Jump to content
Viper

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

На тия защитата им е горе долу като нашата :D Доста голове но повечето ще са за нас :glory (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един гол повече от тях, но вкаран от Ван Перси. Това си пожелавам!!!!

Амин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоулс,Том,Рууни,Валенсия,Перси... не знам защо, но ми се струва, че мача ще е лесен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия Андо Карик Нани Руни РВП... Искам да видя Андо...днес беше повече от страхотен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани след продукцията днеска не искам въобще да стъпва на терена. Очаквам победа над тия.. Ван Перси може и петица да им набие с тая неадекватна защита. Дано!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако Перси им го турне в събота.. не знам просто какво ще ме спаси от полудяване, а и феновете на Аналчетата :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без Нани моля.Освен гола преди малко,всичко друго,което се опита да направи беше трагично.Вижда се че няма хъса за игра от предишните сезони. Предната година на Олд-а,Йънг направи много силен мач и вкара красив гол,така че за мен той би бил по-логичния вариант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг, Валенсия, РВП, Рууни съм сигурен, че ще са титуляри. Скоулс почива доста време, но все пак си мисля, че Клевърли и Карик ще започнат мача. Защитата е ясна :) Хеттрик на Перси и тоя път 8-0!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Нани моля.Освен гола преди малко,всичко друго,което се опита да направи беше трагично.Вижда се че няма хъса за игра от предишните сезони.

Предната година на Олд-а,Йънг направи много силен мач и вкара красив гол,така че за мен той би бил по-логичния вариант.

Надали има някой, който да иска Нани далеч от ОТ повече от мен... (може би Краси) Но си мисля, че би свършил много добра работа в събота.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Хеа

Рафаел* - Фърдинанд - Еванс - Евра

Карик - Скоулс

Валенсия - Рууни - Йънг

Ван Перси

* - под въпрос

Излизаме и ги убиваме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И без поводи да се оправдават със съдията. АМИН!
Пък, ако и Боби коментира ... душевен оргазъм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важна е победа и ако може с гол на Ван Перси в добавеното време, за да ги заболи повече. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи, тия ги мразя до безбожие. Искам пак да ги обрулиме жестоко и да се гавря с познатите ми, фенове на А-нал, от които всички са супер дразнещи халипари :mood (17): 10-0, МИНИМУМ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
победа с гол на РВП в добавеното време...ако може от измислена дузпа,засада или игра с ръка..(не се бъзикам) насрания Арсен и четенето на форума на Арсенал след този момент ще са вълшебни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За тоя мач си пожелавам само един от Кошчелни/Сантос да играе за Арсенал. Това е достатъчно да сме сигурни, че ще вкараме повече от тях. Много ми е интересно как ще реагира РВП след гола. Такъва кеф ще ми е ако се зарадва неистово, но най-вероятно ще сдържи емоциите си. Яко бой над тия, че и вчера един колега ми обясняваше за "най-великият" обрат във футбола, който бил гледал/ма1а с Рединг/ и аз си разлях кафето от смях :angry: Официално съм признал феновете им са най-голямата секта. Дори с лузърите е възможно да водиш нормален спор понякога. 15-2 баси, никва милост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За тоя мач си пожелавам само един от Кошчелни/Сантос да играе за Арсенал. Това е достатъчно да сме сигурни, че ще вкараме повече от тях.

Много ми е интересно как ще реагира РВП след гола. Такъва кеф ще ми е ако се зарадва неистово, но най-вероятно ще сдържи емоциите си.

Яко бой над тия, че и вчера един колега ми обясняваше за "най-великият" обрат във футбола, който бил гледал/ма1а с Рединг/ и аз си разлях кафето от смях :angry: Официално съм признал феновете им са най-голямата секта. Дори с лузърите е възможно да водиш нормален спор понякога.

15-2 баси, никва милост.

6 точки за тоя пост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мечтая си за хеттрик на Робин , ама да видим ... да не говорим само как ще ги бием , защото винаги когато всички са сигурни , че ще бием и ще си вземем лесно мача .. става обратното (мача с Тотнъм примерно) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако вкара Робин почти съм сигурен, че най-голямата радост, която ще видим ще е просто една усмивка. Той е професионалист, огромен! Помня как след като вкара на Светците за 3-2, как беше готов да целуне емблемата, така че... Както и да е, де :) Надявам се на победа, както казах и снощи и съм почти сигурен, че ще я постигнем. П.С. Ако Косчиелни (или както се пише там) пак си вкара автогол, не знам! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена