Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Прогноза за мача: 3 от засада и 5 на Бебе,пък те да ни вкарат колкот могат :mood (36):

Бебе таман загря с гол за резервите. Дръжте се Челси, пали свещи Чех, БЕБЕ иде. :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие много го вземате за ебавка Бебе, но аз съм на мнение, че един ден ще спори за златната топка заедно с Роналдо и Меси!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вие много го вземате за ебавка Бебе, но аз съм на мнение, че един ден ще спори за златната топка заедно с Роналдо и Меси!

"Манчестър Юнайтед е доволен да обяви, че е постигнал договорка с Виктория де Гимараеш за младия нападател Тиаго Мануел Диас Корея за неоповестена сума. Играчът ще премине медицински прегледи в Манчестър и ще подпише договор. Личните условия вече са договорени" е официалното изявление на Юнайтед. Играчът има трудно детство, като живее по приемни домове или на улицата. Футболистът е играл за Португалия на световното първенство за бездомници. Бебе е третото ново попълнение на "Олд Трафорд" този трансферен прозорец след Крис Смолинг от Фулъм и Хавиер Ернандес от Чивас.

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бебе ако го сложат на позията на плеймейкъра,с тези центрирания дето има ще е класа. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уляхте се с тоя Бебе вече :D Надявам се да ги бием за втори път с убедителна игра и да млъкнат най-после...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След съдийската балтия в неделя, Челси едва ли ще се хвърлят да си го връщат на Юнайтед.И за двата отбора ПШ е по-важен, така, че мача утре е протоколен.Който и да победи, едва ли ще изпита кой знае какво задоволство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Който и да победи, едва ли ще изпита кой знае какво задоволство.

ооо повярвай ми ако ги треснем пак задоволството ми ще е голямо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа над отбор като Челси, винаги носи удоволствие у фена.Със сигурност и футболистите ще са доволни, ако победят прякия си конкурент за титлата в ПШ, но за тази купа залога не е кой знае какъв, това имах предвид.Най-вероятно и двата отбора ще пуснат повече играчи, които нямат възможност да играят често.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе миналия сезон и дори тази купа не взехме,такаче ще съм доволен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ега утре феновете им почнат да си тръгват на полувремето!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тази вечер поне в едно съм сигурен - ако бием, то ще е заслужено. Почти съм сигурен, че няма да видим спорна ситуация в полза на Юнайтед. Едва ли Мейсън има желание да се превърне в главно действащо лице, както Клатънбърг в Неделя. Така че или ще ощетява Юнайтед, или ще се справи отлично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая вечер очаквам големи съдийски балтии срещу нас.Заради онея мрънкала Челски сега яко ще ни режат.Ако успеем обаче да вземем и този мач ще е огромно психологическо предимство в борбата за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Боло ме к*ро за тоя мач :mood (17): :mood (17): :mood (17):

+1Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам кой ще подеби точно , но се надявам да е Манчестър Ю. разбира се . Обаче знам със сигурност ,че мача е +2.5 на 100% :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз викам, пак да ги хващаме още от началото и да ги мятаме през моста, а? Какво ще кажете? Сега, както са се настроили за реванш, е идеално да ги провокираме пак за червени картони - особено оня олигофрен - Давид Луис! Само САФ да не вземе, че да пусне Сколси, че оня ще ги почне директно през пищялките (не че не си го заслужават гадовете мръсни)! :mood (36): GLORY GLORY MAN UNITED!!! :devil3: :greets: :mood (35): :mood (5): Редактирано на от dsmiro

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ооо живея за моментът в който Азар ще тръгне да се направи на мъж и Скоулси ще му строши краченцата.. :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

MUTV: Lindegaard; Rafael, Keane, Wootton, Buttner; Nani, Fletcher, Anderson, Giggs; Chicha, Welbeck.

Съставът радва, паднем бием все тая... Важното е момчетата да поиграят. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена