Jump to content
Viper

Sporting Braga - Manchester United

Препоръчани публикации

Не вярвам Старчето да пусне чак толкова резервен състав... Линдегаард, Бютнер, Смолинг, Флетчър, Нани, Андерсон и Уелбек, че защо не и Пауъл могат спойконо да си цъкат титуляри... И останалите места ще ги запълнят някои от титулярите... Сериозен подход отново очаквам и победа, която да ни класира на 1/8. Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам Андо, Нани, Уелбек, Чича и Рууни да ни е нападанието. Карик. Може изненадващо Смолинг да играе на мястото на Рафа. Бютнер едва ли предвид слабия му мач срещу Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво мислите Вие, но за мен Рафаел ни е един от ключовите ни играчи за момента.. Нямаме друг избор (освен може би Валенсия, който обаче е нужен в предни позиции) - Джоунс, Смолинг - контузени, а по принцип Рафа е единствения ни чист десен бек. Та, идеята със Смолинг и да се даде почивка на Рафа е добра, но пък англичанинът тъкмо се връща от контузия.. А и в центъра на отбраната не сме цъфнали, та и вързали.. бе лоша работа в защита

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам студиото по MUTV сега и казаха, че Смо е вероятно да се появи като резерва по време на мача. А иначе Рафата днеска задължително трябва да получи почивка! Даже ми се струва, че може Флеч да е десен бек, а в центъра да са Андо и Клев. От ляво ще е хубаво да видим Сашето и евентуално Пауъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо като отворя линка ми се включва антивирусната?

аз нямам никакви проблеми с него! :)
мисля,че ми се включвало предупреждение,но го игнорнах...не съм сигурен дали беше с тоя сайт..както и да е,аз нямам проблем досега,гледам си го HD и не насича...Проблемът е,че напоследък е с предимно руски коментар ;( Редактирано на от united75

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Времето преди мач просто не минава...

Особено,ако си сложил 30 кинта на Юнайтед. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз очаквам Фърги да пусне поне 4-ма (може би 5-ма) от по-рядко получаващите шанс за изява, но съм сигурен, че ще излезем със сравнително опитен състав. Направили сме си изводите от миналия сезон, така че през този няма да подценяваме мачове и съперници. Аз още преди 2 седмици пробвах voyo-то и понеже останах доволен, ги спонсорирах с 8 лева. Днес ще си гледам Юнайтед, коментатор най-вероятно ще е Ники, който е наше момче и въобще всичко 6. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва за сопкаст, по възможност да е HD...

А дюнер без лук и чесън, с повече месо не щеш ли Публикувано изображениеПубликувано изображение

Да е на Сопкаст линка и с английски коментар - безценно. HD-то ще го преживея, впрочем цял живот съм бил без НD и не съм Омрел Публикувано изображение

Мерси за другите линкове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI
Braga - De Gea
Valencia, Smalling, Evans, Evra;
Nani, Anderson, Giggs;
Hernandez, Rooney, Welbeck

#MUFC subs: Rafael, Lindegard, Ferdinand, Carrick, Young, Van Persie, Cleverley

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дооостааа офанзивен състав. Тонката можеше да не го мъчат на бека ама както и да е... Би трябвало да бием...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена