Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Тука ще се хвърлят сляпо да отмъщават и ще си паднат в капана. Айде още една победа и да ги убием психически : ))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След днешния мач всичко може да се очаква. :mood (17): Дано да ги отстраним, за да има повече мачове за играчите, които играят по-малко. Втора поредна победа на Моста в рамките на няколко дни ще е прекрасно. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече по-актуален е въпросът кой е съдията, а не какви са съставите. Току виж си ги е пренаредил. :mood (20): Не ми се вярва да преобладават резервите. Надявам се да се даде шанс на Алекс в този мач. Не мисля, че ще има други промени в защита. Може пък и Смолинг да запише някоя минута, все пак. Предполагам, че Скоулс, Андерсон, Нани, Гигс и Уелбек ще бъдат титуляри. Т.е. очаквам нещо подобно: Де Хеа - Рафаел Евънс Рио Алекс - Валенсия Скоулс Андерсон Гигс/Нани - Уелбек Хави

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука ще се хвърлят сляпо да отмъщават и ще си паднат в капана.

Айде още една победа и да ги убием психически : ))

Страхотен коментар дано се случи точно това

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя от нашите ли е????? :waiting:

Знаменитият мач срещу КПР на ОТ миналият сезон....дузпата от засада и червения картон :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клатенбърг не свири ли загубата от Сити с 1-6 на ОТ? В тоя мач хич не ме интересува, младоците е дочакат в краен случай ФА Къп.Но и тук се надявам да спечелим, Х и преиграване на ОТ ми звучи екстра.Трудно ще бием там, Нани,Линдегард,Уелбек,Чичарито,Андерсон.Ще е интересно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Клатенбърг не свири ли загубата от Сити с 1-6 на ОТ?

Точно същият сладур беше. :waiting:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, все пак и ни беше подарил един гол при гостуване на Тотнъм. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да поиграят тук Лингард, Коул, Бютнер, Уутън, Андо и тем подобни, пък каквото ще да става. С тоя турнир най - много ако го закъсаме като гоУемият съперник да си осигоряваме място в Европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Падаме , при това резонно ! След като не ни требе' купата , който се пъчи да си я взима . Взехме по-важното от двата мача . ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единственото, което ме интересува е Чик-Чирик да е титуляр! Все пак не пропуска да го сложи на чукотките. Пък дали с помощта на засада или нос, не е от особено значение, важното е, че ги пори. :mood (17):

Х и преиграване на ОТ ми звучи екстра.

Преигравания за Купата на лигата няма. При равенство се играят продължения. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Боло ме к*ро за тоя мач :mood (17): :mood (17): :mood (17):

И на мене ми е през долуподписания; все пак чукотките хвърлиха бая пари това лято. Заслужават една купичкаПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нашите прибират ли се в Манчестър ? Или остават в Лондон ?! В предивид смяната на групата ( доста играчи предполагам, че ще почиват за Арсенал ). Мощно с резервите и ги гребеме тия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко в сферата на научната фантастика, ама ако ги треснем с юношките, ще ми е супер яко :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена