Jump to content
Viper

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Новини от пресконференцията: Няма нови контузии. Крис Смолинг вече тренира с първия отбор, но все още не е готов за игра. Сър Алекс е останал много доволен от представянето на Андерсон в сряда, а също така и от формата на Чичарито.

Смолинг все тренира, тренира, а кога ще играе най-после.... Джоунс също ни трябва, ама явно пак ще си чакаме само. :mood (17):

САФ е доволен от Андерсон и Ернандес, ама да им даде да играят. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито 100% ще получи шанс за изява, пък било то и като резерва. За Андерсон не съм сигурен. Все си мисля, че Фъргюсън ще заложи на опита на Скоулс/Карик и енергията на Клевърли. Смятам, че съставът ще е подобен (може би дори същият) от мача с Челси. Очаквам много голове и в двете врати. Тоя Майк Дийн ме притеснява. Изключително неприятен съдия, дава много картони и ни е рязал не един и два пъти. Предпочитах Уеб, който е много по-респектиращ (за футболистите) и качествен съдия. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано все пак да не опрем до рефера,макар че един червен картон няма да откажа. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Фъргюсън ще заложи на опита на Скоулс/Карик и енергията на Клевърли.

И 3-мата (или поне така се надявам), което ще означава пейка за Йънг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никога не съм бил против Арсенал може би защото имам авер който им е фен и винаги сме се съюзявали срещу други мои приятели фенове на чукотка и луузърите,даже стилът им на игра винаги ми е допадал.Венгер и тази година въпреки всичко изгради боеспособен тим с обичаен привлекателен обклик,този обрат със сигурност ще им изстреля самочувствието доста нагоре и се надявам тва да не проработи точно сега.Ние сме в подем и очаквам отново атомното нападение да покрие линията над 2.5 гола и нови 3 точки :mood (17): състава го виждам така: Де Хеа,Рафаел,Рио,Евънс,Евра,Валенсия,Андерсон,Карик,Йънг,Рууни,Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Перси да им шибне хеттрик на тия бездарници! Сега малко по-реално погледнато, както някой каза по-назад те са с най-добрата защита, но и трудно вкарват. Обезвреждаме Касорла и ще ни е по-спокойно. Дай Боже и някой от Косчелни или Сантос да играе. Четох интервю с Венгер онзи ден и той каза, че вероятно ще разчита на същия състав от предната седмица с 1-2 промени. Доста е приповдигнатото настроението и при тях и при нас. Рафаел ми е интересно дали ще играе след като изигра 2 поредни пълни мача, 2-ят от които даже и 30 минути продължения. Иначе защитата е ясна. Ван Перси и Рууни, Скоулс е време да се върне в състава, Валенсия и Йънг по крилата. Грахчето от пейката ще влиза през второто, ако нещо и Клевърли. Стига ми да ги бием просто за да вземем 3 точки и дай Боже Ван Перси да ги накаже. Всичко друго ще е просто бонус кеф. Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Робин да не шибне някой автогол, че тогава гледай смях :mood (17): . Професионалист, професионалист, колко да е професионалист. Все пак играе срещу бившия си клуб, не очаквам да направи мача на сезона. Малко или много напрежението ще си каже думата. А пък ако вкара(а дано) и след това се развряка като ненормален, това само говори лошо за него и без никакви скрупули бих му се изхрачил в лицето. Каква е гаранцията, че след някоя друга годинка няма да се развряка и срещу нас. На курветини като грозника Тевез, евала не трябва да им се прави. Според мен мача ще е на контра и яко на кръв, стига да се отпуши някой от рано и нещата пак отиват на хандбален резултат. Нани ако не вземе участие в този мач, лично според мен е пътник. Дъртия е търпелив, но злопаметен. Излизаме с най- доброто и си взимаме точките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен РВП няма да направи силен мач, но ми се иска да вкара ей така просто един гол, за да видим какъв смисъл придава на думата уважение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам Перси да се зарадва ако вкара. Изглежда сериозен човек, а и е вече на възраст. Не е някой младок на 20-23 дето кара само на адреналин. А и той няма причина да се радва и по тоя начин да наказва Арсенал. Не са го изгонили, нито са му правили мръсно за тея 8 год. Ще видим де. Аз лично очаквам Рууни да направи добър мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Венгер си имат уважение и както той предупреди феновете им да внимават с думите по негов адрес,съм сигурен и че няма да се радва на гол

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен можем да победим само и единствено ако нашият обтор си повярва, че са по-силни (каквито са в действителност) и излезнат пълни с хъс и злоба и не спрат да се раздават до последната минута, както го направива в последния им мач през седмицата

:mood (17):

Вероятно сбърках темата,но просто не се сдържах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги когато сме много нахъсани, че ще разбием някого не става точно така..искам просто победа не ме интересува как, стига с тея абонати, разгроми и т.н...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам Перси да се зарадва ако вкара. Изглежда сериозен човек, а и е вече на възраст. Не е някой младок на 20-23 дето кара само на адреналин.

А и той няма причина да се радва и по тоя начин да наказва Арсенал. Не са го изгонили, нито са му правили мръсно за тея 8 год.

Ще видим де.

Аз лично очаквам Рууни да направи добър мач.

Абсолютно утопично ми е на мене да направи няква изгъзица ако им вкара. Тва не е нито аржентинската маймуна, нито Адебайор, който се изсра на феновете на Арсенал. Само един не-цивилизован, считащ себе си за човек може да го направи тва. Робин не е от тях.
И въпреки, че от трибуните ще му сипват с черпаците цял мач, едва ли ще направи някоя глупост.

Дано им вкара де, дано ги бием както миналите няколко сезона. Дъртия знае как, кое и кво на тоя стадион, понабихме ги там в последните години и то доста пъти. Мосюто както винаги разполага с доста половинчати играчи, но има и някои добри. Ако защитата ни е на някакво поне малко над средното ниво, мачът е 100% наш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък Сър-а ще си направи експеримент. Чичарито отпред, РВП на пейката. Напълно възможно. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе не знам кво ще стане,ама тука попаднах на една статистика,че в последните си 10 мача имаме 9 победи,и само веднъж сме паднали от Венгербахчетата.Надявам се утре победната серия да продължи,пък ако ще и с дузпа в 7-та минута от 3-минутното продължение. Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на мен ми се иска да спечелим дерби без съдията, особенно че съперника не е кой знае колко силен. че след л'пуул и челси взеха да ни зимат на подбив. прогноза 3 на 1. Иначе редовно удобен съперник, както и Тотнъм беше...to be continued. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен пък Сър-а ще си направи експеримент.

Чичарито отпред, РВП на пейката.

Напълно възможно. :)

ю мад бро ? РВП ще е титуляр 93398434388 процента и точно щото стария е лисица и знае колко амбицирани ще са защитниците на ония да го опазят и ще има пространства за другите ни нападатели..

даже не е икзключено да видим Чичарито и РВП за сметка на Рууни по скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на мен ми се иска да спечелим дерби без съдията, особенно че съперника не е кой знае колко силен.
че след л'пуул и челси взеха да ни зимат на подбив.
прогноза 3 на 1.
Иначе редовно удобен съперник, както и Тотнъм беше...to be continued.

ти сериозно ли? мен ми е адски кеф как тия не им се верва от яд..

сменяй отбора като не ти харесва,че играем "със съдията".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано: 02 ноември 2012 - 18:24
С оглед формата на 2-та отбора, + постоянните подпирания на реферите и слабостта на Арсенал при завършващите фази...май шансовете за точка/3 са минимални :)
Надявам се Венгер,да не пусне това дърво Рамзи.
Иначе за състава на манафите очаквам нещо подобно :)

----------------Де хеа---------------

----Рафаел------Еванс-------Рио-------Мангала с номер 3--------

-----Симуланта с номер 7------ Клевърли----Шрек-----Йънг----

------------Робин ван предателя-------Уелбек--------

----------------------Майк Дийн-----------------

:D Май не е за тази тема , но ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да го получат а*ално днес!

3 точки днес ще са нещо страхотно! Как ще са постигнати, няма особено значение.

Публикувано изображение

За ВИАС-ките приятели и Митака ! xaxa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче Венгер призна, че Перси е отказал на Сити и е избрал Юнайтед, "а защо, питаите него" :mood (17): Ах, как искам да им сипе днес,...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена