Jump to content
Viper

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

Тея Шитни просто трябва да ги отвеем. В последно време май ги намразвам повече от скаузърите. Аз викам едно 6-5 за нас от 0-4 първото за тях :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно и аз бих ги намразил повече от скаузърпул, ама ония имат Суарез, което им носи още 30300303003030303 хейт точки и държат 1-вото място мошно. :mood (36): Да умират в течен огън, измислен шампион, измислен треньор, измислен отбор! Време е да ги напердашим...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение, най-интересния мач може би в ПЛ последните 2-3 години.Х би бил добър резултат, трудно ще е да победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден и тежък мач ни очаква. Каквото и да си говорим имат цял куп играчи, които за норматив могат да им донесат победата. Тайничко се надявам да ги бием, но и на Х ще съм доволен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е официално най-противния отбор- от собственик през треньор до играчите. Все противняци. И тоя сезон им е поспаднала формата и вече не са толкова блестящи, като миналата година. Имаме силите да ги бием, само се изисква концентрация в защита. Пожелавам си победа за коледен подарък!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е доста въпросителни. Зависи как ще подходи Сър Алекс към този двуой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тва е мача , който чакам (а и предполагам не само аз) най-много от началото на сезона. Мачът с главно М. Ник'ви Х-ове , още по-малко пък загуби .. колкото и да има истина в разни клишета като "т'ва е ВЛ" , "има още много време до края на сезона" .. 6 точки преднина отсега ще са огромно предимство , особено ако ги запазим (или дай Боже увеличим дори) след идващия сгъстен цикъл около празнитие. Излизаме , играем си играта в атака , редуцираме грешките в защита и ги бием на мазния им стадион!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Тоя център не знам.. там ще ни смачкат, да се надяваме атаката да върви и да вкараме повече голове..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм супер оптимист, но не съм и толкова голям песимист за това дерби. От една страна не сме във форма и имаме много контузени, при това все важни играчи, но от друга и Шити играят слабо тоя сезон. Мача ще е биткаджийски и който покаже повече желание и хъс, ще го вземе. Дано това да сме ние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон също.. Клевърли след днешния мач и той може да не е на линия, направо супер...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз очаквам биткаджийски мач,в който по-настоятелния отбор да победи,а не изключвам и хикса,който всъщност устройва и двата отбора към момента. Това е дерби,и традиционно,и като моментно класиране,така че такива неща като форма и състав (контузени,у-а) не мисля,че ше са от решаващо значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С Тоя център не знам.. там ще ни смачкат, да се надяваме атаката да върви и да вкараме повече голове..

Дам много си прав и все си мисля че Андо трябва да започне в центъра с Рууни примерно ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андо ? Дано и здрави крила да имаме.Валенсия и Нани ,че с тоя ромб на нищо не прилича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андо ? Дано и здрави крила да имаме.Валенсия и Нани ,че с тоя ромб на нищо не прилича.

Да бе Андо !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно е сигурно : Ще има пиене, псувни, емоции и адреналин на макс пък квото стане! Е, надявам се естествено да бием. Успех на момчета и нека покажем кой е по-добрия в МАНЧЕСТЪР! :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия искам да ги разгромиме доста ще е трудно + контузените ама все пак. Най-важното е да не допускаме голове на поразия другото Перси и Руни ще го свършват :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хикса ще е повече от добър резултат за нас. Като се има предвид и в какво състояние е отбора. При толкова контузени ключови играчи направо не знам в какъв състав да излизаме срещу тези продажници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена