Jump to content
Viper

Sporting Braga - Manchester United

Препоръчани публикации

И Х ни устройва, вече сме се класирали общо взето.Резервите и почивка за титулярите.Бебе в игра, време е според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам по-голяма част от резервитеда вземат участите. И равен ни устройва. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука Ник е задължителен.Момчето има огромен потенциал,който до известна степен показа срещу Челси,но му трябват минути..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон и Нани титуляри. Йънг извън групата, амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майкъл Кийн, Линегоор, Бютнер, Пауъл, Уелбек, Чичаро, Нани и Скоулс поне за 30тина минутки очаквам в тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги тия.Писна ми разни отбори като Брага да си правят реклама на наш гръб.Бой и тва е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде стига бе, докато не си осигурим класиране на 100%, никакви отслабени състави. Излизаме с най - доброто, вземаме 3 точки и после дишаме спокойно срещу Галатасарай и Клуж. Тогава е момента да даваме почивка, а не сега да ни треснат и после да се налага да печелим задължително. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В нета ще се търси мачо... :mood (35):

Така е. Нашият мач ще се излъчва по Ринг бг, само че в 23:40 ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лесна победа с резервите...щом за малко не биха Челси, тия ще ги отнесат :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ви са дават пари за Войо.. Писна ми с тва войо и нова плей. Само гледат да взимат парите на хората, в времена на криза. :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брага уж играят по-зле домакини и това е добре за нас. Аз искам един стабилен състав, за да си осигурим победата на 100% и с нея класирането и след това можем да залагаме на по-неопитен състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И Х ни устройва, вече сме се класирали общо взето.Резервите и почивка за титулярите.Бебе в игра, време е според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен мача може да го вземим или да направим един Х там :) Брага имаха невероятна гостуваща форма,но като домакини не са толкова силни поне така разбрах от студиото миналия мач.Мисля че трябва да се даде почивка на РВП и да пуснем Ернандес и Нани,пожелавам успех на португалеца дано се отприщи и да си върне формата :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не трябва да се подценява и този мач.Прекалено много срещи прецакаха Юнайтед, като си мислеха, че лесно ще минат през съперника.Ако искат да се класират безпроблемно напред, то трябва да вземат мача с Брага.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При Х не смятам, че ще имаме проблеми, дори загубата няма да е фатална. Линдегард; Рафаел,Уутън,Евънс,Бютнер; Нани,Скоулс,Андерсон,Гигс; Уелбек,Чичарито и сме окей.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Майкъл Кийн заслужава титулярно място в отбраната ни. За момента по ми харесва от Уутън. Друг е въпросът дали Фърги ще си позволи да подцени до такава степен мача, че да извади Рио или Евънс от състава. Добра възможност за Нани, Андерсон, Флеч, Уелбек, Чича. Смятам, че не трябва да драматизираме в този мач, не мисля, че може да се получи въртележка като миналата година. Разбира се, че трябва да играем добре и по възможност да победим, с какъвто и състав да излезем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че ако се регистрираш сега във voyo можем да го тестваме като 7 дни са безплатни, а от там нататък който иска може да си заплати. Така, че можем да гледаме мача във voyo БЕЗПЛАТНО.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако се регистрираш сега във voyo можем да го тестваме като 7 дни са безплатни, а от там нататък който иска може да си заплати. Така, че можем да гледаме мача във voyo БЕЗПЛАТНО.

Точно това щях да пиша и аз.Иначе конкретно за мача-ми аз не очаиквам чак толкова лесен мач(въпреки че са Брага),щото съм сигурен,че след провала им на ОТ ще ни скочат още повече,пък и това може би ще е един от последните им шансове да станат поне 2-ри в групата.Дано САФ не реши да подцени съперника

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
xaxa щом сте казали.... Безплатен пробен период За да тествате безплатно услугата за 7 дни е нужно да въведете данните на валидна дебитна или кредитна карта. След изтичане на тестовия период, ще бъдете таксувани автоматично 8 лева на месец. Можете да прекратите абонамента си по всяко време онлайн, преди да е изтекъл безплатния период и няма да Ви таксуваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано бием,много хора са сложили пари на тоя мач. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

xaxa щом сте казали....

Безплатен пробен период
За да тествате безплатно услугата за 7 дни е нужно да въведете данните на валидна дебитна или кредитна карта. След изтичане на тестовия период, ще бъдете таксувани автоматично 8 лева на месец. Можете да прекратите абонамента си по всяко време онлайн, преди да е изтекъл безплатния период и няма да Ви таксуваме.

И аз го пробвах - К*Р за voyo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе не знам , т'ва войо ... 2 пъти съм пробвал да им се регна във сайта , уж регистрация успешна , ама после все не ми пращат имейл да я активирам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена