Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Аз очаквам тия отрепки да пуснат супер силен състав и да се пънат да ни мъстят. Ние, с оглед на мача с А-нал в събота рано, едва ли ще играем с нещо различно освен резервите. Може би ще паднем с 2 гола, нещо такова ми се върти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета тука мача е техен сякаш,тука вече няма кфо да стани ако ще да са със 11,5,или 9 човека. Според мен тука така ще на накажат за да си го вурнат а и да си върнат самочуствието пък и те нямат много труден мач във събота или неделя такаче нищо чудно поне един от азард мата и оскар да играе...а и сигурно Моузес ще играе,защото Торрес би трябвало да е наказан :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега се замислих колко яко би било да ги треснем още веднъж :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека в такъв турнир да ни режат съдиите :mood (17): Дреме ми, ако загубим от чукотките.Този турнир не е от голямо значение.За него се борят отбори, като Ливърпул и Арсенал, за да могат да спасят и без това слабия си сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да ги разбиеме с резервите ( и няколко червени картона разбира се :mood (22): )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е да не ни бият, щот малко или много ще се вдигнал след победа, колкото и да не ни пука за тая купа,мача е психологически мн важен ! аз искам да ги бием, пък ако ще другия кръг от Ипсуич да паднем !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До преди известно време си задавах следния въпрос - как така Челси са проявявали интерес към Ернандес през лятото. И вече получих отговор - 8 мача, 5 гола срещу Челси. Видна е била идеята на Абрамович - да купи Ернандес, за да не вкарва на Челси. Вероятно дори е мислел и титулярно място да не му се дава, но важното е било просто да не излиза срещу тях. Интересно, но Фъргюсън не е вчерашен, не им го даде, за да може да го пусне на ,,Стамфорд Бридж'' и да вкара победния гол. И в този ред на мисли - мощно Ернандес и в Сряда, а през лятото за 50 милиона в Челси. И без това се е видяло, че не им е проблем да дават 50 милиона за куци нападатели, камо ли пък за месия като Чик-Чирик. Може да им искаме 50 милиона + Азар или Мата, но нека бъдем колегиални. И само 50 ще ни устроят. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука искам съдията да ни сече много и пак да ги бием. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито преследва рекорда на Ван Перси срещу чукотките. Оттук нататъка за напред ще се надпреварват. Единия има 6 гола срещу тях, а другия 5 гола срещу тях. Срещу тях ще излизат надъхани. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Манчестър Юнайтед - Арсенал 03.11.2012
Съдия : Howard Webb

:mood (35): :mood (35): :mood (35):
И изведнъж тежките мачове не изглеждат толкова тежки. :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

До преди известно време си задавах следния въпрос - как така Челси са проявявали интерес към Ернандес през лятото. И вече получих отговор - 8 мача, 5 гола срещу Челси. Видна е била идеята на Абрамович - да купи Ернандес, за да не вкарва на Челси. Вероятно дори е мислел и титулярно място да не му се дава, но важното е било просто да не излиза срещу тях. Интересно, но Фъргюсън не е вчерашен, не им го даде, за да може да го пусне на ,,Стамфорд Бридж'' и да вкара победния гол. И в този ред на мисли - мощно Ернандес и в Сряда, а през лятото за 50 милиона в Челси. И без това се е видяло, че не им е проблем да дават 50 милиона за куци нападатели, камо ли пък за месия като Чик-Чирик. Може да им искаме 50 милиона + Азар или Мата, но нека бъдем колегиални. И само 50 ще ни устроят.

:mood (23): :mood (22): Редактирано на от a**hole

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (35): :mood (35): :mood (35):
И изведнъж тежките мачове не изглеждат толкова тежки. :mood (15):

Откъде е това инфо ако мога да попитам? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми мернах го из нета някъде. Не знам дали е вярно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ме съмнява доста да е той... Наскоро ни свири мач и сега не смятам, че толкова скоро пак ще ни го пратят... Аткинсън ми се върти в главата... But who knows... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се радвайте на Уеб...последните мачове в които ни свири се старае да ни реже чат-пат. Срещу нюкасъл се побърка с тия измислени жълти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука с резервите, Скоулс може да порита тоя мач. Де Хеа - Рафаел - Смоллинг - Уутън - Сашето - Скоулс - Флетчър - Клевърли - Нани - Рууни - Ернандез/РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що жалите Арсенал, Челси и Пула бе момчета :D Да си били спасили сезона.. Бием ги всички наред и ми е .. ай да не казвам през къде.. колко милиона ще идат в графа "Други несполучливи разходи"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е навръх Хелоуин :mood (35): Смятам че спечелихме по-важната среща вчера,Кепитъла едва ли е неква цел и няма да се разочаровам,ако отпаднем. Да пускат младите да трупат опит,пък квото стане. А и предпочитам да си запазим състава за мача с Арсенал,изключително е важно да се възползваме от победата над Челси и това че почти ги настигнахме в класирането,сега ще са съвсем под напрежение,очаквам грешки и на Сити,нищо не играят последно време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те излизат с титуляри, ние излизаме с Бебе и той с хет-трик. Съдията не се намесва и гаврата е пълна! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май Майк Дийн ще свири мача срещу А-нал в събота, поне в групата на MUBG във ФБ така са написали.

Е щом там е написано (предполагам от MUBG) значи ще е той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те излизат с титуляри, ние излизаме с Бебе и той с хет-трик. Съдията не се намесва и гаврата е пълна! :mood (36):

Златния ако играе не хеттрик ами петтрик ще да им вкара,заедно с Мексико Сити да играят и сме ги скъсали тия :champs (14): :champs (14): :mood (35): :mood (35):

Прогноза за мача: 3 от засада и 5 на Бебе,пък те да ни вкарат колкот могат :mood (36): Редактирано на от Robin van Persieee

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да ги бием за втори път в ракмите на три дъна, но този път искам това да стане без странични фактори!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Навръх Халоуин :mood (17): големият празник, голямото чудо.Виж ако беше на Трифон Зарезан, по-разбирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Навръх Халоуин :mood (17): големият празник, голямото чудо.Виж ако беше на Трифон Зарезан, по-разбирам.

+1 :D :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена