Jump to content
Viper

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Тия са с абонаментна карта :D Цепим ги и това е .. Ще се радвам РВП да вкара :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идва любимия ми мач срещу абонатите ни.Нямам търпени да видя по какъв начин ще ги бием този път ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...и Евертън бяха slow-starters, ние па нямахме победа на моста...

И все пак, не може точно тия с РВП в нашия състав да не ги бием. Това ще е най-красивата ирония, ЕВАР!Публикувано изображение Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо всички толкова много сте нарочили Нани :( всички знаем че когато е във форма няма спирачки,сега просто заради този контракт който не иска да подписва формата му е спаднала. А и когато го гледах снощи срещу Челси ми се стори че той винаги се опитва да прави нещата твърде сложни трябва да си опрости играта неможе винаги да правиш по 200 финта на един мач.И само си спомнете какво е направил Нани за нас през изминалите сезони,просто имаите тарпение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам някакво странно предчуствие,че точно в този мач РВП няма да играе на върха на възможностите си,защото излиза срещу бившия си клуб в който е прекарал много време.Дано ме опровергае и се докаже,като професионалист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм на мнение, че Ван Перси ще си играе на ниво. Той е изключителен професионалист. Щом не му беше проблем да премине в Юнайтед от Арсенал, то не би следвало да му е проблем и да играе срещу Арсенал. Да им шибне там 2,3 гола, за да се комплексират още повече и друго не искам. Иначе Сантос ще е в ляво, така че е много важно Валенсия да има ден. Може би там ще е мястото, от където можем да вземем мача. A и да не се надяват много на Вермаелен, че им е капиан. И туко-виж лятото се събрал с Ван Перси. :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важен мач, в който сме фаворити, но трябва да го покажем и на терена. Арсенал са трагични напоследък, но могат да ни изненадат и в подобни дербита формата не винаги е от значение. Надявам се, че Перси ще се представи на ниво и ще им вкара поне веднъж. Дано ни потръгне играта и видим повече голове. :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам да ги сгазиме, да ги пометеме с 6 гола, ван Перси да не вкара и после да чета как феновете им се кефят "хехе, ама Перси не вкара". Щото такива неща ги топлят моралните шампиони на Англия за последните 15 години - красивия футбол, честната игра, далновидната трансферна политика. Ван Перси ако ще да вкарва, хеттрик на Де Хеа, гол от засада на Чичарито, червен картон за Подолски и два автогола на Вермаелен, ей така - да боли. Редактирано на от F.Totti

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много сте си повярвали нещо.Някакви гръмки изказвания от сорта ще ги убием,размажем Арсенал , според мен не са много адекватни.Мачът ще е доста труден и с тази защита като нищо да ни причинят доста неприятности.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То пък тяхната атака е направо цъфнала и вързала.Направо да откършиш от нея. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Квото и да си говорим са с най-добрата защита в лигата със само 6 гола. Но пък и трудно вкарват. Ние сме пък ан другата крайност - Най-добрата атака, но пък ни вкарват нон-стоп. Не се надъхвайте толкова. Мача ще е доста далеч от онова 8:2. Едно 2:1, 3:2 ми се вижда най-вероятно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна не съм бил толкова оптимистично настроен за дерби мач, както за този в събота, но да видим. Едно е това, което очаквам, съвсем друго може да бъде това, което може да се случи. Нека не се изхвърляме излишно, просто да подкрепим Фърги и момчетата и дано ни зарадват. Около стартовия състав няма кой знае какви въпросителни, може би се чудя дали Скоулс ще намери място сред титулярите. Ашлито също според мен се представи добре срещу Челси. Само отзад наш'те хора да не потопят кораба. Неутрализираме ли Касорла, до голяма степен сме спряли силната част от играта им, за кратко време те станаха прекалено зависими от играта му, така че дано успеем да му противодействаме успешно. При тях Жервиньо е контузен, което е отлично за тях и лошо за нас. Най-малко хеттрик на Перси, или победен гол в 93-тата минута. Тогава да ги видя как отново го проклинат, а той пори ли, пори ли... Това, че нямало да се раздаде срещу бившия си клуб е малко лишено от смисъл. Едно е да не се зарадва, друго е да пропуска едва ли не нарочно голови ситауции. По-сериозно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Mike Dean has been appointed as the referee for Arsenal v Manu ! Dean has awarded the most number of penalties for Man united in their history . Even 1 more than howard webb................

Абе тия се побъркаха :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофтито е, че накрая съдиите ще почнат нас да ни режат точно за да опровергаят тея спекулации и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчите на Арсенал си хвърлят фланелките преди мача да е свършил. Феновете им си тръгват в 37-мата минута. Тея заслужават НАЙ-МАЛКО една 3-ка в събота. Скоулс задължителен в центъра! Очаквам 2 гола от Руни :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новини от пресконференцията: Няма нови контузии. Крис Смолинг вече тренира с първия отбор, но все още не е готов за игра. Сър Алекс е останал много доволен от представянето на Андерсон в сряда, а също така и от формата на Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оспорван мач като победния ни гол ще го вкара Робин и ще ги съсипе Аресенал .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Досега пих кафе с един приятел, фен на Арсенал. Не се спре да ми обяснява как това срещу Рединг било най-великия мач в историята, ебати обрата, щяло да се говори с години бла бла. Тряа ги свалим на земята малко. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Досега пих кафе с един приятел, фен на Арсенал. Не се спре да ми обяснява как това срещу Рединг било най-великия мач в историята, ебати обрата, щяло да се говори с години бла бла.

Тряа ги свалим на земята малко. :D

Се си мисля че обрата който им спретна Нюкасъл ще се помни повечко :mood (15):

Те да проспят пак първото полувреме пък да видим къв обрат ще направят. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена