Jump to content
Viper

Sporting Braga - Manchester United

Препоръчани публикации

Аз не съм го пробвал още. Ще видим във ВТ дали ще се гледа навън някъде. Ако не ще се регна да го видя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

xaxa щом сте казали....

Безплатен пробен период
За да тествате безплатно услугата за 7 дни е нужно да въведете данните на валидна дебитна или кредитна карта. След изтичане на тестовия период, ще бъдете таксувани автоматично 8 лева на месец. Можете да прекратите абонамента си по всяко време онлайн, преди да е изтекъл безплатния период и няма да Ви таксуваме.

Е не четете ли! Момчето ви го е изкарало да видите. Няма как да без платиш. Тия се правят на хитри ама ще имат да вземат ! coolsport.tv ще изкара 100 про я скайспорт, я itv.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да им плащам на тия ... ще се намери стриим в нета и ще го гледаме с английски коментар :) А относно мача ще е интересно ако Съра пусне ромба пак ама с младоците , нещо от сорта : В защита: Рафа Кийн Уутън Бютнер Дефанзивен халф: Скоулс Офанзивен халф : Ник Пауел Вляво и вдясно :Гигс и Андерсон Атака :Чича и Уелбек

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама вие сериозно ли? Как си представяте да направят така, че регистрацията да е свободна? Така, кой изобщо ще плаща? Всеки ще прави по 125412736123 регистрации и дефакто онези няма да видят пукната стотинка. Всичко си е замислено - едноседмичен пробен период, само че регистрацията става с помощта на карта. Ясно е, че не може да има 125412736123 кредитни или дебитни карти. Иначе не разбирам защо си играят да го правят, както и диемаджиите с това Новаплей. При положение, че всеки може да намира що-годе добър стрийм, а да не говорим и дори по - добър свободно, то кой луд би тръгнал да плаща за тази услуга?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За всичко си има хора.Това че ти и аз не бихме платили 8лв. или там колкото е,не значи че други няма да го направят.А и каквото да си говорим,пред телевизора е най-удобно да гледаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

the final travelling 20-man squad: De Gea, Lindegaard; Rafael, Evans, Ferdinand, Büttner, Smalling, Evra; Cleverley, Giggs, Anderson, Nani, Valencia, Carrick, Young, Powell; Rooney, Welbeck, Chicharito, van Persie.

Само Скоулс липсва. Вече 4-ти мач няма да играе. Доста странно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никак не е странно, редко е вече да се научим да играем без него. Кофти е като го няма, но той така или иначе вече е легенда. Клев и Андо да събират минути и самочуствие за да има кой да го замести подобаващо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Редно е утре рождениците да почерпят кой с каквото може. По-старичкият може някое симпатично центриране да направи за асистенция или да се пробва и гол да вкара. :D Редактирано на от Lanna_man.utd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е ли днеска мача бе мама му стара... тамън се бех приготвил и ***.Нищо, Реал-Дортмунд ме чака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Крайния резултат не ме интересува,само контузени да няма !

коментара.

1т. в оставащите 3 мача почти сигурно ни класира,няма кво да го мислите толкова тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз предлагам днес да вземем трите точки, а в останалите 2 мача да играем изцяло с резерви за трупане на опит и самочувствие :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой намери нещо добро за сопкаст да сподели.Нещо като bloodzed и с английски коментар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам, че въпроса не е по темата, но някой знае ли какво стана с онова момче Анхело Енрикез? Иначе довечера очаквам победа с 2:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играе за юношите. При тази конкуренция в нападение няма как да играе. При Ник нещата стоят по-друг начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен Майкъл Кийн заслужава титулярно място в отбраната ни. За момента по ми харесва от Уутън. Друг е въпросът дали Фърги ще си позволи да подцени до такава степен мача, че да извади Рио или Евънс от състава. Добра възможност за Нани, Андерсон, Флеч, Уелбек, Чича.

Смятам, че не трябва да драматизираме в този мач, не мисля, че може да се получи въртележка като миналата година. Разбира се, че трябва да играем добре и по възможност да победим, с какъвто и състав да излезем.

Абе аз предлагам да си бием тука със сериозен отбор и със сериозен резултат, а после к*р за другите 2 мача, да излиза отборът на Академията, през оная работа ми е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кийн вече е под наем за поне 1 месец в Лестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе аз предлагам да си бием тука със сериозен отбор и със сериозен резултат, а после к*р за другите 2 мача, да излиза отборът на Академията, през оная работа ми е.

Обратно, нека не спечелим тука, че да играят всички в Турция ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обратно, нека не спечелим тука, че да играят всички в Турция ;)

Егоист

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В този сайт има линкове към мачове,повечето са HD...преди доста често имаше стриймове от Sky sports HD ;)

http://livefootball.ws/

Защо като отворя линка ми се включва антивирусната?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена