Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Труден мач ще е трябва задължително да им вкараме много голове. Защото ще ни забият най-малко 2-3 гола с моментното състояние на защитата ни. Задължително трябва да се даде шанс на Чичарито с оглед мача с Брага Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук не мога да дам точна прогноза ама със сигурност ще ни вкарат поне 1 гол. може би 2:3 ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се моля на чудо защитата до неделя да е навлязла в няква кондиция,че вече почна да ми писва от тези обрати>хич не ни е присъщо за отбор,борещ се за ШЛ и ВЛ.Не знам,толкоз ли не можаха да 10 мача да понавлязат във форма.... Иначе за мача-ако успеем да вземе центъра на терена,може и да имаме някакъв шанс да обезличим Челси,и да си вземем мача.Това пък,че Тери няма да го иам за мача,може и да се окаже и повратен момент в сезона им досега(видя се вчера срещу Шахтите).Айде 2:1 за нас викам аз

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се ли позволява на Азар и Мата да играят,съм спокоен.Вече го няма Дрогба,който по традиция си е силен в дербитата,а от друга страна имаме Пепсито,който предната година на моста ги изнесе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тая лоша защита която имаме просто не вярвам, че ще се имъкнем лесно.Очаквам голов спектакъл с наша победа, 2-3, 3-4... Попринцип не разчичат много на центриранията и високите топки Челси, така че рефлекса на де Хеа би трябвало да е от полза.Скоулси си почина, а и мисля, че Йънг по някое време е задължителен. ------------------------- де Хеа ------------------------ Рафаел --------- Рио ---------- Евънс --------- Евра Валенсия ----- Том ----------- Скоулс ------ Нани ----------------------- Уейн -------------------------- ------- тоя дето ни носи на гръб цял сезон --------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

по тази логика Евра не трябва да помирисва терен с години...

Евра няма сериозна алтернатива от години, що говориш глупости..а халфове точно в момента имаме бол ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен в тоя мач трябва да излезем с типичното за нас 4-4-2 с две ярко изявени крила(Валенсия и Нани) и ест двама централни нападатели ( Рууни и ван Перси), а не с някви ромбове, пирамиди и паралелипипеди. Ако защитата се представи на ниво и не допуснем повече от 1 гол, имаме шанс за победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много,много важен мач.Надявам се да ги бием и стопим рализката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много са ми противни тези Челси с тоя автобус айде да им го разбием само на потценяват осбоено тва Ди матео айде да ги бием !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За тоя мач има много варианти и много мнения,но недейте си мислите че ще победим толкова лесно колкото го описвате.Надявам се Сър Алекс да дръпне целия отбор във защитата поне първото полувреме,да направи нещо като наш автобус хем да видят Челси дали е хубаво другия отбор да играе с 11 човека в защита а и да не допуснем рано гол или два както с брага.Искам да кажа да затворим мача и да изчакаме второто полувреме и тогава ще видим какво ще правим.Чичарито трябва да е титуляр също така може би сега навлиза във форма а и на него му върви срещу челси :) :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми Чича има 4 гола в 6 мача срещу Челси. Но за мен трябва да влезе резерва второто при изморени Кейхил и особено Луис. Валенсия Карик Скоус Клев/Уелбек Рууни РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Toчно...за мен Чича винаги е бил и ще бъде една златна резерва! По средата на второто е идеалния момент за него! Иначе нямам никаква идея какъв състав ще пусне Съра...и по-скоро не знам кои халфове ще пусне защото Челси имат много силни футболисти там...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тази игра пред Де Хея ще го правим играч на мача , ако вземем нещо .
Явно ще е вкарай повече от противника . Челси миналия сезон ни направи 3-0 , когато
бяха СУПЕРСЛАБИ , а сега какво ни чака . Верно футбола няма логика , но
при подобна наша игра , ще берем срам .

Не вземем ли поуки , малко изводи и не подходим както подобава за такова дерби не ни чака
нищо хубаво .
Успех !

Мнението ми за този мач се припокрива изцяло с това на minavam. С този разграден двор отзад ще е много тежко на Моста. Халфовата линия ще е пълна загадка, докато тяхната е почти ясна. Рууни и Перси титуляри!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Чикчирика му върви срещу чукотка. Съставът ,който искам да видя в неделя е следният: -------Де Хеа Рафа - Рио - Евънс - Евра ---Карик--------Скоулс -------Клевърли Рууни----------Перси ---------Чича На мача с Брага се видя ,че Рууни и Перси са много ефективни ,ако се връщат назад и организират атаките ни ,затова ми се ще да имат по-свободна роля ,а чикита да е забит отпред и да дебне да е*не. Клевърли ще захранва с пасове и ще изнася топката напред ,а Скоулс и Карик ще стоят пред неориентираната ни защита и ще се опитат да предотвратят поредния им провал този сезон. Тая схема изглежда като аналог на онова любимо на САФ и омразно най-вече на Венгер 4-3-3 ,с което си ги тупахме няколко мача подред. Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Чикчирика му върви срещу чукотка. Съставът ,който искам да видя в неделя е следният:
-------Де Хеа
Рафа - Рио - Евънс - Евра
---Карик--------Скоулс
-------Клевърли
Рууни----------Перси
---------Чича
На мача с Брага се видя ,че Рууни и Перси са много ефективни ,ако се връщат назад и организират атаките ни ,затова ми се ще да имат по-свободна роля ,а чикита да е забит отпред и да дебне да е*не. Клевърли ще захранва с пасове и ще изнася топката напред ,а Скоулс и Карик ще стоят пред неориентираната ни защита и ще се опитат да предотвратят поредния им провал този сезон. Тая схема изглежда като аналог на онова любимо на САФ и омразно най-вече на Венгер 4-3-3 ,с което си ги тупахме няколко мача подред.

Ето това е за мен е най-доброто с което можем да излезем , хем ще имаме по стабилна халфова линия , хем ще имаме и мощ в атака (защитата няма да я коментирам :mood (36): )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евра няма сериозна алтернатива от години, що говориш глупости..а халфове точно в момента имаме бол ..

От тия халфове "бол" в момента единствено стават Скоулс и Клев. Единият на преклонна възраст, другият все още не е разкрил качествата си напълно. Мисълта ми е, че ако Кагава бе здрав за неделя, той щеше да играе, независимо че според доста хора е направил слабо полувреме срещу Брага, за което както се разбра си има и причина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе рееално си асиситира за 2 гола...нека все така слабо да играе. Валенсия е в слаба форма и не знам дали има шанс да е титуляр...за сметка на Чича примерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
това казвам и аз, реално подаде за два гола, единият несправедливо отменен, и контузен довърши полувремето...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае стига говорили глупости..друг мач ли сте гледали, кво се огледахте в тая асистенция.. И силно се съмнявам, дори и да беше здрав, че щеше да играе точно в тоя мач..Кагава не върши никва работа в деф. план, ако играем с 1 нападател хубаво, но едва ли Перси или Рууни няма да играят..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То пък щото,като си халф си длъжен да де връщаш в защита.Има други хора за тая работа,т'ва че те не я вършат добре е отделен въпрос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ае стига говорили глупости..друг мач ли сте гледали, кво се огледахте в тая асистенция.. И силно се съмнявам, дори и да беше здрав, че щеше да играе точно в тоя мач..Кагава не върши никва работа в деф. план, ако играем с 1 нападател хубаво, но едва ли Перси или Рууни няма да играят..

Не знам защо мислиш така, но Кагава се връща и гони доста противници в нашето поле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Чикчирика му върви срещу чукотка. Съставът ,който искам да видя в неделя е следният:
-------Де Хеа
Рафа - Рио - Евънс - Евра
---Карик--------Скоулс
-------Клевърли
Рууни----------Перси
---------Чича
На мача с Брага се видя ,че Рууни и Перси са много ефективни ,ако се връщат назад и организират атаките ни ,затова ми се ще да имат по-свободна роля ,а чикита да е забит отпред и да дебне да е*не. Клевърли ще захранва с пасове и ще изнася топката напред ,а Скоулс и Карик ще стоят пред неориентираната ни защита и ще се опитат да предотвратят поредния им провал този сезон. Тая схема изглежда като аналог на онова любимо на САФ и омразно най-вече на Венгер 4-3-3 ,с което си ги тупахме няколко мача подред.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То пък щото,като си халф си длъжен да де връщаш в защита.Има други хора за тая работа,т'ва че те не я вършат добре е отделен въпрос.

В модерния футбол дори и нападателите трябва да изпълняват някои дефанзивни функции, а какво остава за халфовете...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена