Jump to content
Viper

Manchester United - West Ham United

Препоръчани публикации

Ако играем така както днеска, тия ще ни боднат поне 2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От това което гледам май няма да ни е никак лесно с тези.Нищо чудно да ни бият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тази слаба игра в отбрана ще ни е доста трудно. И този съперник този сезон е дост корав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андерсон и Клевърли в средата!

Задължително и е крайно време да започнем още от началото як натиск и да не отпускаме за да няма пак вече традиционните изцепки. Нани дано вече да е готов за тогава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е да вземем 3-те точки.Нямаме право на грешки в подобни мачове ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали ще ги бием, ама ако Ернандес е на терена поне 1 гол ще им вкараме ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко е ясно... Правим опит да счупим тъпомера през първото полувреме, Уест Хам ни повеждат в началото на второто, веднага след гола се събуждаме, започваме да натискаме, а Чуковете се прибират в глуха защита, пада изравнителен гол и всичко свършва с гол на Ернандес, който е влязъл като резерва. И така историята се повтаря докато в края на сезона се окаже, че сме станали шампиони. :mood (33): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Yellow card for Scholes, he'll be banned next match (NW) - това не знам дали е за добро или лошо, по-скоро първото. Андерсон и Клевърли в средата! Нани дано е готов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Призовавам никой да не говори за лесни победи и разгромни разултати! Ще съм най-щастливия човек на земята и на 1-0 за нас. Амин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебал съм му майката и живот...3 точки, останалото вече ме е страх да го коментирам :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са корави дървари, ще видим яко зор ако не подходим много сериозно. Все пак си мисля, че ще си вземем предвидените 3 точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всичко е ясно...

Правим опит да счупим тъпомера през първото полувреме, Уест Хам ни повеждат в началото на второто, веднага след гола се събуждаме, започваме да натискаме, а Чуковете се прибират в глуха защита, пада изравнителен гол и всичко свършва с гол на Ернандес, който е влязъл като резерва.

И така историята се повтаря докато в края на сезона се окаже, че сме станали шампиони. :mood (33):

:mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебал съм му майката и живот...3 точки, останалото вече ме е страх да го коментирам :@

Подкрепям напълно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги клецаме стабилно тия.Нямаме право на никакви грешки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жоро вика, че я пазим за Сити :mood (17):

ти що издаваш какво сме си говорили .. хората ще ме помислят за луд :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уест Хям са подобен на Стоук Сити отбор, което хич не е добра новина за нас не за друго, а просто защото ако им позволим да ни отбележат първи гол на 99% сме пътници... притесняваме тендецията, че дори на ОТ играем безлично и проспиваме 2/3-ти от мача... Чакам с нетърпение момента, в който защитата ни ще изглежда по следния начин Рафаел - Смолинг - Джоунс - Бютнер... А вече, когато Вида се върне нещата ще заспят... С такав род защитна 4-ка не мисля, че ще допускаме голове всеки мач... За халфовата линия е ясно Клев и Андо да поемат центъра, а Нани да хваща последния влак и да печели отново доверието на САФ, да заема титулярното си място и да подписва новия договор... С подобен център мисля, РВП и Руни няма да имат проблем да нижат гол след гол всеки мач... Еххх размечтах се и като се сетя как в сряда пак ще играем хеднипак срещу "чуковете" и отново ме обзема едно странно чувство... Редактирано на от IHristov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия има травма на бедрото, частта към гърба ( получена срещу Норич) и затова не е играл вчера, и за сряда е аут. Фърги го е казал след мача. Направо пак ще сме жива мъка по крилата. Дано поне Нани мистериозно се оправи, ма не вярвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа Рафаел - Рио - Евънс - Евра Андерсон - Флетчър - Клевърли Рууни РВП - Чичовото Ако излезем така ще се пръъсна.. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена