ми,ако ще и с измислен фал да ги бием.Искам да ги унижим,та после да ходят да плачат и да търсят майка им.Слаби са в защита,ние също,въпроса е кой ще направим по-малко грешки в нея зона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААААААА НЕ само не Гигс титуляр! Това и на шега не искам да го чувам, особено срещу преките ни конкуренти за титлата във важните мачове...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Еванс - Евра

Джоунс

Флетчър - Карик

Рууни

Ван Перси - Уелбек

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Чичарито златна резерва, нали? Влиза второто и им забучва два за обрат. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Еванс - Евра

Джоунс

Флетчър - Карик

Рууни

Ван Перси - Уелбек

Много ме съмнява точно в този мач Уелбек да почне титуляр... Освен ако сър-а не иска да играе с човек по-малко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена